Όλο το πρόγραμμα της Σούπερ Λιγκ μέχρι το φινάλε

Super League 1 15 Δεκεμβρίου 2017, 17:47

Την Πέμπτη (14/12) εγκρίθηκε από το ΔΣ της Σούπερ Λιγκ το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου του πρωταθλήματος. Η 30ή και τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 6 Μαΐου ενώ, ως είθισται, οι τρεις τελευταίες "στροφές" θα έχουν κοινή ώρα έναρξης στις 19.00.

Το ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ θα διεξαχθεί την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου για την 20ή αγωνιστική, ενώ αυτό των “αιωνίων” για την 24η αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί έναν μήνα μετά. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

17η αγωνιστική
Σάββατο (13/1)
15:00 Ξάνθη – Πλατανιάς
17:15 Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος
19:30 Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
Κυριακή (14/1)
15:00 Κέρκυρα – ΠΑΟΚ
17:15 Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
17:15 Ατρόμητος – Παναιτωλικός
19:30 ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Δευτέρα (15/1)
19:30 Ολυμπιακός – Λαμία

18η αγωνιστική
Σάββατο (20/1)
15:00 Πλατανιάς – Λεβαδειακός
17:15 Παναθηναϊκός – Κέρκυρα
19:30 ΑΕΛ – ΑΕΚ
Κυριακή (21/1)
15:00 ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος
17:15 Παναιτωλικός – Πανιώνιος
19:30 Ολυμπιακός – Ξάνθη
Δευτέρα (22/1)
19:30 Λαμία- Αστέρας Τρίπολης

19η αγωνιστική
Σάββατο (27/1)
15:00 Κέρκυρα – Πλατανιάς
17:15 Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός
19:30 ΑΕΚ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Κυριακή (28/1)
15:00 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
17:15 Ατρόμητος- ΑΕΛ
17:15 Ξάνθη – Λεβαδειακός
17:15 Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός

20ή αγωνιστική
Σάββατο (3/2)
15:00 Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
17:15 ΑΕΛ – Πανιώνιος
19:30 Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
Κυριακή (4/2)
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
17:15 Λεβαδειακός – Κέρκυρα
17:15 Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης
19:30 Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Δευτέρα (5/2)
19:30 Λαμία- Ατρόμητος

21η αγωνιστική
Σάββατο (10/2)
15:00 Ξάνθη – Κέρκυρα
17:15 Πανιώνιος – Λαμία
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός
Κυριακή (11/2)
15:00 Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός
17:15 ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης
17:15 Παναιτωλικός – Πλατανιάς
19:30 Ατρόμητος- Ολυμπιακός
Δευτέρα (12/2)
19:30 ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

22η αγωνιστική
Σάββατο (17/2)
15:00 Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης
17:15 Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
19:30 Λαμία- ΠΑΟΚ
Κυριακή (18/2)
15:00 Λεβαδειακός – Παναιτωλικός
17:15 ΑΕΚ – Ξάνθη
17:15 Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Ολυμπιακός – Πανιώνιος
Δευτέρα (19/2)
19:30 ΑΕΛ – Παναθηναϊκός

23η αγωνιστική
Σάββατο (24/2)
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
17:15 Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
19:30 Παναθηναϊκός – Λαμία
Κυριακή (25/2)
15:00 Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης
17:15 ΑΕΛ – Πλατανιάς
17:15 Παναιτωλικός – Κέρκυρα
19:30 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Δευτέρα (26/2)
19:30 Ατρόμητος- ΑΕΚ

24η αγωνιστική
Σάββατο (3/3)
15:00 Πλατανιάς – Λαμία
17:15 Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Ατρόμητος- Ξάνθη
Κυριακή (4/3)
15:00 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
17:15 ΑΕΚ – Πανιώνιος
17:15 Λεβαδειακός – ΑΕΛ
19:30 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Δευτέρα (5/3)
19:30 Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός

25η αγωνιστική
Σάββατο (10/3)
15:00 ΑΕΛ – Κέρκυρα
17:15 Πανιώνιος – Ατρόμητος
19:30 Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Κυριακή (11/3)
15:00 Πλατανιάς – Ολυμπιακός
17:15 Λαμία- Λεβαδειακός
17:15 Ξάνθη – Παναιτωλικός
19:30 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Δευτέρα (12/3)
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης

26η αγωνιστική
Σάββατο (17/3)
15:00 Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα
17:15 Ατρόμητος- ΠΑΟΚ
19:30 Λεβαδειακός – Ολυμπιακός
Κυριακή (18/3)
15:00 Πανιώνιος – Ξάνθη
17:15 Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ
17:15 Κέρκυρα – Λαμία
19:30 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Δευτέρα (19/3)
19:30 Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς

27η αγωνιστική
Σάββατο (31/3)
15:00 Λαμία- Απόλλων Σμύρνης
17:15 Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης
19:30 ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Κυριακή (1/4)
15:00 ΑΕΛ – Παναιτωλικός
17:15 Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα
17:15 Παναθηναϊκός – Ατρόμητος
19:30 Πλατανιάς – ΑΕΚ
Δευτέρα (2/4)
19:30 Ολυμπιακός – Κέρκυρα

28η αγωνιστική
Κυριακή (22/4)
19:00 ΑΕΚ – Λεβαδειακός
19:00 Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός
19:00 Ατρόμητος- Πλατανιάς
19:00 Κέρκυρα – Αστέρας Τρίπολης
19:00 Παναιτωλικός – Λαμία
19:00 Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
19:00 ΠΑΟΚ – Ξάνθη
19:00 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ

29η αγωνιστική
Κυριακή (29/4)
19:00 Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης
19:00 Κέρκυρα – ΑΕΚ
19:00 Λαμία- ΠΑΣ Γιάννινα
19:00 Λεβαδειακός – Ατρόμητος
19:00 Ξάνθη – ΑΕΛ
19:00 Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
19:00 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
19:00 Πλατανιάς – Πανιώνιος

30ή αγωνιστική
Κυριακή (6/5)
19:00 ΑΕΛ – Λαμία
19:00 Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
19:00 Ατρόμητος- Κέρκυρα
19:00 Παναθηναϊκός – Ξάνθη
19:00 Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
19:00 Πανιώνιος – Λεβαδειακός
19:00 ΠΑΟΚ – Πλατανιάς
19:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

Estrella
Minetta top plus
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES 2019 1
/blentcoffee

Rabona ad