Ολο το πρόγραμμα της σεζόν 2017-18

Πλατανιάς | 13 Ιουλίου 2017, 17:27

Δείτε το συγκεντρωτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ για την αγωνιστική σεζόν 2017-18. Λείπει το "μεγάλο" παιχνίδι στην πρεμιέρα, ενώ όσον αφορά τα ντέρμπι, αυτό των "αιωνίων" θα γίνει τη 10η αγωνιστική, με γηπεδούχο τον Παναθηναϊκό απέναντι στον Ολυμπιακό.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Οσον αφορά τα υπόλοιπα ντέρμπι για το νέο πρωτάθλημα, αυτά έχουν ως εξής:

– Την 5η αγωνιστική: ΑΕΚ – Ολυμπιακός
– Την 8η αγωνιστική: Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
– Την 10η αγωνιστική: ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
– Την 11η αγωνιστική: Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η – 16η αγωνιστική
Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης
Ξάνθη – Λαμία
Πλατανιάς – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – Πανιώνιος

2η – 17η αγωνιστική
Πλατανιάς – Ξάνθη
Λαμία – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
ΠΑΟΚ – Κέρκυρα
Πανιώνιος – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – Ατρόμητος

3η -18η αγωνιστική
Ξάνθη – Ολυμπιακός
Λεβαδειακός – Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
Κέρκυρα – Παναθηναϊκός
ΑΕΚ – ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ
Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάνννινα
Πανιώνιος – Παναιτωλικός

4η – 19η αγωνιστική
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ – Ατρόμητος
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανιώνιος

5η – 20ή αγωνιστική
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα – Λεβαδειακός
ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς
Ατρόμητος – Λαμία
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Πανιώνιος – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

6η – 21η αγωνιστική
Κέρκυρα – Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Πλατανιάς – Παναιτωλικός
Λαμία – Πανιώνιος
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

7η – 22η αγωνιστική
Ξάνθη – ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης – Κέρκυρα
Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Λεβαδειακός
Πανιώνιος – Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς
ΠΑΟΚ – Λαμία
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ

8η – 23η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη
ΑΕΚ – Ατρόμητος
Κέρκυρα – Παναιωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Πλατανιάς – ΑΕΛ
Λαμία – Παναθηναϊκός

9η – 24η αγωνιστική
Ξάνθη – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος – ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Λαμία – Πλατανιάς

10η – 25η αγωνιστική
Παναιτωλικός – Ξάνθη
Ατρόμητος – Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Κέρκυρα – ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός – Λαμία
Ολυμπιακός – Πλατανιάς

11η – 26η αγωνιστική
Ξάνθη – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
Λαμία – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Λεβαδειακός

12η – 27η αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Πανιώνιος – ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Ατρόμητος – Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
ΑΕΚ – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

13η – 28η αγωνιστική
Ξάνθη – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Λαμία – Παναιτωλικός
Πλατανιάς – Ατρόμητος
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός – ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα

14η – 29η αγωνιστική
ΑΕΛ – Ξάνθη
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Πανιώνιος – Πλατανιάς
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Ατρόμητος – Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ – Κέρκυρα

15η – 30ή αγωνιστική
Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Λαμία – ΑΕΛ
Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός – Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Κέρκυρα – Ατρόμητος
ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Estrella
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES 2019 1
/psiloritischania