Οι τριάδες σε Νέους και Παίδες

Διαιτησία | 17 Φεβρουαρίου 2017, 18:17

Με την 17η αγωνιστική επαναρχίζει το πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" της ΕΠΣ Χανίων, ενώ στο πρωτάθλημα Παίδων η… επανεκκίνηση γίνεται από την 8η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι διαιτητές:

Πρωτάθλημα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ” (17η αγωνιστική)
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου (13:15)
Θησέας-Κορωνίδα στη Σούδα
Τσιλίκας (Σαρικάκη-Κασσελάκης)

Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Μπραουδάκη (Κουρκουμελάκης-Αντωνίου)

Κισσαμικός-Δόξα Παχ. στον Πλατανιά
Χάμπας (Μαραγκάκης-Παναγόπουλος)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
(09:00)
Κρ. Αστέρας-ΑΠ Σούδας στη Μοναχή Ελιά
Ντοβλιάτωβ (Καντεράκη-Χάμπας)

(13:15)
Πανακρωτηριακός-ΙΝΚΑ στα Καθιανά
Πατσουράκης (Τσιλίκας-Μπερτάκης)

ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
Μπραουδάκη (Καντανολέων-Γιουματζίδης)

Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου (13:15)
1ος όμιλος
Ιδομενέας-ΑΠ Σούδας στον Αλικιανό
Ροδουσάκης (Τετράδη-Χρ. Γιαννουλάκης)

Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Κολοκοτρώνης (Πατσουράκης-Κουκουράκης)

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-Νέος Κισσαμικός στους Αγ. Αποστόλους
Βερυκάκης (Κομισοπούλου-Ούτας)

Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου στη Μοναχή Ελιά
Α. Χατζηδάκης (Ντοβλιάτωβ-Γιουματζίδης)

Πλατανιάς-Νέος Ηρακλής στο Κολυμπάρι
Μπραουδάκης (Μαρκετάκης-Μπερτάκης)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
(09:00)
Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
1ος όμιλος
Άρης Σ.-ΙΝΚΑ στη Σούδα
Αποστολάκης (Σαρικάκη-Κασσελάκης)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
(13:15)
Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
1ος όμιλος
ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στον Αλικιανό
Κολοκοτρώνης (Α. Χατζηδάκης-Μαν. Κανελάκης)

 

Με την 17η αγωνιστική επαναρχίζει το πρωτάθλημα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ” της ΕΠΣ Χανίων, ενώ στο πρωτάθλημα Παίδων η… επανεκκίνηση γίνεται από την 8η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι διαιτητές:

Πρωτάθλημα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ” (17η αγωνιστική)
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου (13:15)
Θησέας-Κορωνίδα στη Σούδα
Τσιλίκας (Σαρικάκη-Κασσελάκης)

Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Μπραουδάκη (Κουρκουμελάκης-Αντωνίου)

Κισσαμικός-Δόξα Παχ. στον Πλατανιά
Χάμπας (Μαραγκάκης-Παναγόπουλος)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
(09:00)
Κρ. Αστέρας-ΑΠ Σούδας στη Μοναχή Ελιά
Ντοβλιάτωβ (Καντεράκη-Χάμπας)

(13:15)
Πανακρωτηριακός-ΙΝΚΑ στα Καθιανά
Πατσουράκης (Τσιλίκας-Μπερτάκης)

ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
Μπραουδάκη (Καντανολέων-Γιουματζίδης)

Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου (13:15)
1ος όμιλος
Ιδομενέας-ΑΠ Σούδας στον Αλικιανό
Ροδουσάκης (Τετράδη-Χρ. Γιαννουλάκης)

Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Κολοκοτρώνης (Πατσουράκης-Κουκουράκης)

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-Νέος Κισσαμικός στους Αγ. Αποστόλους
Βερυκάκης (Κομισοπούλου-Ούτας)

Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου στη Μοναχή Ελιά
Α. Χατζηδάκης (Ντοβλιάτωβ-Γιουματζίδης)

Πλατανιάς-Νέος Ηρακλής στο Κολυμπάρι
Μπραουδάκης (Μαρκετάκης-Μπερτάκης)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
(09:00)
Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
1ος όμιλος
Άρης Σ.-ΙΝΚΑ στη Σούδα
Αποστολάκης (Σαρικάκη-Κασσελάκης)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
(13:15)
Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
1ος όμιλος
ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στον Αλικιανό
Κολοκοτρώνης (Α. Χατζηδάκης-Μαν. Κανελάκης)

karta antonis garden