Οι διαιτητές σε Νέους, Παίδες και πρωταθλήματα υποδομής

Διαιτησία | 9 Δεκεμβρίου 2016, 22:03

 Με την 11η αγωνιστική συνεχίζεται το πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" της ΕΠΣ Χανίων. Η 2η αγωνιστική διεξάγεται στους Παίδες, η 4η στους Προπαίδες και η 3η σε Τζούνιορ και Προτζούνιορ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι διαιτητές: 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 10-12-2016 13:15
  ΝΕΩΝ          
1 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ – ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ ΣΟΥΔΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΜΠΑΝΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  
2 ΔΑΑΟΧ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣ  
  ΠΑΙΔΩΝ          
1 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ  
2 Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΑΡΗΣ Σ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ  
3 ΕΘΚ – ΔΑΑΟΧ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ.  
4 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ  
5 ΙΝΚΑ-Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ 11-12-2016 09:00
  ΝΕΩΝ          
1 ΙΝΚΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΟΥΤΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 11-12-2016 13:15
  ΝΕΩΝ          
1 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΑΚΙΑ Μ. ΕΛΙΑΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ  
2 ΣΠΑΘΑ – ΔΟΞΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ  
3 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ  
  ΠΑΙΔΩΝ          
1 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ – ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΜΠΑΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ  
2 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΣΠΑΘΑ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α. ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣ  
               

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016 ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ
1 Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ – ΛΕΟΝΤΕΣ 10:15 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ    
2 ΔΟΞΑ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11:30 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ    
3 ΑΜΙΛΛΑ – ΡΟΔΩΠΟΥ 09:00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ    
4 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ – Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10:15 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ    
5 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΔΑΑΟΧ 11:30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ    
6 ΑΡΗΣ Σ. – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09:00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ  
7 ΚΑΛΤΣΕΤΟ – ΙΝΚΑ 10:15 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ  
8 ΤΙΤΑΝ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 11:30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ  
9 ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09:00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α. ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ  
10 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10:15 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α. ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ  
11 ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 09:00 ΑΡΕΝΑ ΤΣΙΛΙΚΑΣ    
12 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10:15 ΑΡΕΝΑ ΤΣΙΛΙΚΑΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016 ΤΖΟΥΝΙΟΡ
1 ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09:15 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΕΖΕΠΟΓΛΟΥ    
2 ΙΚΑΡΟΣ Μ. – ΑΠΟΛΛΩΝ 10:15 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΕΖΕΠΟΓΛΟΥ    
3 ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ – ΙΝΚΑ 09:15 ΣΟΥΔΑΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ    
4 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. ΡΑΠ. – ΕΘΚ 10:15 ΣΟΥΔΑΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ    
5 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. – ΚΕΡΑΜΕΙΑ 11:15 ΣΟΥΔΑΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ    
6 ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ – ΡΟΔΩΠΟΥ 09:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ    
7 ΔΑΑΟΧ – Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ    
8            
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ    
10 ΔΟΞΑ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ    
11 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ    
12 ΛΕΟΝΤΕΣ – Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 09:15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ    
13 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. – ΤΙΤΑΝ 10:15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ    
14 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11:15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ    
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
1 ΚΑΛΤΣΕΤΟ – ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ    
2 ΑΡΗΣ Σ. – ΔΑΑΟΧ 10:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ    
3 Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 11:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ    
4 Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ – ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ    
5 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ    
6 ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΑΣΠΙΔΑ 11:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ    
7 ΙΝΚΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. 09:30 ΑΡΕΝΑ (6Χ6) ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ    
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10:30 ΑΡΕΝΑ (6Χ6) ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ    
9 ΚΑΛΤΣΕΤΟ – ΤΙΤΑΝ 09:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6) ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.    
10 ΔΟΞΑ – Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6) ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.    
11 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΚ 09:00 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ    

 

karta antonis garden