Ο Γιουματζίδης σε Επισκοπή

Football League 3 Ιουνίου 2021, 14:15

Ο άλλοτε "Χανιώτης" Μελέτης Γιουματζίδης θα διευθύνει το παιχνίδι ανάμεσα στην Επισκοπή και τον Ιάλυσο, για τη 15η αγωνιστική του Νοτίου ομίλου της Football League.

Ο διαιτητής που υπάγεται εδώ και μερικά χρόνια στην ΕΠΣ Πέλλας θα έχει βοηθούς τους Τοροσιάδη (Μακεδονίας) και Δέλλιο (Πέλλας).

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

15η αγωνιστική
Νότιος όμιλος
Σάββατο 5 Ιουνίου (17:00)
Νίκη Βόλου-Καλαμάτα
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Νίκζας – Μάνος (Λάρισας)
4ος διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Λέφας (Πιερίας)

Κυριακή 6 Ιουνίου (17:00)
Αιγάλεω-Ρόδος
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Χρηστάκος (Πειραιά) – Καραλής (Ηλείας)
4ος διαιτητής: Λεμπέσης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Μάνθος (Αχαΐας)

Επισκοπή-Ιάλυσος
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας) – Δέλλιος (Πέλλας)
4ος διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Καλλιθέα-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας) – Χροστοδούλου (Ημαθίας)
4ος διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

Ασπρόπυργος-Σαντορίνη
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας) – Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Κωνσταντίνου (Αιτωλοακαρνανίας)

Βόρειος όμιλος
Κυριακή 6 Ιουνίου (17:00)
Θεσπρωτός-Βέροια
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής) – Καραγιάννης (Θράκης)
4ος διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Πάνου (Αιτωλοακαρνανίας)

ΑΕΠ Κοζάνης-Καβάλα
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου) – Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Μαγιάννης (Αρτας)

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Βεργέτης Δ. (Αργολίδας) – Κουφός (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Κωνσταντάρας (Καβάλας)

Τρίγλια-Πιερικός
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου) – Μανασής (Τρικάλων)
4ος διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

Απόλλων Πόντου-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Καλύβας (Φθιώτιδας) – Αναστασίου (Θεσσαλίας)
4ος διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Παρατηρητής: Δροσινός (Χαλκιδικής)

 

Estrella
Auto KCS
Minetta Car Pack
xoriatiko
Papantonakis Cards

Rabona ad