Ολο το πρόγραμμα μέχρι την 30η αγωνιστική

Πλατανιάς | 22 Ιανουαρίου 2016, 19:45

Την Κυριακή 31 Ιανουαρίου ορίστηκε το παιχνίδι της 20ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ ανάμεσα στον Πλατανιά και τον Παναθηναϊκό. Γενικώς η διοργανώτρια αρχή έκανε γνωστό το πρόγραμμα μέχρι την 30η και τελευταία αγωνιστική της περιόδου.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Ως εκ τούτου, το ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό ορίστηκε για την Κυριακή 13 Μαρτίου στις 19:30 ενώ ακόμη, για την 22η αγωνιστική για το Σάββατο 13/2 ορίστηκε το ματς στο ΟΑΚΑ ανάμεσα σε ΑΕΚ-Ολυμπιακό και την Κυριακή (28/2), αυτό ανάμεσα σε ΑΕΚ-Παναθηναϊκό.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 20η – 30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ: 

20η αγωνιστική
Σάββατο (30/1)
15:00 Παναιτωλικός- Καλλονή
17:15 Πανθρακικός-Πανιώνιος
19:30 ΠΑΟΚ-Ατρόμητος
Κυριακή (31/1)
15:00 ΑΕΚ-Βέροια
15:00 Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός
17:15 Πλατανιάς-Παναθηναϊκός
17:15 Ξάνθη-Ηρακλής
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός

21η αγωνιστική
Σάββατο (6/2)
15:00 Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης
17:15 Λεβαδειακός-Πανθρακικός
19:30 Παναθηναϊκός-Ξάνθη
Κυριακή (7/2)
15:00 Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
17:15 Ατρόμητος-ΑΕΚ
17:15 Βέροια- Καλλονή
19:30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
Δευτέρα (8/2)
19:30 Πανιώνιος-Παναιτωλικός

22η αγωνιστική
Σάββατο (13/2)
15:00 Ατρόμητος-Βέροια
17:15 Πανθρακικός-Πλατανιάς
19:30 ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Κυριακή (14/2)
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός
17:15 Καλλονή-Πανιώνιος
17:15 Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
19:30 ΠΑΟΚ-Ηρακλής
Δευτέρα (15/2)
19:30 Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης

23η αγωνιστική
Σάββατο (20/2)
15:00 Λεβαδειακός- Καλλονή
17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Ηρακλής-ΑΕΚ
Κυριακή (21/2)
15:00 Ολυμπιακός-Ατρόμητος
17:15 Πλατανιάς-Παναιτωλικός
17:15 Ξάνθη-Πανθρακικός
19:30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ
Δευτέρα (22/2)
19:30 Βέροια-Πανιώνιος

24η αγωνιστική
Σάββατο (27/2)
15:00 Καλλονή-Πλατανιάς
17:15 Παναιτωλικός-Ξάνθη
19:30 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Κυριακή (28/2)
15:00 Ολυμπιακός-Βέροια
17:15 Πανθρακικός-ΠΑΣ Γιάννινα
17:15 Πανιώνιος-Λεβαδειακός
19:30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Δευτέρα (29/2)
19:30 Ατρόμητος-Ηρακλής

25η αγωνιστική
Σάββατο (5/3)
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
17:15 Πλατανιάς-Πανιώνιος
19:30 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
Κυριακή (6/3)
15:00 Πανθρακικός-ΠΑΟΚ
17:15 Βέροια-Λεβαδειακός
17:15 Ξάνθη- Καλλονή
19:30 Ηρακλής-Ολυμπιακός
Δευτέρα (7/3)
19:30 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ

26η αγωνιστική
Σάββατο (12/3)
15:00 Πανιώνιος-Ξάνθη
17:15 Καλλονή-ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ
Κυριακή (13/3)
15:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης
17:15 Ηρακλής-Βέροια
17:15 Λεβαδειακός-Πλατανιάς
19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Δευτέρα (14/3)
19:30 ΑΕΚ-Πανθρακικός

27η αγωνιστική
Σάββατο (19/3)
15:00 Ξάνθη-Λεβαδειακός
17:15 Βέροια-Πλατανιάς
19:30 Παναθηναϊκός-Ηρακλής
Κυριακή (20/3)
15:00 Παναιτωλικός-ΑΕΚ
17:15 Πανθρακικός-Ατρόμητος
17:15 ΠΑΟΚ- Καλλονή
19:30 Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός
Δευτέρα (21/3)
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

28η αγωνιστική
Κυριακή (3/4)
19:00 Ατρόμητος-Παναιτωλικός
19:00 Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης
19:00 Καλλονή-ΑΕΚ
19:00 Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα
19:00 Ολυμπιακός-Πανθρακικός
19:00 Παναθηναϊκός-Βέροια
19:00 Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
19:00 Πλατανιάς-Ξάνθη

29η αγωνιστική
Κυριακή (10/4)
19:00 ΑΕΚ-Πανιώνιος
19:00 Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός
19:00 Βέροια-Ξάνθη
19:00 Καλλονή-Ατρόμητος
19:00 Παναιτωλικός-Ολυμπιακός
19:00 Πανθρακικός-Ηρακλής
19:00 ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός
19:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς

30η αγωνιστική
Κυριακή (17/4)
19:00 Αστέρας Τρίπολης-Βέροια
19:00 Ηρακλής-Παναιτωλικός
19:00 Λεβαδειακός-ΑΕΚ
19:00 Ολυμπιακός- Καλλονή
19:00 Παναθηναϊκός-Πανθρακικός
19:00 Πλατανιάς-ΠΑΟΚ
19:00 Πανιώνιος-Ατρόμητος
19:00 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα

Estrella
Minetta Car Pack
agromarket
IDOMENEAS AKADHMIES 2019 1
/psiloritischania