Οι “σφυρίχτρες” του Σαββάτου

Διαιτησία | 13 Φεβρουαρίου 2016, 0:50

Με τη 13η αγωνιστική συνεχίζεται το Σάββατο 13 Φεβρουαρίου η δράση στα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων, με το ενδιαφέρον να είναι αμείωτο για τις θέσεις που οδηγούν στα πλέι οφ σε Προπαίδες, Τζούνιορ και για τον τίτλο στα Προτζούνιορ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΛΕΟΝΤΕΣ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΝΚΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΔΑΑΟΧ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΣΠΙΔΑ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΤΙΤΑΝ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 FAIR PLAY ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΤΙΤΑΝ 10.30 FAIR PLAY ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΙΝΚΑ 11.30 FAIR PLAY ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ARENA ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 CALCETTO ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 CALCETTO ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 11.30 CALCETTO ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ

karta antonis garden