Οι ειδικοί πίνακες με τους σκόρερ της α’ φάσης

Α' Τοπικό - Γενικά A' Τοπικό ('Ομιλος Παραμονής) - Γενικά | 29 Νοεμβρίου 2016, 12:37

Ο Στέφανος Βασιλομιχελάκης σκόραρε στη νίκη του Πανακρωτηριακού κόντρα στην Κορωνίδα και "έπιασε" στα 9 γκολ και την κορυφή του πίνακα των σκόρερ τον Γιώργο Τζανουκάκη που δεν βρήκε δίχτυα για τους γηπεδούχους.

Στα 8 γκολ ανέβηκε ο Θανάσης Μπαδιεριτάκης, που επίσης σκόραρε για την ομάδα του Ακρωτηρίου στη συγκεκριμένη αναμέτρηση. Οι τρεις τους προπορεύονται στη σχετική λίστα του 1ου ομίλου, ενώ στον 2ο όμιλο πρώτος το “νήμα” έκοψε ο “αειθαλής” Ευτύχης Μιχάκης της ΑΕ Κυδωνίας.

Δείτε αναλυτικά όσους παίκτες σκόραραν στην α’ φάση και σε ποιες αγωνιστικές βρήκαν δίχτυα, αλλά και τους ξεχωριστούς πίνακες σκόρερ του 1ου και 2ου ομίλου. 

ΟΝΟΜΑ
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ
Τζανουκάκης Κορωνίδα 9 1   2 3   1 1 1  
Βασιλομιχελάκης Πανακρωτηριακός 9 2   3   1   2   1
Θ. Μπαδιεριτάκης Πανακρωτηριακός 8 1 2 2     1 1   1
Αντ. Γαλανάκης Άρης Σούδας 7   1   1     5    
Καβρουλάκης Απόλλων 6 1     1 2     2  
Μιχάκης ΑΕ Κυδωνίας 6       2 1     2 1
Αχ. Πατσαρίκας Μινώταυρος 5   1       3 1    
Τσιριβάκος Αστέρας Μανολιόπουλου 5     3   1     1  
Αντ. Περράκης Δόξα Παχιανών 5 1   1     1   2  
Παρέλης Σπάθα 5         2   1 2  
Κουλούρης Παλαιόχωρα 5   1 1         3  
Γ. Περράκης Αστέρας Μανολιόπουλου 5     1 1 1 1     1
Καλαϊτζάκης Μινώταυρος 4 2   1 1          
Ζαϊμίδης Παλαιόχωρα 4     1   1   2    
Μ. Παπαδάκης Σπάθα 4   1 1       1 1  
Κένγκα Δόξα Παχιανών 4     1   1   1   1
Ι. Γαβαλάς Άρης Σούδας 4           1 1 1 1
Μ. Ψαράκης Παλαιόχωρα 4 2     1         1
Μαρκοδούνας Αστέρας Μανολιόπουλου 4   1 1       1   1
Μποτωνάκης Παλαιόχωρα 4   1 1         1 1
Ρουστέμι Ροδωπού 3     1 2          
Καλαμπαλίκης Κεραμειά 3     1 2          
Γ. Καλογεράκης ΑΕ Κυδωνίας 3   1   1 1        
Παπαδοκωνσταντάκης Δόξα Παχιανών 3   1     1 1      
Αποστολάκης Κεραμειά 3 2         1      
Σουχλάκης Απόλλων 3 1     1       1  
Κοκάκης Σπάθα 3         1 1   1  
Σταθάκης Κρ. Αστέρας  3   1     1       1
Μποχώνης Παλαιόχωρα 3 1     1         1
Κριάρης Παλαιόχωρα 3               2 1
Μαμινάκης Αστέρας Μανολιόπουλου 2   2              
Λίκα Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 2 1 1              
Ζης Ασπίδα 2 2                
Λυχνάκης Πανακρωτηριακός 2   2              
Γιαννολάρης Πανακρωτηριακός 2 1   1            
Αρ. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 2   1   1          
Κουντούρης Ηρακλής Νεροκούρου 2         2        
Λέκκας Ασπίδα 2 1         1      
Βαλάρης Δόξα Παχιανών 2       1   1      
Γανωτής Αστέρας Μανολιόπουλου 2         2        
Γ. Μανωλεδάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 2 1           1    
Τερεζάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 2   1         1    
Ι. Λαφαζάνης Ίκαρος Μουρνιών 2           1 1    
Τιχομίροφ Μινώταυρος 2             2    
Γ. Πετράκης Πανακρωτηριακός 2 1             1  
Σανδαλάκης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 2   1           1  
Μεντάκης Κεραμειά 2     1         1  
Αντ. Καλογεράκης ΑΕ Κυδωνίας 2             1 1  
Φέζγκα Άρης Σούδας 2 1               1
Μπούτος Ηρακλής Νεροκούρου 2 1               1
Αννιτσάκης Κορωνίδα 2 1               1
Α. Παπαδάκης Ηρακλής Νεροκούρου 2       1         1
Μποντούρι Απόλλων 2         1       1
Μαναρώλης Ροδωπού 2           1     1
Αγκνάνμπε Απόλλων 2               1 1
Χαλκιαδάκης Μινώταυρος 2     1           1
Μ. Χρυσός Σπάθα 2         1       1
Ζαχαριουδάκης Κεραμειά 2           1     1
Τραγούδας ΔΑΑΟΧ 2                 2
Τοντινίδης ΔΑΑΟΧ 2                 2
Μπαγλατζής Θύελλα Καλάθενων 1 1                
Τόμα Ροδωπού 1 1                
Πάτα Απόλλων 1 1                
Νικολαΐδης ΑΕ Κυδωνίας 1   1              
Πανίδης Κρ. Αστέρας  1 1                
Τσαπασβίλι Κορωνίδα 1 1                
Μπένος Ίκαρος Μουρνιών 1   1              
Χρήστου  ΔΑΑΟΧ 1   1              
Ι. Παπαγεωργίου Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1 1                
Θ. Αργύρης Άρης Σούδας 1 1                
Μανιαδάκης Απόλλων 1 1                
Γ. Παπαδημητρίου Ροδωπού 1 1                
Περαθωράκης Μινώταυρος 1 1                
Π. Πετράκης Μινώταυρος 1 1                
Τόλιας Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1 1                
Μιχ. Τζαγκαράκης Παλαιόχωρα 1 1                
Ανωμεριανάκης Δόξα Παχιανών 1   1              
Λιάσκας Ίκαρος Μουρνιών 1   1              
Μπενίσης Ασπίδα 1   1              
Γιαννόπουλος Κορωνίδα 1     1            
Στ.-Ε. Ψαράκης Κρ. Αστέρας  1     1            
Χαλιβελάκης Ίκαρος Μουρνιών 1     1            
Αγγέλου Ηρακλής Νεροκούρου 1     1            
Καλυκάκης Ηρακλής Νεροκούρου 1     1            
Ηλ. Στεφανίδης Άρης Σούδας 1     1            
Δοντσίδης Άρης Σούδας 1     1            
Μπαργιάμη Απόλλων 1     1            
Μίντζα Κεραμειά 1     1            
Δοξάκης ΔΑΑΟΧ 1     1            
Ν. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 1       1          
Σεληνιωτάκης Απόλλων 1       1          
Χριστοφής Απόλλων 1       1          
Αν. Αγγελάκης Ηρακλής Νεροκούρου 1       1          
Μεγαλακάκης Ίκαρος Μουρνιών 1       1          
Βασιλείου Ίκαρος Μουρνιών 1       1          
Κατσουλάκης ΑΕ Κυδωνίας 1       1          
Μ. Δημητρογιαννάκης ΑΕ Κυδωνίας 1       1          
Ζουμπατόπουλος Μινώταυρος 1       1          
Καβακόπουλος Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1       1          
Κομπογεννητάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1       1          
Πολένα Αστέρας Μανολιόπουλου 1       1          
Κιουρτσίδης ΔΑΑΟΧ 1       1          
Κρεμπενιός Ίκαρος Μουρνιών 1         1        
Μητρούσιας Κορωνίδα 1         1        
Μπαμπουνάκης Σπάθα 1         1        
Λεβεντέλλης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1         1        
Μπεϊνόγλου Κεραμειά 1         1        
Μαυρεδάκης Δόξα Παχιανών 1           1      
Α. Παπαδημητρίου Ροδωπού 1           1      
Λόγκο Αστέρας Μανολιόπουλου 1           1      
Θάνος Μινώταυρος 1           1      
Μαθιουδάκης Μινώταυρος 1           1      
Δάμο Μινώταυρος 1           1      
Γκιόκα Μινώταυρος 1           1      
Γκατζιούδης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1           1      
Κουλάκης Σπάθα 1           1      
Αλκούρτι Σπάθα 1           1      
Δ. Κρασάκης Ίκαρος Μουρνιών 1             1    
Κοπανάκης Πανακρωτηριακός 1             1    
Μπάτζιο Πανακρωτηριακός 1             1    
Ράπτης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1             1    
Λιανιδάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1             1    
Καραμάλης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1             1    
Γουνάκης Ηρακλής Νεροκούρου 1               1  
Β. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 1               1  
Ράντεφ Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1               1  
Κοκολαντωνάκης Σπάθα 1               1  
Μπεντής Θύελλα Καλάθενων 1                 1
Δράκος Ροδωπού 1                 1
Στρατουδάκης Άρης Σούδας 1                 1
Μανταδάκης Άρης Σούδας 1                 1
Μ. Κρασάκης Ίκαρος Μουρνιών 1                 1
Ξεκουκουλωτάκης Πανακρωτηριακός 1                 1
Ι. Ντόι ΔΑΑΟΧ 1                 1
Στ. Δημητρογιαννάκης ΑΕ Κυδωνίας 1                 1
Α. Μανουσάκης Παλαιόχωρα 1                 1
Θεοδωράκης Παλαιόχωρα 1                 1
Μπασιαδάκης ΑΕ Κυδωνίας 1                 1
Ν. Κουκλάκης Κεραμειά 1                 1
Καταλίν Ασπίδα 1                 1

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΝΟΜΑ
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ
Τζανουκάκης Κορωνίδα 9
Βασιλομιχελάκης Πανακρωτηριακός 9
Θ. Μπαδιεριτάκης Πανακρωτηριακός 8
Αντ. Γαλανάκης Άρης Σούδας 7
Καβρουλάκης Απόλλων 6
Αντ. Περράκης Δόξα Παχιανών 5
Κένγκα Δόξα Παχιανών 4
Ι. Γαβαλάς Άρης Σούδας 4
Ρουστέμι Ροδωπού 3
Παπαδοκωνσταντάκης Δόξα Παχιανών 3
Σουχλάκης Απόλλων 3
Σταθάκης Κρ. Αστέρας  3
Λυχνάκης Πανακρωτηριακός 2
Γιαννολάρης Πανακρωτηριακός 2
Αρ. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 2
Κουντούρης Ηρακλής Νεροκούρου 2
Βαλάρης Δόξα Παχιανών 2
Ι. Λαφαζάνης Ίκαρος Μουρνιών 2
Γ. Πετράκης Πανακρωτηριακός 2
Φέζγκα Άρης Σούδας 2
Μπούτος Ηρακλής Νεροκούρου 2
Αννιτσάκης Κορωνίδα 2
Α. Παπαδάκης Ηρακλής Νεροκούρου 2
Μποντούρι Απόλλων 2
Μαναρώλης Ροδωπού 2
Αγκνάνμπε Απόλλων 2
Μπαγλατζής Θύελλα Καλάθενων 1
Τόμα Ροδωπού 1
Πάτα Απόλλων 1
Πανίδης Κρ. Αστέρας  1
Τσαπασβίλι Κορωνίδα 1
Μπένος Ίκαρος Μουρνιών 1
Θ. Αργύρης Άρης Σούδας 1
Μανιαδάκης Απόλλων 1
Γ. Παπαδημητρίου Ροδωπού 1
Ανωμεριανάκης Δόξα Παχιανών 1
Λιάσκας Ίκαρος Μουρνιών 1
Γιαννόπουλος Κορωνίδα 1
Στ.-Ε. Ψαράκης Κρ. Αστέρας  1
Χαλιβελάκης Ίκαρος Μουρνιών 1
Αγγέλου Ηρακλής Νεροκούρου 1
Καλυκάκης Ηρακλής Νεροκούρου 1
Ηλ. Στεφανίδης Άρης Σούδας 1
Δοντσίδης Άρης Σούδας 1
Μπαργιάμη Απόλλων 1
Ν. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 1
Σεληνιωτάκης Απόλλων 1
Χριστοφής Απόλλων 1
Αν. Αγγελάκης Ηρακλής Νεροκούρου 1
Μεγαλακάκης Ίκαρος Μουρνιών 1
Βασιλείου Ίκαρος Μουρνιών 1
Κρεμπενιός Ίκαρος Μουρνιών 1
Μητρούσιας Κορωνίδα 1
Μαυρεδάκης Δόξα Παχιανών 1
Α. Παπαδημητρίου Ροδωπού 1
Δ. Κρασάκης Ίκαρος Μουρνιών 1
Κοπανάκης Πανακρωτηριακός 1
Μπάτζιο Πανακρωτηριακός 1
Γουνάκης Ηρακλής Νεροκούρου 1
Β. Ρενιέρης Θύελλα Καλάθενων 1
Μπεντής Θύελλα Καλάθενων 1
Δράκος Ροδωπού 1
Στρατουδάκης Άρης Σούδας 1
Μανταδάκης Άρης Σούδας 1
Μ. Κρασάκης Ίκαρος Μουρνιών 1
Ξεκουκουλωτάκης Πανακρωτηριακός 1

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΝΟΜΑ
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ
Μιχάκης ΑΕ Κυδωνίας 6
Αχ. Πατσαρίκας Μινώταυρος 5
Τσιριβάκος Αστέρας Μανολιόπουλου 5
Παρέλης Σπάθα 5
Κουλούρης Παλαιόχωρα 5
Γ. Περράκης Αστέρας Μανολιόπουλου 5
Καλαϊτζάκης Μινώταυρος 4
Ζαϊμίδης Παλαιόχωρα 4
Μ. Παπαδάκης Σπάθα 4
Μ. Ψαράκης Παλαιόχωρα 4
Μαρκοδούνας Αστέρας Μανολιόπουλου 4
Μποτωνάκης Παλαιόχωρα 4
Καλαμπαλίκης Κεραμειά 3
Γ. Καλογεράκης ΑΕ Κυδωνίας 3
Αποστολάκης Κεραμειά 3
Κοκάκης Σπάθα 3
Μποχώνης Παλαιόχωρα 3
Κριάρης Παλαιόχωρα 3
Μαμινάκης Αστέρας Μανολιόπουλου 2
Λίκα Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 2
Ζης Ασπίδα 2
Λέκκας Ασπίδα 2
Γανωτής Αστέρας Μανολιόπουλου 2
Γ. Μανωλεδάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 2
Τερεζάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 2
Τιχομίροφ Μινώταυρος 2
Σανδαλάκης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 2
Μεντάκης Κεραμειά 2
Αντ. Καλογεράκης ΑΕ Κυδωνίας 2
Χαλκιαδάκης Μινώταυρος 2
Μ. Χρυσός Σπάθα 2
Ζαχαριουδάκης Κεραμειά 2
Τραγούδας ΔΑΑΟΧ 2
Τοντινίδης ΔΑΑΟΧ 2
Νικολαΐδης ΑΕ Κυδωνίας 1
Χρήστου  ΔΑΑΟΧ 1
Ι. Παπαγεωργίου Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1
Περαθωράκης Μινώταυρος 1
Π. Πετράκης Μινώταυρος 1
Τόλιας Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1
Μιχ. Τζαγκαράκης Παλαιόχωρα 1
Μπενίσης Ασπίδα 1
Μίντζα Κεραμειά 1
Δοξάκης ΔΑΑΟΧ 1
Κατσουλάκης ΑΕ Κυδωνίας 1
Μ. Δημητρογιαννάκης ΑΕ Κυδωνίας 1
Ζουμπατόπουλος Μινώταυρος 1
Καβακόπουλος Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1
Κομπογεννητάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1
Πολένα Αστέρας Μανολιόπουλου 1
Κιουρτσίδης ΔΑΑΟΧ 1
Μπαμπουνάκης Σπάθα 1
Λεβεντέλλης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1
Μπεϊνόγλου Κεραμειά 1
Λόγκο Αστέρας Μανολιόπουλου 1
Θάνος Μινώταυρος 1
Μαθιουδάκης Μινώταυρος 1
Δάμο Μινώταυρος 1
Γκιόκα Μινώταυρος 1
Γκατζιούδης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1
Κουλάκης Σπάθα 1
Αλκούρτι Σπάθα 1
Ράπτης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1
Λιανιδάκης Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1
Καραμάλης Ποσειδώνας Τσικαλαριών 1
Ράντεφ Ποσειδών Καμ.-Ραπ. 1
Κοκολαντωνάκης Σπάθα 1
Ι. Ντόι ΔΑΑΟΧ 1
Στ. Δημητρογιαννάκης ΑΕ Κυδωνίας 1
Α. Μανουσάκης Παλαιόχωρα 1
Θεοδωράκης Παλαιόχωρα 1
Μπασιαδάκης ΑΕ Κυδωνίας 1
Ν. Κουκλάκης Κεραμειά 1
Καταλίν Ασπίδα 1

 

 

karta antonis garden
craft coffee bar
arcana