Ολο το πρόγραμμα της σεζόν

ΕΠΣΧ Α' Τοπικό - Γενικά | 29 Αυγούστου 2018, 21:58

Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας όπως προέκυψε από την κλήρωση του πρωταθλήματος. Την 6η, την 9η και την 13η αγωνιστική θα διεξαχθούν τα ντέρμπι ανάμεσα στις τρεις ομάδες που φαίνεται να είναι οι πιο ισχυρές φέτος για την κατάκτηση του τίτλου.

Συγκεκριμένα, το πρώτο ντέρμπι της σεζόν θα πραγματοποιηθεί την 6η αγωνιστική ανάμεσα σε Απόλλωνα-Πανακρωτηριακό, την 9η θα παίξουν Αρης Σούδας-Απόλλων και την 13η αγωνιστική Αρης Σούδας-Πανακρωτηριακός

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα της χρονιάς στην Α’ ΕΠΣΧ είναι το εξής:

1η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Κρητικός Αστέρας
Απόλλων – Ικαρος Μ.
Μινώταυρος – Αρης Σούδας
Α.Ε. Κυδωνίας – Δόξα Παχ.
Τιτάν – Ηρακλής Νερ.
Θύελλα Καλ. – Κορωνίδα
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Απτερα
Σπάθα – Γρανίτης
Δάφνη – Πανακρωτηριακός

2η Αγωνιστική
Απόλλων – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Κρητικός Αστέρας – Μινώταυρος
Ικαρος Μ. – Α.Ε. Κυδωνίας
Αρης Σούδας – Τιτάν
Δόξα Παχ. – Θύελλα Καλ.
Ηρακλής Νερ. – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.
Κορωνίδα – Σπάθα
Απτερα – Δάφνη
Γρανίτης – Πανακρωτηριακός

3η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Μινώταυρος
Α.Ε. Κυδωνίας – Απόλλων
Τιτάν – Κρητικός Αστέρας
Θύελλα Καλ. – Ικαρος Μ.
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Αρης Σούδας
Σπάθα – Δόξα Παχ.
Δάφνη – Ηρακλής Νερ.
Πανακρωτηριακός – Κορωνίδα
Γρανίτης – Απτερα

4η Αγωνιστική
Δόξα Παχ. – Πανακρωτηριακός
Ηρακλής Νερ. – Γρανίτης
Κορωνίδα – Απτερα
Α.Ε. Κυδωνίας – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Μινώταυρος – Τιτάν
Απόλλων – Θύελλα Καλ.
Κρητικός Αστέρας – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.
Ικαρος Μ. – Σπάθα
Αρης Σούδας – Δάφνη

5η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Τιτάν
Θύελλα Καλ. – Α.Ε. Κυδωνίας
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Μινώταυρος
Σπάθα – Απόλλων
Δάφνη – Κρητικός Αστέρας
Πανακρωτηριακός – Ικαρος Μ.
Γρανίτης – Αρης Σούδας
Απτερα – Δόξα Παχ.
Κορωνίδα – Ηρακλής Νερ.

6η Αγωνιστική
Θύελλα Καλ. – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Τιτάν – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.
Α.Ε. Κυδωνίας – Σπάθα
Μινώταυρος – Δάφνη
Απόλλων – Πανακρωτηριακός
Κρητικός Αστέρας – Γρανίτης
Ικαρος Μ. – Απτερα
Αρης Σούδας – Κορωνίδα
Δόξα Παχ. – Ηρακλής Νερ.

7η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.
Σπάθα – Θύελλα Καλ.
Δάφνη – Τιτάν
Πανακρωτηριακός – Α.Ε. Κυδωνίας
Γρανίτης – Μινώταυρος
Απτερα – Απόλλων
Κορωνίδα – Κρητικός Αστέρας
Ηρακλής Νερ. – Ικαρος Μ.
Δόξα Παχ. – Αρης Σούδας

8η Αγωνιστική
Σπάθα – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Δάφνη
Θύελλα Καλ. – Πανακρωτηριακός
Τιτάν – Γρανίτης
Α.Ε. Κυδωνίας – Απτερα
Μινώταυρος – Κορωνίδα
Απόλλων – Ηρακλής Νερ.
Κρητικός Αστέρας – Δόξα Παχ.
Ικαρος Μ. – Αρης Σούδας

9η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Δάφνη
Πανακρωτηριακός – Σπάθα
Γρανίτης – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.
Απτερα – Θύελλα Καλ.
Κορωνίδα – Τιτάν
Ηρακλής Νερ. – Α.Ε. Κυδωνίας
Δόξα Παχ. – Μινώταυρος
Αρης Σούδας – Απόλλων
Ικαρος Μ. – Κρητικός Αστέρας

10η Αγωνιστική
Πανακρωτηριακός – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Δάφνη – Γρανίτης
Σπάθα – Απτερα
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Κορωνίδα
Θύελλα Καλ. – Ηρακλής Νερ.
Τιτάν – Δόξα Παχ.
Α.Ε. Κυδωνίας – Αρης Σούδας
Μινώταυρος – Ικαρος Μ.
Κρητικός Αστέρας – Απόλλων

11η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Γρανίτης
Απτερα – Πανακρωτηριακός
Κορωνίδα – Δάφνη
Ηρακλής Νερ. – Σπάθα
Δόξα Παχ. – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.
Αρης Σούδας – Θύελλα Καλ.
Ικαρος Μ. – Τιτάν
Κρητικός Αστέρας – Α.Ε. Κυδωνίας
Απόλλων – Μινώταυρος

12η Αγωνιστική
Απτερα – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Γρανίτης – Κορωνίδα
Πανακρωτηριακός – Ηρακλής Νερ.
Δάφνη – Δόξα Παχ.
Σπάθα – Αρης Σούδας
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Ικαρος Μ.
Θύελλα Καλ. – Κρητικός Αστέρας
Τιτάν – Απόλλων
Μινώταυρος – Α.Ε. Κυδωνίας

13η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Κορωνίδα
Ηρακλής Νερ. – Απτερα
Δόξα Παχ. – Γρανίτης
Αρης Σούδας – Πανακρωτηριακός
Ικαρος Μ. – Δάφνη
Κρητικός Αστέρας – Σπάθα
Απόλλων – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.
Μινώταυρος – Θύελλα Καλ.
Α.Ε. Κυδωνίας – Τιτάν

14η Αγωνιστική
Ηρακλής Νερ. – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Κορωνίδα – Δόξα Παχ.
Απτερα – Αρης Σούδας
Γρανίτης – Ικαρος Μ.
Πανακρωτηριακός – Κρητικός Αστέρας
Δάφνη – Απόλλων
Σπάθα – Μινώταυρος
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Α.Ε. Κυδωνίας
Τιτάν – Θύελλα Καλ.

15η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Δόξα Παχ.
Αρης Σούδας – Ηρακλής Νερ.
Ικαρος Μ. – Κορωνίδα
Κρητικός Αστέρας – Απτερα
Απόλλων – Γρανίτης
Μινώταυρος – Πανακρωτηριακός
Α.Ε. Κυδωνίας – Δάφνη
Τιτάν – Σπάθα
Θύελλα Καλ. – Ποσειδών Καμ. / Ραπ.

16η Αγωνιστική
Αρης Σούδας – Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ
Δόξα Παχ. – Ικαρος Μ.
Ηρακλής Νερ. – Κρητικός Αστέρας
Κορωνίδα – Απόλλων
Απτερα – Μινώταυρος
Γρανίτης – Α.Ε. Κυδωνίας
Πανακρωτηριακός – Τιτάν
Δάφνη – Θύελλα Καλ.
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Σπάθα

17η Αγωνιστική
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ – Ικαρος Μ.
Κρητικός Αστέρας – Αρης Σούδας
Απόλλων – Δόξα Παχ.
Μινώταυρος – Ηρακλής Νερ.
Α.Ε. Κυδωνίας – Κορωνίδα
Τιτάν – Απτερα
Θύελλα Καλ. – Γρανίτης
Ποσειδών Καμ. / Ραπ. – Πανακρωτηριακός
Σπάθα – Δάφνη

 

 

Mikel Chania Delivery
pallas""
Antonis Garden
Digenakis
Nymfi-Restaurant

Rabona ad