Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββάτου

Διαιτησία | 15 Ιανουαρίου 2016, 19:51

Με την 9η αγωνιστική συνεχίζονται τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων (Προπαίδων, Τζούνιορ, Προτζούνιορ).

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016      
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ            
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ            
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ            
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ      
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ  
ΤΙΤΑΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ              
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΛΕΟΝΤΩΝ     

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ            
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΔΑΑΟΧ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ              
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ      
ΙΝΚΑ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ      
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ            
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ               
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ    

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ               
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΩΛΝ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ            
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ      
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ         
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ    
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ     

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ               
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ  
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΝΚΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ      
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ  
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.               
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΔΑΑΟΧ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.      
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.            

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ          
ΤΙΤΑΝ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΙΝΚΑ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 09.30 ΑΡΕΝΑ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ     
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΑΡΕΝΑ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ      
ΔΑΑΟΧ-ΛΕΟΝΤΕΣ 11.30 ΑΡΕΝΑ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΧΑΜΠΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΧΑΜΠΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ   
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΧΑΜΠΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ        

 

karta antonis garden