Οι διαιτητές στους αγώνες των “μικρών” πρωταθλημάτων

Διαιτησία | 16 Δεκεμβρίου 2016, 18:56

Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων για τα πρωταθλήματα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ", Παίδων, Προπαίδων, Τζούνιορ και Προτζούνιορ, που διοργανώνει η ΕΠΣ Χανίων.

Πρωτάθλημα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ”
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου (13:15)
Κορωνίδα-Μινώταυρος στον Βάμο
Πετεινάτος (Κωσταμένα-Χρυσός)

Κισσαμικός-ΑΠ Σούδας στον Πλατανιά
Αποστολάκης (Καντεράκη-Κουκουράκης)

Δόξα Παχ.-ΙΝΚΑ στην Αγ. Μαρίνα
Ντοβλιάτοβ (Σαρικάκη-Σφακιανάκης)

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου (13:15)
Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Καντανολέων (Σαρικάκη-Σφακιανάκης)

ΑΕ Κυδωνίας-Σφακιά στους Αγ. Αποστόλους
Κωσταμένα (Ντοβλιάτοβ-Κανελάκης)

ΔΑΑΟΧ-Σπάθα στα Νεροκούρου
Γαλάνης (Μαρνέζος-Χρυσός)

Πρωτάθλημα Παίδων
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου (13:15)
1ος όμιλος
ΑΕ Κυδωνίας-Κρ. Αστέρας στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Βερυκάκης (Καντανολέων-Χρ. Γιαννουλάκης)

Πανακρωτηριακός-Ιδομενέας στα Καθιανά
Μαρνέζος (Καλφάκης-Κασσελάκης)

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-Νέοι Μινωταύρου στους Αγ. Αποστόλους
Κολοκοτρώνης (Παναγόπουλος-Κουρκουμελάκης)

Δόξα Παχ.-ΕΘΚ στη Μοναχή Ελιά
Μπραουδάκη (Πατσουράκης-Γιουματζίδης)

Άρης Σ.-Πλατανιάς στη Σούδα
Γαλάνης (Σινιοράκης-Ούτας)

Νέος Ηρακλής-Νέος Κισσαμικός στα Νεροκούρου
Α. Χατζηδάκης (Μπαντά-Π. Τσαγκαράκης)

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου (13:15)
1ος όμιλος
Σπάθα-Απόλλων γηπ. Κολυμβαρίου
Κατσαρός (Αποστολάκης-Γιαννουλάκης)

Πρωταθλήματα Υποδομής
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
Προπαίδες
Καθιανά (διαιτητής Χάμπας)
10:15 Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος
11:30 Λέοντες-ΙΝΚΑ

Νεροκούρου (Κωσταμένα)
09:00 Ηρακλής Νερ.-Δόξα Παχ.
10:15 ΑΠ Σούδας-Νέος Ηρακλής
11:30 Περιβόλια-Τιτάν

Μουρνιές (Κουρκουμελάκης)
09:00 Νέοι Μινωταύρου-ΓΑΣ Χανιά
10:15 Γρανίτης-Άρης Σ.
11:30 Άμιλλα-Κρ. Αστέρας

Ταυρωνίτης (Αποστολάκης)
10:15 Ροδωπού-Παλαιόχωρα
11:30 Νέος Κισσαμικός-ΑΔΝ Κυδωνίας

Αρένα (Κεζέμπογλου)
09:00 ΔΑΑΟΧ-Καλτσέτο
10:15 Πλατανιάς-Απόλλων

Τζούνιορ
Αγ. Απόστολοι (Αρχοντάκης)
09:15 ΙΝΚΑ-Λέοντες
10:15 Κεραμειά-Ποσειδών Κ.Ρ.
11:15 Καλτσέτο-ΑΔΝ Κυδωνίας

Σούδα (Βερυκάκης)
09:15 ΑΠ Σούδας-Δόξα Παχ.
10:15 Τιτάν-Άρης Σ.
11:15 Αστέρας Χαλ.-Ποσειδών Τσικ.

Κολυμπάρι (Μαραγκάκης)
09:15 Ροδωπού-Περιβόλια
10:15 Παλαιόχωρα-ΓΑΣ Χανιά
11:15 Νέοι Μινωταύρου-Νέος Κισσαμικος

Αγ. Μαρίνα (Λογαρίδης)
09:15 Γρανίτης-Κρ. Αστέρας
10:15 Πλατανιάς-ΔΑΑΟΧ

Ελπίς-Νίκη (Πατσουράκης)
09:15 ΕΘΚ-Ίκαρος Μ.
10:15 Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος
11:15 Απόλλων-Ηρακλής Νερ.

Προτζούνιορ
Καλτσέτο 7X7 (Ντοβλιάτοβ)
09:30 ΑΔΝ Κυδωνίας-Καλτσέτο
10:30 Πλατανιάς-Νέος Ηρακλής
11:30 ΔΑΑΟΧ-Νέοι Μινωταύρου

Χαρωδιά (Μπραουδάκη)
09:30 Περιβόλια-Άρης Σ.
10:30 ΑΠ Σούδας-Κεραμειά
11:30 Ασπίδα-Γρανίτης

Αρένα 6X6 (Ροδουσάκης)
09:30 Τιτάν-ΙΝΚΑ
10:30 Μινώταυρος-Νέοι Μινωταύρου

Καλτσέτο 6X6 (Καντανολέων)
09:30 Ποσειδών Τσικ.-Δόξα Παχ.
10:30 Κρ. Αστέρας-Καλτσέτο

Καθιανά (Χάμπας)
09:00 ΕΘΚ-Αστέρας Χαλ.

 

karta antonis garden