Οι διαιτητές στα ματς του Σαββάτου

Διαιτησία | 10 Μαρτίου 2016, 20:43

Μόνο αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΧ θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο, αφού δεν υπάρχει δράση σε Α' και Β' Κατηγορία και κατά συνέπεια σε Παίδες και Νέους. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων υποδομής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΜΠΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΜΠΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΜΠΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΙΝΚΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΝΚΑ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 09.30 FAIR PLAY ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10.30 FAIR PLAY ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΤΙΤΑΝ 11.30 FAIR PLAY ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ARENA ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.30 ARENA ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ARENA ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ

 

Rabona ad