legea hor

Μουρτζάκης και Βρέσκας σε Κισσαμικό και ΑΟΧ

Football League 1 Μαρτίου 2017, 15:22

Ο Γιάννης Μουρτζάκης και ο Γιώργος Βρέσκας ορίστηκαν στους προσεχείς αγώνες για Κισσαμικό και Α.Ο. Χανιά απέναντι σε Λαμία και Αγροτικό Αστέρα για την 19η αγωνιστική της Φούτμπολ Λιγκ.

planakis

Ο Ηρακλειώτης Μουρτζάκης για μια ακόμη φορά θα βρεθεί έτσι στα… Χανιά αφού συν τοις άλλοις το περασμένο Σάββατο ήταν 4ος στο ματς του Πλατανιά με τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Μουρτζάκης θα διευθύνει για τρίτη φορά φέτος τον Κισσαμικό, όντας διαιτητής στο ισόπαλο 1-1 με τον Πανελευσινιακό ενώ ήταν επίσης και στον επαναληπτικό του Κυπέλλου απέναντι στον Παναθηναϊκό, με τους “πρασίνους” να επικρατούν 4-0 στα Περβόλια. Βοηθοί του ορίστηκαν ο Παπαδάκης (Ηρακλείου) και ο Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής) και 4ος διαιτητής ο Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου).

Οσον αφορά τον Βρέσκα από την ΕΠΣ Ημαθίας είχε “σφυρίξει” την 3η αγωνιστική στις Σέρρες στο ματς με τον Πανσερραϊκό, όπου ο ΑΟΧ είχε σημειώσει την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα με σκορ 2-1. Βοηθοί του θα είναι οι Παπαδάκης (Ημαθίας) και Κόλλιας (Ηπείρου) και 4ος διαιτητής ο Πάνος (Ηπείρου).

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών για την 19η αγωνιστική που ακολουθεί το σαββατοκύριακο 4 και 5 Μαρτίου είναι οι εξής:

Σάββατο (4/3)

15:00 Απόλλων Σμ. – Σπάρτη
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Σεφέρης (Κορινθίας) – Μαρνέζος (Χανίων)
4ος διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)

Κυριακή (5/3)

15:00 Παναιγιάλειος – Καλλιθέα
Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αιτ/νίας) – Πετρίδης (Χίου)
4ος διαιτητής: Κωνσταντίνος Διώτης (Ευρυτανίας)

15:00 Αγροτικός Αστέρας – Α.Ο. Χανιά
Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παπαδάκης (Ημαθίας) -Κόλλιας (Ηπείρου)
4ος διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου)

15:00 Αιγινιακός – Αρης
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Τακόπουλος (Καρδίτσας) -Ζιγκερίδης (Σερρών)
4ος διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

15:00 Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Κελαζόγλου (Χαλκιδικής) – Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
4ος διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

15:00 Κισσαμικός – Λαμία
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Παπαδάκης (Ηρακλείου) – Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)
4ος διαιτητής: Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)

15:00 Αχαρναϊκός – Πανελευσινιακός
Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γκοτσόπουλος (Αχαΐας) – Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος διαιτητής: Πόγκας (Ευβοίας)

15:00 Καλλονή – ΟΦΗ
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Δόσης (Αθηνών) – Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος διαιτητής: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

karta antonis garden