legea hor

Οι επόμενες αγωνιστικές της Football League, στις 16:00 το ΑΟ Χανιά – ΟΦΗ

Football League 15 Μαρτίου 2017, 21:02

Διαβάστε το αναλυτικά πρόγραμμα από την 22η έως την 26η αγωνιστική της Football League. Δύο παιχνίδια του ΑΟ Χανιά τηλεοπτικά.

planakis

Το πρόγραμμα από την 22η έως την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος δημοσιοποίησε η Football League. Αλλαγή της ημερομηνίας διεξαγωγής της 26ης. Αρχικά ήταν προγραμματισμένη για μετά το Πάσχα (19/4), αλλά τελικά θα διεξαχθεί την Μεγάλη Τετάρτη.

Όσον αφορά την εμβόλιμη 22η αγωνιστική η αναμέτρηση Σπάρτη – Κισσαμικός θα αρχίσει μία ώρα νωρίτερα (14:00) και το Κρητικό ντέρμπι ΑΟ Χανιά – ΟΦΗ μία ώρα αργότερα (16:00) από τα υπόλοιπα παιχνίδια.

Δύο ματς του ΑΟ Χανιά θα καλυφθούν τηλεοπτικά από την ΕΡΤ3. Πρόκειται για τους αγώνες Λαμία – ΑΟ Χανιά και ΑΟ Χανιά – Άρης (23η και 24η αγωνιστική αντίστοιχα).

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Football League από 22η έως την 26η αγωνιστική:

22η αγωνιστική

Τετάρτη 22 Μαρτίου
Σπάρτη – Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Άρης – Πανελευσινιακός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα – Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΑΟ Χανιά – ΟΦΗ (16:00)
Πανθρακικός – Καλλονή (ματαιώνεται)
Πέμπτη 23 Μαρτίου
Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)

23η αγωνιστική

Σάββατο 25 Μαρτίου
Λαμία – ΑΟ Χανιά (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Κυριακή 26 Μαρτίου
Απόλλων Σμύρνης – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ – Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης)
Τρίκαλα – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός – Πανθρακικός (ματαιώνεται)

24η αγωνιστική

Σάββατο 1 Απριλίου
Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
Κυριακή 2 Απριλίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλονή (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΑΟ Χανιά – Άρης (15:00 ΕΡΤ3)
Αιγινιακός – Κισσαμικός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας – Αχαρναϊκός (16:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη – Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα – Λαμία (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Πανθρακικός – Τρίκαλα (ματαιώνεται)

25η αγωνιστική

Σάββατο 8 Απριλίου
ΟΦΗ – Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 9 Απριλίου
Λαμία – Παναιγιάλειος (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Απόλλων Σμύρνης – Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή – Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Τρίκαλα – Σπάρτη (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης – Καλλιθέα (16:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά – Πανθρακικός (ματαιώνεται)

26η αγωνιστική

Μεγάλη Τετάρτη 12 Απριλίου
Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός – Καλλονή
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας – Λαμία
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Άρης
Σπάρτη – ΑΟ Χανιά
Καλλιθέα – Πανθρακικός (ματαιώνεται)

karta antonis garden