Ο Κατοίκος στο ΟΦΙ-ΑΟΧ/Κισσαμικός – Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής

Κύπελλο Ελλάδος Διαιτησία | 21 Σεπτεμβρίου 2018, 12:54

Ο Κωνσταντίνος Κατοίκος της ΕΠΣ Αθηνών ορίστηκε διαιτητής στην κρητική "μονομαχία" του 3ου ομίλου, ανάμεσα σε ΟΦ Ιεράπετρας και ΑΟΧ/Κισσαμικό, που θα γίνει την Τρίτη (25/09, 16:30) στο Παγκρήτιο.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Πρόκειται για διαιτητή που τοποθετήθηκε στους πίνακες 2ης κατηγορίας, έπειτα από την πενταετή παρουσία του στη Γ’ Εθνική, όπου διεύθυνε συνολικά 29 παιχνίδια.

Ο Γιώργος Τζοβάρας (Φθιώτιδας) θα διευθύνει το Ξάνθη-ΟΦΗ, ο Σπύρος Κολυτάς (Λασιθίου) το Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου και ο Φώτης Ντάουλας (Δυτ. Αττικής) το Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης.

ΟΙ ΧΑΝΙΩΤΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ

Ο Αντώνης Σινιοράκης θα είναι α’ βοηθός του Τάση στο ματς Πανιώνιος-ΑΕΛ και ο Αντώνης Αναστασάκης του Κολυτά στην αναμέτρηση Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

1ος όμιλος

Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου
21:30 Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα στο Δημ. Στ. Περιστερίου
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης)-Νικολακάκης (Ηρακλείου)
4ος διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Παρατηρητής: Τεροβίτσας (Αιτωλοακαρνανίας)

Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου
16:30 Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής στο ΔΑΚ Νάξου
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά)-Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Λεμπέσης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Κόνιαρης (Αν. Αττικής)

2ος όμιλος

Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου
16:30 Βόλος-Απόλλων Λάρισας στο Δημ. Νεάπολης
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας)-Καλύβας (Φθιώτιδας)
4ος διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Παρατηρητής: Καρακελίδης (Πέλλας)

Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου
21:30 ΑΕΚ-Λαμία στο ΟΑΚΑ
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας)-Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος διαιτητής: Λάμπορυ (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Δαγκλής (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου
16:30 ΟΦΙ-ΑΟΧ/Κισσαμικός στο Παγκρήτιο
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Γαρεφαλάκης-Α. Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου)

Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου
19:00 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός στο γηπ. Παναιτωλικού
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών)-Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)

4ος όμιλος

Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου 
16:30 Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης στο Δ.Σ. Σπάτων
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Ψήλος (Λέσβου)-Νικολάου (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Στάμος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μοιραδωράκης (Πειραιά)

19:00 ΠΑΟΚ-Άρης στο γηπ. Τούμπας
Διαιτητής: Τ. Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας)-Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Κύρκος (Θεσπρωτίας)

5ος όμιλος

Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου 
16:30 Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή στο γηπ. ΑΟ Ξάνθης
Διαιτητής: Σ. Σιδηρόπουλος (Έβρου)
Βοηθοί: Διαμάντης-Τερζόπουλος (Έβρου)
4ος διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)

21:30 Ολυμπιακός-Λεβαδειακός στο Καραϊσκάκη
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών)-Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας)
4ος διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης (Λασιθίου)

6ος όμιλος

Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου
16:30 Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα στο Δημοτικό Σερρών
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Ντάβελας-Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Μαμασούλας (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)

19:00 Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων στο Στ. Αστέρα Τρίπολης
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής)-Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Ταπατζάς (Θράκης)

7ος όμιλος

Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου 
16:30 Ξάνθη-ΟΦΗ στην Ξάνθη Arena
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Νικολαΐδης-Πάτρας (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Παρατηρητής: Κάκος (Κέρκυρας)

19:00 Νίκη Βόλου-Κέρκυρα στο Πανθεσσαλικό Στάδιο
Διαιτητής: Πανυτσίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Παπαδάκης (Ημαθίας)-Μάνος (Λάρισας)
4ος διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)

8ος όμιλος

Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου
16:30 Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου στο Δημ. Ν. Αλικαρνασσού
Διαιτητής: Κολυτάς (Λασιθίου)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων)-Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος διαιτητής: Γ. Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Παρατηρητής: Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής)

Πέμπτη 27 Σεπτεμβρίου
19:00 Πανιώνιος-ΑΕΛ στο γηπ. Νέας Σμύρνης
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων)-Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Καρατζάς (Εύβοιας)

 

Estrella
Papantonakis Cards