Οι κλήσεις για τις Μικτές Χανίων

ΕΠΣΧ 17 Νοεμβρίου 2022, 16:21

Ανακοινώθηκαν οι κλήσεις από την ΕΠΣ Χανίων για τις μικτές ομάδες Κ14 και Κ16 εν όψει της έναρξης του πρωταθλήματος προεπιλογής Εθνικών ομάδων.

Oinolatris

Το πρώτο ραντεβού έχει προγραμματιστεί για τη Δευτέρα 21 Νοεμβρίου.

Στις 2:30 έχει προγραμματιστεί η προπόνηση για την ομάδα Κ16 και μία ώρα αργότερα (3:30) για τα Κ14.

Οι προπονήσεις θα διεξαχθούν στο Ενωσιακό γήπεδο Τσικαλαριών.

Υπενθυμίζεται πως το τεχνικό δίδυμο των Μικτών ομάδων ΕΠΣΧ αποτελείται φέτος από τους Τάκη Διακάκη και Λευτέρη Βεστάκη.

Αναλυτικότερα οι κλήσεις έχουν ως εξής:

• Μικτή Κ14 (Γενν. 2009-2010)
Παπαγεωργίου Αχιλλέας (Α.Δ.Ν. Κυδωνίας)
Σούλιαρης Νικόλαος (ΑΠ Σούδας)
Ζαχαρόπουλος Χαράλαμπος, Καραβοστασίτης Απόστολος (Απόλλων)
Γομπάκης Μιχαήλ (Δόξα Παχ.)
Λάκκας Αθανάσιος, Λίτσι Ρόμπερτ, Πεντάρης Bαρδής (Θησέας)
Μαραβέλιας Δημήτριος (Ικαρος)
Παπαδογιάννης Παναγιώτης, Κοτζαμιχάλης Αντώνιος, Κουτσαφτάκης Αρης, Νικηφοράκης Στράτος, Μαρκουλάκης Σπυρίδων, Βουντουράκης Τιμολέων (Ιωνία 2000)
Πολέντας Κωνσταντίνος, Κοτσιφάκης Μιχαήλ, Καρυστινός Ανδρέας, Καράκης Αλέξανδρος, Μπερνάρδος Γεώργιος (Νέοι Μινωταύρου)
Καπής Νικόλαος (Νέος Κισσαμικός)
Γρηγορομιχελάκης Γεώργιος (Παλαιόχωρα)
Καραλάκης Σπυρίδων, Αγγελίδης Αλέξανδρος, Παυλουδάκης Στράτος (Πανακρωτηριακός)
Ζόγκου Ματίας, Παγωνάκης Νικόλαος, Κoμπιτσάκης Κωνσταντίνος (Πλατανιάς)
Χαροκοπάκης Αντώνιος, Ματζοράκης Αγαπητός (Τιτάν)

• Μικτή Κ16 (Γενν. 2007-2008)
Κοκάκης Νικόλαος, Γιανναράκης Ιωάννης (Α.Δ.Ν. Κυδωνίας)
Μαρινάκης Θεοχάρης (ΑΕ Κυδωνίας)
Λαγογιάννης Αντώνιος, Βογιατζής Ιωάννης, Λεβάκης Νικόλαος, Λειβαδιωτάκης Αγγελος, Παρασκάκης Φίλιππος (ΑΠ Σούδας)
Μουτσάι Γκεράλντο, Μαυρομάτης Μιχάλης, Λυβιάκης Γεώργιος (Αρης Σούδας)
Κοκκινάκης Παναγιώτης (Γρανίτης)
Γυπαράκης Στέργιος, Βαρανάκης Αρτέμιος (Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ)
Μαρκουλάκης Σταύρος, Μαρκουλάκης Παύλος (Ηρακλής Νεροκούρου)
Κυρλίδης Σπυρίδων (Θησέας)
Ντέντα Λουίζ, Αθανασάκης Μιχάλης, Πιτοπουλάκης Δημήτριος, Μαρινάκης Σταύρος Χαλκιαδάκης Αλέξανδρος (Ιωνία 2000)
Καζάς Σωκράτης, Κούρος Μιχάλης (Κρητικός Αστέρας)
Πρωτοπαπαδάκης Γεώργιος, Σεληνιωτάκης Στυλιανός, Φιωτάκης Ιωάννης (Μινώταυρος)
Μπρεδάκης Ευστράτιος (Νέος Κισσαμικός)
Γκιέργκι Οργκίτο (Παλαιόχωρα)
Κλέτσας Αλέξανδρος (Πανακρωτηριακός)
Αδαμάκης Πέτρος (Πλατανιάς)

Estrella
Digital Print Shop
Ζakroshoes
Crepe Factory Chania
Crepaland Greece

Rabona ad