Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα Υποδομών

Ακαδημίες 2 Δεκεμβρίου 2016, 21:21

Πλήρη "δράση" υπάρχει στα πρωταθλήματα Υποδομών το Σαββατοκύριακο 3 και 4 Δεκεμβρίου.Δείτε αναλυτικά όλους τους διατητές στα παιχνίδια των "μικρών":

 

ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤ/ΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 3-12-2016 13.15
NEΩΝ
1 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΑΑΟΧ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ
3 KΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ Μ.ΕΛΙΑ Μ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΧΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΚΑΘΙΑΝΑ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΝΤΑ ΝΤΟΚΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ
4 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΜΟΥΡΝΙΕΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΧΡΥΣΟΣ
5 ΔΑΑΟΧ-ΙΝΚΑ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Γ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ
6 Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΥ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ 4-12-2016 09.00
ΝΕΩΝ
7 ΘΗΣΕΑΣ-ΔΟΞΑ ΣΟΥΔΑ Α. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΙΝΚΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΣΑΡΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
9 ΠΑΙΔΩΝ
ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. Μ.ΕΛΙΑ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ ΟΥΤΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 4-12-2016 13.15
ΝΕΩΝ
10 ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΣΠΑΘΑ ΒΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ
11 ΣΦΑΚΙΑ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ ΧΑΜΠΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ
12 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Μ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΣ
13 ΣΠΑΘΑ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ
14 ΕΘΚ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΟΥΔΑ ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΟΥΤΑΣ

 

 

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2016

Προπαίδες

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10:15 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ Σ. 11:30 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ
ΙΝΚΑ – Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 9:00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 10:15 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΡΟΔΩΠΟΥ 11:30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ 9:00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ Α. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΤΙΤΑΝ 10:15 ΜΟΥΡΝΙΩΝ Α. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ 9:00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ – ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 10:15 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ – ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11:30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 9:00 ΑΡΕΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗΣ
ΔΑΑΟΧ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10:15 ΑΡΕΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗΣ

 

Τζούνιορ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 9:15 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΔΑΑΟΧ – ΛΕΟΝΤΕΣ 10:15 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11:15 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 9:15 ΣΟΥΔΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 10:15 ΣΟΥΔΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΤΙΤΑΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 11:15 ΣΟΥΔΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ – ΑΡΗΣ Σ. 9:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΠΑΝΤΑ
Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΠΑΝΤΑ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 11:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΠΑΝΤΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ 9:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ
ΙΝΚΑ – ΔΟΞΑ 10:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ Μ. 11:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ
ΕΘΚ – ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ Μ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. ΡΑΠ. 11.15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ Μ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ

 

Προτζούνιορ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ – ΚΕΡΑΜΕΙΑ 9:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΔΑΑΟΧ 10:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ – Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 11:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 9:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΒ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ Σ. 10:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΒ
ΑΣΠΙΔΑ – Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΒ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 9:30 ΑΡΕΝΑ (6Χ6) ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. – ΤΙΤΑΝ 10:30 ΑΡΕΝΑ (6Χ6) ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ – ΙΝΚΑ 10:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6) ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΔΟΞΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 11:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6) ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΕΘΚ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ 9:00 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ
karta antonis garden