Οι ρέφερι του Σαββάτου

Διαιτησία | 19 Φεβρουαρίου 2016, 0:27

Μόνο για τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΧ (λόγω του χορού της Ένωσης) υπάρχει αγωνιστική δραστηριότητα το σαββατοκύριακο και συγκεκριμένα το Σάββατο (20/02), όπου διεξάγεται η 14η αγωνιστική.

Η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Χανίων γνωστοποίησε τους ορισμούς διαιτητών για Προπαίδες, Τζούνιορ και Προτζούνιορ. 

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΙΤΑΝ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΡΗΣ Σ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΑΣΤΕΡΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΙΝΚΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΑΣΠΙΔΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΙΝΚΑ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 FAIR PLAY ΔΑΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 FAIR PLAY ΔΑΡΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΔΑΑΟΧ 11.30 FAIR PLAY ΔΑΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΙΝΚΑ 11.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΛΕΟΝΤΕΣ 11.30 CACLETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ

karta antonis garden