Οι διαιτητές σε Παίδες, Νέους και Προπαίδες

Διαιτησία | 18 Νοεμβρίου 2016, 17:29

Με την 8η αγωνιστική συνεχίζεται η δράση σε Παίδες και Νέους, ενώ το Σάββατο (19/11) ξεκινάει το πρωτάθλημα Προπαίδων της ΕΠΣΧ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές ανά κατηγορία:

Σάββατο 19 Νοεμβρίου (13:15) Γήπεδο Διαιτητής Α’ Βοηθός Β’ Βοηθός 
Πρωτάθλημα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ”      
Κισσαμικός-Σπάθα Πλατανιά Μπραουδάκη Σαρικάκη Χρυσός
         
Κύπελλο Παίδων “Μανουσέλης Γεώργιος”      
1ος όμιλος        
Νέος Ηρακλής-Νέος Κισσαμικός Νεροκούρου Τσιλίκας Δαράκης Ντοκάκης
Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός Μ. Ελιάς  Α. Χατζηδάκης Αναστασάκης Χρ. Γιαννουλάκης
2ος όμιλος        
ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας Αγ. Αποστόλων Πετεινάτος Μαν. Καλφάκης Π. Τσαγκαράκης
Ιδομενέας-Μινώταυρος Αλικιανού Μαρκετάκης Καντανολέων Κασσελάκης
Πλατανιάς-ΕΘΚ Κολυμπαρίου Βερυκάκης Γαλάνης Ούτας
         
Κυριακή 20 Νοεμβρίου (09:00)        
Πρωτάθλημα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ”      
Ηρακλής Νερ.-Θησέας Νεροκούρου Κατσαρός Αποστολάκης Σινιοράκης
ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα Παχ. Αγ. Αποστόλων Λογαρίδης Μπαταγκιώνη Κουκουράκης
Κρ. Αστέρας-ΙΝΚΑ Μ. Ελιάς Μαραβελάκης Σαρρής Γιουματζίδης
         
Κυριακή 20 Νοεμβρίου (13:15)        
Πρωτάθλημα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ”      
Σφακιά-ΔΑΑΟΧ Φραγκοκάστελου Ντοβλιάτοβ Αναστασάκης Ντοκάκης
Πανακρωτηριακός-Κορωνίδα Καθιανών Α. Χατζηδάκης Μπραουδάκη Κουρκουμελάκης
         
Κύπελλο Παίδων “Μανουσέλης Γεώργιος”      
1ος όμιλος        
Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου Μ. Ελιάς Καντανολέων Δαράκης Χρυσός
2ος όμιλος        
ΙΝΚΑ-Σπάθα Νεροκούρου Πετεινάτος Κασσελάκης Π. Τσαγκαράκης
         
Σάββατο 19 Νοεμβρίου        
Προπαίδες        
1ος όμιλος  ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ
Καλτσέτο-Πλατανιάς 09.00 Αρένα  Μπραουδάκη Κολοκοτρώνης
Νέος Ηρακλής-ΔΑΑΟΧ  10.15 Αρένα  Μπραουδάκη Κολοκοτρώνης
Απόλλων-ΑΔΝ Κυδωνίας 10.15 Νεροκούρου Καντανολέων Σαρικάκη
ΙΝΚΑ-ΑΠ Σούδας 11.30 Νεροκούρου Καντανολέων Σαρικάκη
Λέοντες-Νέος Κισσαμικός 11.30 Ταυρωνίτη  Αποστολάκης Κατσαρος
2ος όμιλος        
Άρης Σ.-Κρ. Αστέρας 09.00  Καθιανών Χάμπας Πατσουράκης
Πανακρωτηριακός-Τιτάν 10.15 Καθιανών Χάμπας Πατσουράκης
Μινώταυρος-Ροδωπού 09.00 Ταυρωνίτη  Αποστολάκης Κατσαρός
ΓΑΣ Χανιά-Παλαιόχωρα 10.15 Ταυρωνίτη  Αποστολάκης Κατσαρός
Γρανίτης-Νέοι Μινωταύρου 09.00 Μουρνιών Α. Χατζηδάκης Κουρκουμελάκης
Δόξα Παχ.-Άμιλλα 10.15 Μουρνιών Α. Χατζηδάκης Κουρκουμελάκης
Ηρακλής Νερ.-Περιβόλια 09.00 Νεροκούρου Καντανολέων Σαρικάκη

 

 

karta antonis garden