Οι κατηγορίες σχεδιασμού του ΣΕΓΑΣ για τη νέα αγωνιστική περίοδο

Στίβος | 24 Σεπτεμβρίου 2020, 11:23

Το Δ.Σ. του ΣΕΓΑΣ προχώρησε στη γνωστοποίηση των κατηγοριών του σχεδιασμού της νέας αγωνιστικής περιόδου, με το κρητικό στοιχείο να είναι έντονο.

Στη Β’ Κατηγορία είναι ο Μιχάλης Αναστασάκης, στη Γ’ οι Χρήστος Φραντζεσκάκης, Κώστας Δουβαλίδης και στη Δ’ η Παναγιώτα Δόση, όλοι του Ελ. Βενιζέλου.

Στην κατηγορία στήριξης βρίσκονται οι Ιάσωνας Θανόπουλος, Γιάννης Νυφαντόπουλος, Παύλος Μπόφτσης, Γιώργος Τζατζιμάκης (Ελ. Βενιζέλος), Δήμητρα Γναφάκη (Κύδων Χανίων), Ιβάν Μεγκλέμπεη (Ολυμπιακός – προπονείται με Κωστή Παπαμαρκάκη στα Χανιά), Γιάννης Κόκκινος (ΟΦΗ) και η Μαρία Μπελιμπασάκη που κατάγεται από τη Σητεία και αγωνίζεται με τον Πανναξιακό.

Στην προεθνική ανδρών Κ23 είναι οι Χρήστος Φραντζεσκάκης (Ελ. Βενιζέλος – προπ. Κ. Παπαμαρκάκης), Δημήτρης Τσίτσος (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Θ. Κυριαζής), Γεράσιμος Καλογεράκης (ΟΦΗ – πρ. Ι. Αντωνακάκης) και στην προεθνική γυναικών Κ23 οι Παναγιώτα Δόση (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Θ. Δόσης), Κυριακή Φιλτισάκου (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Ν. Κεφαλόπουλος), Μαρίτα Αργυρού (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Α. Λιναρδάτος), Νοράγια Τζόνσον (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Β. Ασαριωτάκης).

Στην προεθνική ανδρών Κ20 βρίσκονται οι Ορέστης Ντουσάκης (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Κ. Παπαμαρκάκης), Κώστας Μπουζάκης (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Γ. Μήλιος), Εμάνουελ Τεοντοσίου (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Γ. Σταμπολάκης) και Αρτέμης Αδαμάκης (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Γ. Μήλιος) και στην προεθνική γυναικών Κ20 η Νικολέτα Ραφαϊλάκη (ΑΟ Λασιθίου – πρ. Λ. Ραφαϊλάκης).

Στην προεθνική αγοριών Κ18 συμπεριλήφθηκε ο Εντυ Εκχόσου της Αθλ. Ακαδημίας Ηρακλείου (πρ. Μανώλης Πλουμάκης) και στην προεθνική κοριτσιών Κ18 οι Αφροδίτη Τζατζιμάκη (Ελ. Βενιζέλος – πρ. Κ. Παπαμαρκάκης) και Νίκη Ψαλλιδάκη (Συλλ. Μαραθωνοδρόμων Κρήτης – πρ. Κλέρη Σιφάκη).

Η ανακοίνωση του ΣΕΓΑΣ έχει ως εξής:

Το διοικητικό συμβούλιο της Ομοσπονδίας συνεδρίασε σήμερα με βασικό θέμα την επικύρωση των κατηγοριών του σχεδιασμού της νέας χρονιάς.

Στη διάρκεια της συνεδρίασης εγκρίθηκαν οι τέσσερις κατηγορίες του σχεδιασμού, στις οποίες εντάχθηκαν 52 αθλητές και αθλήτριες, η κατηγορία στήριξης, αλλά και οι προεθνικές ομάδες.

Μεγάλος αριθμός αθλητών και αθλητριών θα είναι στην ομπρέλα της ομοσπονδίας το 2021 και θα επιδιώξει να κυνηγήσει τους αγωνιστικούς του στόχους

Προϋποθέσεις ένταξης
α. Προπόνηση με ομοσπονδιακούς προπονητές ή, αν αυτό δεν είναι εφικτό, με προπονητή που τελεί υπό την έγκριση της Ομοσπονδίας.
β. Πλήρης τήρηση του κανονισμού λειτουργίας των Εθνικών Ομάδων και των αποφάσεων του Διοικητικού Συμβουλίου του ΣΕΓΑΣ. Παραβίαση του κανονισμού συνεπάγεται απομάκρυνση από το σχεδιασμό και στέρηση των παροχών που προβλέπονται.
γ. Πλήρης τήρηση των κανόνων ενάντια στη χρήση απαγορευμένων ουσιών και συνέπεια στις υποχρεώσεις που απορρέουν από την ένταξή στη λίστα της WADA ή στην ΚΕΑ του ΕΣΚΑΝ (έγκαιρη και σωστή συμπλήρωση και υποβολή των Where about καθώς και πιστοποίηση στο πρόγραμμα I run clean της ΕΑΑ) καθώς και μόνιμη διαθεσιμότητα για έκτακτους ελέγχους όποτε κρίνει η Ομοσπονδία απαραίτητο.
δ. Υποχρεωτική συμμετοχή σε προπονητικές συγκεντρώσεις, εκδηλώσεις και σεμινάρια της Ομοσπονδίας όταν αυτό ζητηθεί από τον αντίστοιχο Εθνικό Προπονητή.
ε. Υποχρεωτική συμμετοχή σε όλες ανελλιπώς τις υποχρεώσεις της Εθνικής Ομάδας, εφόσον κληθούν.
στ. Υποβολή από τους προπονητές τους στην αρχή της χρονιάς προπονητικού και αγωνιστικού σχεδιασμού, σύμφωνα με τους στόχους της Ομοσπονδίας και υλοποίησή του μετά από την έγκριση των αντίστοιχων Εθνικών προπονητών. Υποχρέωση όλων των προπονητών πρέπει να είναι η αγωνιστική κορύφωση των αθλητριών και αθλητών τους στον αγώνα-ες στόχο της ομοσπονδίας η εφαρμογή των κανονισμών Εθνικών Ομάδων και η συμμόρφωση με τις αποφάσεις του Δ.Σ και τις υποδείξεις του αντίστοιχου Εθνικού Προπονητή.

 

Α/Α ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
Α΄κατηγορία 
1 Κατερίνα Στεφανίδη ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Μίτσελ Κρίερ
2 Νικόλ Κυριακοπούλου ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Ανδρέας Τσώνης
3 Βούλα Παπαχρήστου ΤΡΙΠΛΟΥΝ Δημήτρης Βασιλικός
4 Μίλτος Τεντόγλου ΜΗΚΟΣ Γιώργος Πομάσκι
5 Ελίνα Τζένγκο ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Γιώργος Μποτσκαριώβ
Β΄κατηγορία
1 Εμμανουήλ Καραλής ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Παναγιώτης Συμεωνίδης
2 Κώστας Φιλιππίδης ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Δημήτρης Κυτέας
3 Κώστας Μπανιώτης ΥΨΟΣ Γιώργος Τσούγκος
4 Μιχάλης Αναστασάκης ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
5 Κρίστυ Αναγνωστοπούλου ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Χρήστος Παπαδόπουλος
6 Σπυριδούλα Καρύδη ΜΗΚΟΣ Γιώργος Πομάσκι
7 Οδυσσέας Μουζενίδης ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Γιώργος Μποτσκαριώβ
8 Αντώνης Μέρλος ΥΨΟΣ Γιώργος Τσούγκος
9 Αντιγόνη Ντρισμπιώτη 20ΧΛΜ. ΒΑΔΗΝ Ναπολέων Κεφαλόπουλος
Γ΄κατηγορία
1 Κώστας Ζήκος 100 Μ Βαγγέλης Κατσιάβας
2 Νικόλας Σκαρβέλης ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
3 Σοφία Υφαντίδου ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Μηνάς Κυριάκος
4 Ραφαέλα Σπανουδάκη 200 Μ Κώστας Βογιατζάκης
5 Ευθυμία Κολοκυθά ΜΗΚΟΣ Θωμάς Πάντος
6 Τατιάνα Γκούσιν ΥΨΟΣ Ιωάννα Σιώμου
7 Δημήτρης Τσιάμης ΤΡΙΠΛΟΥΝ
8 Σταματία Σκαρβέλη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
9 Κώστας Δουβαλίδης 110 Μ ΕΜΠ Μπάμπης Σδρόλας
10 Χρήστος Φραντζεσκάκης ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Κωστής Παπαμαρκάκης
11 Ανδρεας Πανταζής ΤΡΙΠΛΟΥΝ Δημήτρης Βασιλικός
12 Δημήτρης Τσίτσος ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Θωμάς Κυριαζής
13 Ελισάβετ Πεσιρίδου 100 Μ ΕΜΠ Ιωάννα Σιώμου
14 Μάρκος Γκούρλιας 5.000 Μ Μανώλης Χάντζος
15 Αγγελική Μακρή 50ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ Ντίνα Μπορνιβέλι
16 Σοφία Αλικανιώτη 20ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ Ναπολέων Κεφαλόπουλος
17 Ελένη Πόλακ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Μανώλης Καραγιάννης
18 Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ 50ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ Ηλίας Γκαραβέλας
19 Ειρήνη Βασιλείου 400 Μ Άρης Βισκαδουράκης
20 Παναγιώτα Τσινοπούλου 20ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ Θανάσης Δεληγιάννης
Δ΄κατηγορία 
1 Παναγιώτης Τριβυζάς 200 Μ Βασίλης Σέγγος
2 Κώστας Νάκος 400 Μ ΕΜΠ Περικλής Χατζηαναστασιάδης
3 Πέτρος Κυριακίδης 400 Μ ΕΜΠ Γιώργος Οικονομίδης
4 Δέσποινα Μουρτά 400 Μ Ντίνα Μπορνιβέλι
5 Κορίνα Πολίτη 400 Μ Κώστας Ηλίας
6 Ελπίδα Καρκαλάτου 400 Μ Γιώργος Καραπάνος
7 Ολυμπία Καραγιάννη 400 Μ ΕΜΠ Κώστας Χήτας
8 Σωτήρης Γκαραγκάνης 200 Μ Χρήστος Κατσίκας
9 Άρης Περιστέρης ΔΕΚΑΘΛΟ Θανάσης Περιστέρης
10 Σταυρούλα Κοσμίδου ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Κώστας Κοροσίδης
11 Παναγιώτα Δόση ΥΨΟΣ Θοδωρης Δόσης
12 Ολγα Φιάσκα 10 ΧΛΜ Β Γρηγόρης Κοντός

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΣΤΗΡΙΞΗΣ  2021

Αθλητής-τρια Έτος Γέννησης Αγώνισμα Επίδοση 2020 Προπονητής Σωματείο
1 Μαρία Μπελιμπασάκη 1991 400 μ. Τραυματίας Κώστας Ηλίας Παναξιακός Α.Ο.
2 Γκλόρια Πριβιλέτζιο 1988 Μαραθώνιος Γιάννης Περίφανος Γ.Σ.Γλυφάδας
3 Αλεξία Πάππας 1990 Μαραθώνιος 2.34.54 Γιάννης Δαγκόγλου Ελληνικός ΑΣ Ερμής 1877
4 Χριστίνα Παπαδοπούλου 1996 20 Χλμ Βάδην 1.36.33 Ναπολέων Κεφαλόπουλος Πανελλήνιος Γ.Σ
5 Ιωάννα Ζάκκα 1996 Υψος 1.91 μ. Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος ΑΟ Φιλοθέης
4 Γιώργος Χριστακάκος 1997 Ακοντισμός 74,88 μ. Γιώργος Ηλτσιος Ο.Σ.Φ.Π
5 Ιάσωνας Θανόπουλος 1994 Δισκοβολία 59,09 μ. Δημήτρης Κουτσούκης ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος
6 Ανδρέας Δημητράκης 1990 1500 μ. 3.45.67 Σταύρος Καρρές Παναξιακός Α.Ο.
7 Κων/να  Γιαννοπούλου 1993 800 -1500 μ. 2.05.41 Κώστας Νακόπουλος Γ.Σ.Κηφισιάς
8 Χρήστος  Κοτίτσας 1996 800 μ. 1.50.63 Χρήστος Παπαχρήστους Γ.Σ.Κηφισιάς
9 Αναστασία Μαρινάκου 1996 1500-3000 μ. 4.28.27 Χρήστος Παπαχρήστους ΓΕΑ Τρικάλων
10 Δήμητρα Γναφάκη 1997 400 μ. εμπ. 58.22 Μιχάλης Μανουσάκης ΑΟ Κύδων Χανίων
11 Γιάννης  Νυφαντόπουλος 1990 100 μ. 10.40 Περικλής Χατζηαναστασιάδης Γ.Σ Ελευθέριος Βενιζέλος
12 Άννα Κιάφα 1998 400 μ. εμπ. 60.65 Κώστας Ηλίας Γ.Σ.Κηφισιάς
13 Γιώργος Τάσσης 1997 10.000 μ. Παναγιώτης Γερακός ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας
14 Ειρήνη – Ρία Μιχαλά 1997 10.000 μ. 36.42.77 Σταύρος Καρρές ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας
14 Κυριακή Σαμάνη 1995 100-100 Εμπ. 11.50/13.45 Κώστας Κοτσίδης ΑΣ Αίολος Μακεδονίας
15 Μαρία Γάτου 1989 100 μ. 11.63 Κώστας Κοτσίδης ΑΓΕΣ Κάμειρος
16 Αλέξανδρος Περιστέρης 1998 Μήκος 8,06 μ. Θανάσης Περιστέρης ΓΑΣ Παιανίας
17 Ισσαβέλα Κοτσαχείλη 1997 3χλμ. στιπλ 10.25.87 Γιάννης Δαγκόγλου Πανιώνιος ΓΣ
18 Κώστας Γκελαούζος 1990 Μαραθώνιος Χρήστος Παπαχρήστους Παναθηναϊκός ΑΟ
19 Ελένη Κουτσαλιάρη 1998 Μήκος 6.14 μ. Κώστας Χήτας ΑΣ Πυγμή Ευόσμου
20 Παύλος Μπόφτσης 1993 Τριπλούν 16.21 μ. Γιώργος Τσούγκος ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος
22 Θοδωρής Χρυσανθόπουλος 1992 Επί κοντώ 5.40 μ. Βασίλης Μεγαλοοικονόμου Πανιώνιος ΓΣ
23 Αναστάσιος Λατιφλάρι 1996 Σφαιροβολία 19,20 μ. Γιώργος  Μποτσκαριώβ ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτειας
24 Κυριάκος Ζώτος 1996 Σφαιροβολία 20.00 μ. Στάθης Χατζηστάθης ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας
25 Σοφία Καϊσίδου 1998 Σφαιροβολία 15.04 μ. Στάθης Χατζηστάθης ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας
26 Ηλιάνα Κοροσίδου 1995 Σφυροβολία 63,94 μ. Κοροσίδης Κώστας Αίολος Μακεδονίας
27 Αντώνης Στυλιανίδης 1997 Μήκος 7,24 μ. Νίκος Στυλιανίδης ΜΕΑΣ Τρίτων Θεσν/κης
28 Αλέξης Αργυρόπουλος 2000 Μήκος Τραυματίας Θωμάς Πάντος ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
29 Ιωάννα Ιωάννου 1999 Μήκος 6.03 μ. Πάντος Θωμάς ΓΕ Νάουσας
30 Αθηνά Ρέτζιου 1998 Ύψος 1.75 μ. Ιωάννα Σιώμου Γ.Σ.Κηφισιάς
31 Δημήτρης Μονόπωλης 1998 Τριπλούν 15,47 μ. Νίκος Στυλιανίδης Κερκυραϊκός ΓΣ
32 Νίκος Ανδρικόπουλος 1998 Τριπλούν 16,41 μ. Γιώργος Πομάσκι ΑΕ Μεσογείων Αμεινίας
33 Μαρία Ζαχαρούδη 1998 Έπταθλο 4.897 Νίκος Στυλιανίδης ΟΚΑ Καβάλας
34 Κώστας Λογδανίδης 1998 Δέκαθλο 7.140 Δέσποινα Παγκαλιδου ΓΕ Νάουσας
35 Στέλλα Τζικανούλα 1994 Έπταθλο 5.279 Χρήστος Γυλτίδης ΑΣ Τιτάν Σερβίων
36 Ζωή Κουρκουτσάκη 1998 20χλμ. βάδην 1.44.49 Ναπολέων Κεφαλόπουλος ΓΑΣ Ιλισσός
37 Γιώργος Τζατζιμάκης 1988 20 χλμ. βάδην Ηλίας Γκαραβέλας ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος
38 Αθανάσιος Καλάκος 1988 800 μ. 1.53.44 Μανώλης Χάντζος Γ.Σ.Γλυφάδας
39 Μαρία Μαγκούλια 2000 Σφαιροβολία 14,05 μ. Γιάννης Δόνδωρος Κάλυμνος
40 Γιάννης Ρίζος 2000 Επί κοντώ 5,23 μ. Νίκος Βαρσάμης ΑΣ Άρης
41 Ιάσωνας Μαχαίρας 2000 Σφαιροβολία 18,09 μ. Λία Δερβένη ΓΣ Ηλιούπολης
42 Ιβάν Μεγκλέμπεη 1995 Σφυροβολία 70.62 μ. Παπαμαρκάκης Κώστας Ο.Σ.Φ.Π
43 Αλέξης Προδανάς 1999 Σφυροβολία 69,99 μ. Γιάννης Χρίστογλου Γ.Σ.Μάνδρες
44 Γιώργος Μίνος 1988 3 χλμ Στήπλ 8.56.26 Σταύρος Καρρές ΑΟ Μυκόνου
45 Μιχάλης Παππάς 1998 400 μ. Κώστας Χήτας ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας
46 Γιάννης Ντέτσικας 2000 400 μ. Λευτέρης Μπότσαρης ΑΟ Ρόδου Σταματίου
47 Γιώργος Λαμπρόπουλος 1999 400 μ. 48.64 Κώστας Λαμπρόπουλος ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας
48 Γιάννης Σιμόνι 2000 800 μ. 1.53.12 Αννα Θεμελίδου Α.Σ.Βεργίνα
49 Γιάννης Κόκκινος 1997 200 μ. Γιώργος Κόκκινος ΟΦΗ
50 Παναγιώτης Αρβανίτης 1997 200 μ. 21.56 Κώστας Μπάτσος ΑΓΣ Ιωαννίνων
51 Παναγιώτης Καραΐσκος 1988 Μαραθώνιος 1.09.33 Σταύρος Καρρές Πανελλήνιος ΓΣ
52 Ελευθερία Πετρουλάκη 1991 Μαραθώνιος Παναγιώτης Γερακός ΑΟ Μυκόνου
53 Κατερίνα Ασημακοπούλου 1982 Μαραθώνιος 1.19.20 Νίκος Πολιάς ΑΟ Μυκόνου
54 Μοσχούλα Μανούσου Παρασκευοπούλου 1997 10.000 μ 36.19.90 Γερακός Παναγιώτης Γ.Σ.Κηφισιάς
55 Αναστασία Καρακατσάνη 1992 10.000 μ. Καρρές Σταύρος Πανελλήνιος Γ.Σ
56 Άλκηστις Βαγγέλη 1997 Ύψος 1.83 μ. Λώρα Παντέλη ΑΟ Αθλητισμού
57 Χαράλαμπος Λαγός 1995 800 μ. 1.50.55 Δημήτρης Σούλας Γ.Σ.Τρικάλων
58 Δήμητρα Μποχώρη 1998 20 χλμ Βάδην 1.37.38 Νίκος Κελεπούρης ΑΟ Βικέλας Βέροιας
59 Γιάννης Βοσκόπουλος 1998 100 μ. Κώστας Βογιατζάκης ΑΟ Δρομέας Βάρης

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ23
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2020 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 76,68 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.50 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 ΥΨΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 2.20 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ Α.Σ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 19,13 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 100 Μ ΠΑΟΚ 10:48 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
6 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 200 Μ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21:12 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 200 Μ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 21:47 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΣΕΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
8 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 3ΧΛΜ ΣΤΙΠΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8:57.00 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
9 ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1999 110 Μ ΕΜΠ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14:47 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 10 ΧΛΜ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 29:53.93 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
11 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΜΗΚΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ 7,62 ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2019 ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2001 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,8 ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2019 ΣΤΕΦΑΝΗ ΦΩΤΗΣ
13 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Δ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ. ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ
14 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΤΡΙΠΛΟΥΝ Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 16,26 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΟΦΗ 68,78 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
16 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 20 ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Δ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ. ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ23 2019 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
17 ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2000 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 65,64 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ23
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2020 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΜΗΚΟΣ-ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ 6,71-14,00 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΥΨΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1,85 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 62,54 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2000 ΒΑΔΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Δ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ. ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
5 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΒΑΔΗΝ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 46:21,5 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ 1999 100 Μ ΕΜΠ. ΑΕΚ 13:31 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1999 200 Μ ΠΑΟΚ 24:00:00 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
8 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 1999 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,25 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
9 ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ 2001 5.000 Μ Α.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16:59.73 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
10 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΕΠΤΑΘΛΟ-ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ Δ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ. ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019 ΠΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
11 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΥΡΤΑ 1999 400 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56:06:00 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019 ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 400 Μ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Δ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ. ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019 ΑΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
13 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΥΨΟΣ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,79 ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2019 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ20
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2020 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 100 – 200 Μ ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣΚΑ 10.65 – 21.21 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 10.000 ΒΑΔΗΝ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 45.51 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 10.000 ΒΑΔΗΝ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 45.26 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΙ ΝΤΙΝΑ
4 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 5.10 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
5 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΜΗΚΟΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.49 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
6 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 69.36 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΛΗΣ
7 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 73.80 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
8 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2003 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΕΚ 67.52 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 66.64 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
10 ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 18.00 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΦΡΑΓΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
11 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.53 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 55.80 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 200 Μ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.92 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2020 ΒΕΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
14 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΜΗΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 7.35 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020 ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15 ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ /ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΜΗΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 7.38 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020 ΚΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
16 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 800Μ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 1.53.93 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΛΕΒΙΔΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
17 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 800Μ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1.54.86 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΣΑΡΑΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 800Μ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.55.18 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΤΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
19 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 1500Μ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.59.47 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
20 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 1000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 48.02 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΤΣΙΟΦΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
21 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 2000Μ Φ.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 6.12.74 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
22 ΠΑΠΑΦΙΛΛΙΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 2000Μ Φ.Ε. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΙΝΗΣ 6.12.81 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΠΑΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
23 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΩΡΙΩΝ ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14.37 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
24 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.70 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25 ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 110Μ. ΕΜΠ. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26 ΤΡΕΝΖΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003 110Μ. ΕΜΠ. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΧΥΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
27 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 400Μ. ΕΜΠ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΚΟΥΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2003 ΥΨΟΣ ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
29 ΠΑΝΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΚΟΜ/ΝΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
30 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
31 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ20
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2020 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 100Μ – 200Μ ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας 11.71/ 24.25 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 400 Μ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 55.63 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΜΑΝΤΖΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2002 800 Μ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2.06.64 ΟΡΙΟ EAA  K20 2019 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
4 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 400Μ.ΕΜΠ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 59.01 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΜΑΝΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
5 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ /ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 400Μ.ΕΜΠ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 60.96 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
6 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 3000 – 5000 Μ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 9.51.30 – 16.55.31 ΟΡΙΟ IAAF Κ20 2020 ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
7 ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4.14 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
8 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.12/12.64 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
9 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΕΚ 12.86 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ /ΑΡΕΤΗ 2003 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ 51.15 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
11 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΕΠΤΑΘΛΟ/ΜΗΚΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 6.28 ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
12 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΔΙΣΚΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 44.43 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2020 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
13 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΣΦΥΡΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2020 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
14 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 2.000Μ. Φ.Ε. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 6.59.54 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
15 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ – ΕΥΔΟΞΙΑ 2003 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.85 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
16 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΜΗΚΟΣ – ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 5.99 – 12.57 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
17 ΓΩΓΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ/ΑΓΟΡΙΤΣΑ 2003 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 62.04 ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18 ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3.70 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
19 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΔΙΣΚΟΣ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 42.98 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΤΣΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΔΙΣΚΟΣ ΟΜ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 42.56 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
21 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 15.03 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΔΕΡΒΕΝΗ ΛΙΑ
22 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΣΦ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 50.28 ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020 ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
23 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΑΝΤΥ 2002 ΥΨΟΣ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2003 100μ. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
25 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 200Μ/400Μ. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
26 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 200Μ. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
27 ΖΕΝΑΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 400Μ. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
28 ΖΕΝΑΓΙΑ ΕΛΜΠΙΟΝΑ 2003 100Μ. ΕΜΠ. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
29 ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 ΜΗΚΟΣ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΚΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
30 ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ /ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
31 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
32 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 1.500 Μ. ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΙΩΝ K18
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 400μ. ΕΜΠ. 55.07 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ
2 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.000μ. Φ.Ε. 6:12.49 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
3 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.44 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΠΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ
4 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.60 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
5 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 69.40 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 200μ. 22.73 1ος 200μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
7 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΕΥ ΖΗΝ ΥΨΟΣ 1.94 3ος  ΥΨΟΣ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΣΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 3.000μ. 8:55.55 2ος  3.000μ.  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΛΕΒΙΔΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
9 ΧΑΡΙΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 58.54 3ος  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
10 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 110μ. ΕΜΠ. 15.08 3ος 110μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
11 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 400μ. 50.07 2ος  400μ.  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
12 ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΓΑΣ ΝΙΓΡΗΤΑΣ ”ΒΙΣΑΛΤΗΣ” ΔΕΚΑΘΛΟ 5.784 2ος  ΔΕΚΑΘΛΟ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΣΙΩΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13 ΤΣΙΑΜΠΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ             2005                    ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ                   100 μ.                11.20        2ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ Κ18  ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ K18
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 5.000μ. ΒΑΔΗΝ 24:40.74 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
2 ΚΑΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2.000μ. Φ.Ε. 6:54.90 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.80 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
4 ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.70 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
5 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.60 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
6 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 63.29 ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
7 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΥΨΟΣ 1.74 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 2019 – 20 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
8 ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.12 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 2019 -20 ΣΕΚΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
9 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 41.73 ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 2019 – 20 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ”ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ” 100μ. ΕΜΠ. 14.54 1η 100μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΜΑΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
11 ΓΚΙΒΙΖΙΔΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ/ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 1.500μ. 4:40.20 1η 1.500μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΘΕΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
12 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΣΤΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 56.71 3η ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝ/ΝΙΟ  Κ18 ΣΙΦΑΚΗ ΚΛΕΡΗ
13 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 400Μ. ΕΜΠ. 66.13 3η 400μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ
14 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 13.83 3η ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
15 ΠΟΊΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΜΗΚΟΣ 5.95 2η ΜΗΚΟΣ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
16 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 100μ. ΕΜΠ. 14.78 3η 100μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17 ΧΑΡΑΛΑΜΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ/ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ ΥΨΟΣ 1.65 2η ΥΨΟΣ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
18 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ/ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 100μ. 12.66 2η 100μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
19 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.500μ. 4:46.82 2η 1.500μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
20 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 1.500μ. 4:47.65 3η 1.500μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΧΑΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 400μ. 58.41 2η 400μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΘΗΣ
22 ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 41.00 3η ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ
23 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2.000μ. Φ.Ε. 7:28.74 3η 2.00μ. Φ.Ε. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
24 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.000μ. ΒΑΔΗΝ 26:10.68 2η 5.000μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
25 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ/ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.000μ. ΒΑΔΗΝ 26:19.21 3η 5.000μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ
26 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΕΚΑΘΛΟ 5.784 2η  ΔΕΚΑΘΛΟ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
karta antonis garden