Οι διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Χανίων

Κύπελλο Χανίων Διαιτησία | 9 Σεπτεμβρίου 2016, 14:38

Με τη 2η αγωνιστική συνεχίζεται το σαββατοκύριακο το Κύπελλο Χανίων, ενώ την Τετάρτη (14/09) γίνονται τα ματς της 3ης αγωνιστικής του 7ου ομίλου.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΧ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων.

Αναλυτικά:

Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου (17:00)
1ος όμιλος
Δόξα Παχ.-Μινώταυρος στη Μοναχή Ελιά
Μαν. Κανελάκης (Κατσαρός-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Απόλλων-Ροδωπού  στη Σούδα
Π. Τσαγκαράκης (Μαρινάκης-Πετεινάτος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

2ος όμιλος
Χάλης-Ποσειδών Τσικ. στους Αγ. Αποστόλους
Ούτας (Καντεράκη-Α. Χατζηδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κ. Κανελάκης

4ος όμιλος
Γρανίτης-Κεραμειά στην Αγ. Μαρίνα
Γιουματζίδης (Ντοκάκης-Μ. Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

Α.Ε. Κυδωνίας-Αστέρας Μαν. στον Αλικιανό
Κασσελάκης (Κομισοπούλου-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

5ος όμιλος
Θύελλα Καλ.-Σπάθα στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Κουρκουμελάκης (Χάμπας-Στ. Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

6ος όμιλος
Ποσειδών Καμ./Ραπ.-Φωστήρας στο Κολυμπάρι
Κουκουράκης (Αρχοντάκης-Σαρικάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου
(10:30)
2ος όμιλος
Ασπίδα-Ιδομενέας στη Σούδα
Κουρκουμελάκης (Μαρκετάκης-Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

(17:00)
3ος όμιλος
Άρης Σ.-Ίκαρος Μ. στη Σούδα
Χρ. Γιαννουλάκης (Μαρνέζος-Μπαταγκιώνη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ. στον Βάμο
Χρυσός (Κατσαρός-Μ. Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

5ος όμιλος
Δάφνη-Πανακρωτηριακός στον Εμπρόσνερο
Γιουματζίδης (Βραχνάκη-Καντεράκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

6ος όμιλος
Κρ. Αστέρας-ΔΑΑΟΧ στη Μοναχή Ελιά
Μαν. Κανελάκης (Κωσταμένα-Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

7ος όμιλος
ΑΟ Πλατανιάς-ΕΘΚ στον Αλικιανό
Κουκουράκης (Μαρκετάκης-Α. Χατζηδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Παλαιόχωρα-Παγχανιακός
Π. Τσαγκαράκης (Βερυκάκης-Ντοβλιάτωφ)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

3η αγωνιστική
Τετάρτη 14 Σεπτεμβρίου (17:00)
7ος όμιλος
ΕΘΚ-Τιτάν στα Καθιανά
Κασσελάκης (Κομισοπούλου-Μωραΐτης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Παγχανιακός-ΑΟ Πλατανιάς στη Μ. Ελιά
Ντοκάκης (Κωσταμένα-Πατσουράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

 

Estrella
Papantonakis Cards

Rabona ad