Οι διαιτητές του Σαββάτου στα πρωταθλήματα υποδομής

Διαιτησία | 17 Φεβρουαρίου 2017, 20:08

Μετά την αναβολή που προέκυψε το περασμένο Σάββατο (11/02) εξαιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών επαναρχίζουν και τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣ Χανίων, με πλήρη αγωνιστική δράση το Σάββατο (18/02) σε Προπαίδες, Τζούνιορ και Προτζούνιορ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Προπαίδες
Γήπεδο Ταυρωνίτη
Διαιτητής: Αποστολάκης

09:00 Ροδωπού-Πανακρωτηριακός
10:15 Νέος Κισσαμικός-Λέοντες
11:30 Γρανίτης-Παλαιόχωρα

Γήπεδο Μουρνιών
Διαιτητής: Σφακιανάκης

09:00 Νέοι Μινωταύρου-Κρ. Αστέρας
10:15 Πλατανιάς-Καλτσέτο
11:30 Μινώταυρος-ΓΑΣ Χανιά

Γήπεδο Νεροκούρου
Διαιτητής: Καντανολέων

09:00 ΑΠ Σούδας-ΙΝΚΑ
10:15 Ηρακλής Νερ.-Τιτάν
11:30 Δόξα Παχ.-Άρης Σ.

Γήπεδο Αρένα
Διαιτητής: Παναγόπουλος

09:00 ΑΔΝ Κυδωνίας-Απόλλων
10:15 ΔΑΑΟΧ-Νέος Ηρακλής
11:30 Περιβόλια-Άμιλλα

Τζούνιορ

Γήπεδο Αγ. Αποστόλων
Διαιτητής: Πατσουράκης

09:15 ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ
10:15 Πανακρωτηριακός-Ποσειδών Κ.Ρ.
11:15 Κρ. Αστέρας-Ίκαρος Μ.

Γήπεδο Σούδας
Διαιτητής: Μπραουδάκη

09:15 Ποσειδών Τσικ.-Ηρακλής Νερ.
10:15 Μινώταυρος-Άρης Σ.
11:15 ΑΔΝ Κυδωνίας-ΑΠ Σούδας

Γήπεδο Κολυμβαρίου
Διαιτητής: Μαραγκάκης

09:15 Ροδωπού-Κεραμειά
10:15 Νέος Κισσαμικός-Πλατανιάς
11:15 Παλαιόχωρα-ΕΘΚ

Γήπεδο Αγίας Μαρίνας
Διαιτητής: Κουκουράκης

09:15 Γρανίτης-Αστέρας Χαλ.
10:15 Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου
11:15 Καλτσέτο-Λέοντες

Γήπεδο Ελπίς-Νίκη
Διαιτητής: Α. Χατζηδάκης

09:15 Περιβόλια-ΓΑΣ Χανιά
10:15 Απόλλων-Τιτάν

Προτζούνιορ

Γήπεδο Καλτσέτο (7×7)
Διαιτητής: Κολοκοτρώνης

09:30 ΑΠ Σούδας-Καλτσέτο
10:30 ΑΔΝ Κυδωνίας-Νέος Ηρακλής
11:30 Πλατανιάς-Νέοι Μινωταύρου

Γήπεδο Χαρωδιάς
Διαιτητής: Μαν. Κανελάκης

09:30 ΔΑΑΟΧ-Περιβόλια
10:30 Άρης Σ.-Ασπίδα
11:30 Γρανίτης-Κεραμειά

Γήπεδο Αρένα (6×6)
Διαιτητής: Αντωνίου

10:30 Τιτάν-Αστέρας Χαλ.
11:30 ΙΝΚΑ-Κρ. Αστέρας

Γήπεδο Καλτσέτο (6×6)
Διαιτητής: Τσιλίκας

09:30 Καλτσέτο-Μινώταυρος
10:30 Νέοι Μινωταύρου-Ποσειδών Τσικ.

Γήπεδο Καθιανών
Διαιτητής: Χάμπας

10:30 ΕΘΚ-Δόξα Παχ.

 

karta antonis garden