Οι διαιτητές στα “μικρά” πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ

Μπάσκετ 23 Οκτωβρίου 2020, 10:51

Με τη 2η αγωνιστική συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων της ΕΚΑΣΚ, ενώ πρεμιέρα γίνεται στις Κορασίδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

Εφήβων Α’
2η αγωνιστική
Κυριακή (25/10)
11:00 Ηράκλειο-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Λίντο
Διαιτητές: Βαλούρδος – Γερμανής

11:00 Ρέθυμνο-ΟΦΗ στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Χριστινάκης Ν. – Λελεδάκη

14:00 ΑΟΚ Χανιά-Δειλινό στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Κώτσου – Κουλιεράκη

14:00 Ηρόδοτος-Εργοτέλης στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης – Ρασούλη

16:00 Ανδρογέας-ΟΑ Χανίων στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης – Σταγάκη

Εφήβων Β’
2η αγωνιστική
12:00 ΟΑΣΗ-Πεδιάδα στο κλ. Χερσονήσου
Διαιτητές: Χατζημάρκος – Σαϊτάκης

16:00 Κύδων-Ασκηση στο κλ. Κλαδισού
Διαιτητές: Κώτσου – Κουλιεράκη

Παίδων Α
2η αγωνιστική
Σάββατο (24/10)
11:00 Εργοτέλης-Πεδιάδα στο κλ. Λίντο
Διαιτητές: Μαρκάκης – Μαμάκης

13:00 ΑΟΚ Χανιά-ΟΦΗ στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης – Πελίκα

14:30 Κύδων-Ανδρογέας στο κλ. Χανίων
Διαιτητές: Κώτσου – Μακρής

16:00 Ακρωτήρι-ΟΑ Χανίων στο κλ. Ακρωτηρίου
Διαιτητές: Κουλιεράκη – Τεπερίδης

17:00 Ρέθυμνο-Ηράκλειο στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Καθαράκης – Νικολιδάκη

Παίδων Β
2η αγωνιστική
Σάββατο (24/10)
12:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα-ΟΦΗ στο κλ. Ιεράπετρας
Διαιτητές: Καλαϊτζάκη – Κατσούγκρης

Κυριακή (25/10)
13:00 ΟΦΣ Χανίων-Αναγέννηση στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Σταυρουλάκης – Μαρινάκης

13:00 ΑΟΑΝ-Μεσσαρά στο κλ. Αγ. Νικολάου
Διαιτητές: Αϊβαλιώτης – Βασίλογλου

14:00 Ακρωτήρι-Ακαδημία στο κλ. Ακρωτηρίου
Διαιτητές: Καμπίτσης – Δημητρουλάκης

16:00 Γιούχτας-Χανιά BC στο κλ. Αρχανών
Διαιτητές: Μαμάκης – Γιαννέτου

16:00 Ηρόδοτος-Διάπλαση στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Κατσιέρης – Κανακάκης

18:00 Δειλινό-Ηράκλειο 2 στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητές: Μαλαμάς – Χιωτάκης

Νεάνιδες  
2η αγωνιστική
Σάββατο (24/10)
14:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα-Ηρόδοτος στο κλ. Ιεράπετρας
Διαιτητές: Καλαϊτζάκη – Κατσούγκρης

15:00  ΟΑΧ 2000-Αρκάδι στο κλ. Σούδας
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης – Πελίκα

17:00 Πλατανιάς-Εργοτέλης στο κλ. Ταυρωνίτη
Διαιτητές: Ξυλάς – Μαρινάκης

Κορασίδες
1η αγωνιστική
Κυριακή (25/10)
13:00 ΟΦΗ-ΟΑ Χανίων στο κλ. ΒΑΚ
Διαιτητές: Καλαϊτζάκη – Κατσούγκρης

13:00 Αρκάδι-Ανδρογέας στο κλ. Ρεθύμνου
Διαιτητές: Καθαράκης – Νικολιδάκη

karta antonis garden