Οι διαιτητές σε Προπαίδες, Τζούνιορ και Προτζούνιορ

Διαιτησία | 25 Νοεμβρίου 2016, 21:13

Με τη 2η αγωνιστική συνεχίζεται το πρωτάθλημα Προπαίδων της ΕΠΣ Χανίων, ενώ ξεκινάνε το Σάββατο τα πρωταθλήματα Τζούνιορ και Προτζούνιορ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 Σάββατο 26 Νοεμβρίου Ώρα Γήπεδο Διαιτητής
Προπαίδες      
1ος όμιλος      
ΔΑΑΟΧ-ΑΠ Σούδας 09.00 Αρένα Μωραΐτης
Νέος Κισσαμικός-Καλτσέτο  09.00 Ταυρωνίτης Αποστολάκης
ΑΔΝ Κυδωνίας-Νέος Ηρακλής 10.15 Νεροκούρου Ροδουσάκης
Πλατανιάς-ΙΝΚΑ 10.15 Αρένα Μωραΐτης
Απόλλων-Λέοντες  11.30 Καθιανά Χάμπας
       
2ος όμιλος      
Περιβόλια-Νέοι Μινωταύρου 09.00 Μουρνιές Μπραουδάκη
Άμιλλα-Ηρακλής Νερ. 09.00 Νεροκούρου Ροδουσάκης
ΓΑΣ Χανιά-Πανακρωτηριακός 10.15 Καθιανά Χάμπας
Ροδωπού-Γρανίτης 10.15 Ταυρωνίτης Αποστολάκης
Κρ. Αστέρας-Μινώταυρος 10.15 Μουρνιές Μπραουδάκη
Παλαιόχωρα-Δόξα Παχ. 11.30 Ταυρωνίτης Αποστολάκης
Τιτάν-Άρης Σ. 11.30 Μουρνιές Μπραουδάκη
       
Τζούνιορ      
1ος όμιλος      
ΙΝΚΑ-Νέοι Μινωταύρου  09.15 Αγ. Απόστολοι Τσιλίκας
Δόξα-Πλατανιάς  10.15 Αγ. Μαρίνα Κωσταμένα
ΑΔΝ Κυδωνίας-Λέοντες 10.15 Αγ. Απόστολοι Τσιλίκας
Καλτσέτο-Νέος Κισσαμικός  11.15 Κολυμπάρι Μαραγκάκης
ΑΠ Σούδας-ΔΑΑΟΧ  11.15 Σούδα Κουρκουμελάκης
       
2ος όμιλος      
Ποσειδών Τσικ.-ΕΘΚ 09.15 Σούδα Κουρκουμελάκης
Κεραμειά-Απόλλων 09.15 Ελπίς-Νίκη Κολοκοτρώνης
Αστέρας Χαλ.-Ροδωπού 09.15 Κολυμπάρι Μαραγκάκης
Ποσειδών Κ.Ρ.-Γρανίτης 09.15 Αγ. Μαρίνα Κωσταμένα
Τιτάν-Παλαιόχωρα 10.15 Κολυμπάρι Μαραγκάκης
Άρης Σ.-Πανακρωτηριακός  10.15 Σούδα Κουρκουμελάκης
 Ίκαρος Μ.-Μινώταυρος  10.15 Ελπίς-Νίκη Κολοκοτρώνης
ΓΑΣ Χανιά-Κρ. Αστέρας 11.15 Ελπίς-Νίκη Κολοκοτρώνης
Ηρακλής Νερ.-Περιβόλια  11.15 Αγ. Μαρίνα Κωσταμένα
       
Προτζούνιορ      
1ος όμιλος (7×7)      
Άρης Σ.-ΑΔΝ Κυδωνίας  09.30 Καλτσέτο Καντανολέων
Περιβόλια-Ασπίδα 09.30 Χαρωδιά Ντοβλιάτοβ
Νέοι Μινωταύρου-Κεραμειά 10.30 Χαρωδιά Ντοβλιάτοβ
Νέος Ηρακλής-Καλτσέτο 10.30 Καλτσέτο Καντανολέων
Πλατανιάς-ΑΠ Σούδας 11.30 Καλτσέτο Καντανολέων
ΔΑΑΟΧ-Γρανίτης 11.30 Χαρωδιά Ντοβλιάτοβ
2ος όμιλος (6×6)      
ΕΘΚ-Μινώταυρος  09.00 Καθιανά Χάμπας
Τιτάν-Νέοι Μινωταύρου  09.30 Αρένα Πατσουράκης
ΙΝΚΑ-Αστέρας Χαλ.  09.30 Καλτσέτο Ασκιανάκη
Καλτσέτο-Ποσειδών Τσικ.  10.30 Καλτσέτο Ασκιανάκη
Κρ. Αστέρας-Δόξα Παχ.  10.30 Αρένα Πατσουράκης

 

 

karta antonis garden