Ολο το πρωτάθλημα εδώ: Από την 7η – 15η αγωνιστική

Super League 1 27 Σεπτεμβρίου 2016, 17:58

Δείτε όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ από την 7η έως και την 15η αγωνιστική, όπως αυτό ανακοινώθηκε την Τρίτη (27/9).

Σε ό,τι αφορά το ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού – Παναθηναϊκού θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 6 Νοεμβρίου (19.30), ενώ τα άλλα σημαντικά ματς, έχουν ως εξής:

• Στις 23 Οκτωβρίου (20.30): Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
• Στις 30 Οκτωβρίου (19.30): ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
• Στις 23 Νοεμβρίου (19.30): Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
• Στις 4 Δεκεμβρίου (19.30): Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

• 7η αγωνιστική
Σάββατο (15/10)
16:00 Παναιτωλικός – Κέρκυρα
18:15 Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς
20:30 Πανιώνιος – Ολυμπιακός
Κυριακή (16/10)
16:00 Παναθηναϊκός – Ξάνθη
18:15 Ατρόμητος – Βέροια
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
20:30 ΠΑΟΚ – Ηρακλής
Δευτέρα (17/10)
19:30 Λάρισα – ΑΕΚ

• 8η αγωνιστική
Σάββατο (22/10)
16:00 Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης
18.15 Πλατανιάς – Ξάνθη
20.30 ΑΕΚ – Πανιώνιος
Κυριακή (23/10)
16:00 Ηρακλής – Ατρόμητος
18.15 Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
18.15 ΠΑΣ Γιάννινα – Λάρισα
20.30 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Δευτέρα (24/10)
19.30 Βέροια – Παναθηναϊκός

• 9η αγωνιστική
Σάββατο (29/10)
15:00 Λάρισα – Πανιώνιος
17.15 Ξάνθη – Κέρκυρα
Ατρόμητος – Ολυμπιακός
Κυριακή (30/10)
15:00 Παναθηναϊκός – Ηρακλής
17.15 Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός
17.15 Βέροια – Πλατανιάς
19.30 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Δευτέρα (31/10)
19.30 Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

• 10η αγωνιστική
Σάββατο (5/11)
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης
17.15 Λεβαδειακός – Ξάνθη
19.30 ΑΕΚ – Ατρόμητος
Κυριακή (6/11)
15:00 Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
17.15 Κέρκυρα – Βέροια
17.15 Παναιτωλικός – Λάρισα
19.30 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Δευτέρα (7/11)
19.30 Ηρακλής – Πλατανιάς

• 11η αγωνιστική
Σάββατο (19/11)
15:00 Ηρακλής – Κέρκυρα
17.15 Βέροια – Λεβαδειακός
19.30 Πλατανιάς – Ολυμπιακός
Κυριακή (20/11)
15:00 Λάρισα – ΠΑΟΚ
17.15 Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
17.15 Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα
19.30 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Δευτέρα (21/11)
19.30 Ατρόμητος – Πανιώνιος

• 12η αγωνιστική
Σάββατο (26/11)
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια
17.15 Αστέρας Τρίπολης – Λάρισα
19.30 ΑΕΚ – Πλατανιάς
Κυριακή (27/11)
15:00 Ολυμπιακός – Κέρκυρα
17.15 Λεβαδειακός – Ηρακλής
17.15 Παναιτωλικός – Ξάνθη
19.30 Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
Δευτέρα (28/11)
19.30 ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

• 13η αγωνιστική
Σάββατο (3/12)
15:00 Βέροια – Παναιτωλικός
17.15 Πλατανιάς – Πανιώνιος
19.30 Κέρκυρα – ΑΕΚ
Κυριακή (4/12)
15:00 Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
17.15 Λάρισα – Ατρόμητος
17.15 Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
19.30 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Δευτέρα (5/12)
19.30 Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα

• 14η αγωνιστική
Σάββατο (10/12)
15:00 Αστέρας Τρίπολης – Βέροια
17.15 Ξάνθη – Λάρισα
19.30 ΑΕΚ – Λεβαδειακός
Κυριακή (11/12)
15:00 Παναιτωλικός – Ηρακλής
17.15 ΠΑΟΚ – Πλατανιάς
17.15 Πανιώνιος – Κέρκυρα
19.30 Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Δευτέρα (12/12)
19.30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

• 15η αγωνιστική
Σάββατο (17/12)
15:00 Βέροια – Ξάνθη
17.15 Πλατανιάς – Ατρόμητος
19.30 Κέρκυρα – ΠΑΟΚ
Κυριακή (18/12)
15:00 Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
17.15 Ηρακλής – Αστέρας Τρίπολης
17.15 Λεβαδειακός – Πανιώνιος
19.30 Λάρισα – Παναθηναϊκός
Δευτέρα (19/12)
19.30 ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Estrella
Minetta top plus
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES
/blentcoffee

Rabona ad