Μοιράστηκαν τους βαθμούς

Τιτάν Νέος Ηρακλής | 1 Οκτωβρίου 2016, 20:29

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν Νέος Ηρακλής και Τιτάν μετά ισόπαλο 1-1 των δύο ομάδων στα Νεροκούρου, στο παρθενικό παιχνίδι των γηπεδούχων στην Β’ ΕΠΣ Χανίων.

Και τα δύο γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο μέρος του παιχνιδιού, με τον Βογιατζάκη να δίνει σκορ στην αναμέτρηση στο 16’ με εκτέλεση φάουλ.

Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Γιαννακούρος αξιοποίησε το λάθος στην άμυνα του Τιτάν και ισοφάρισε σε 1-1.

Αυτό ήταν και το τελικό σκορ για τις δύο ομάδες, αφού στο 94’ ο Κορωνάκης έχασε πολύ μεγάλη ευκαιρία να δώσει τη νίκη στο Νέο Ηρακλή.

Διαιτητής: Κουκουράκης
Βοηθοί: Βραχνάκη-Πατσουράκης

Νέος Ηρακλής (Σπύρος Γαλάνης): Τζουβαδάκης, Γυρβαλάκης, Αυγέρος, Καραδάκης, Αιμιλιάνο, Κωνσταντουδάκης (75’ λ.τρ. Μελίδης), Καλυκάκης, Παπαδάκης (55’ Κορωνάκης), Τζεγιαννάκης, Γεωργάκης (65’ Μπομπολάκης), Γιαννακούρος

Τιτάν (Δημήτρης Φούρλας): Κουντής, Τζομπανάκης, Χριστουλάκης (46’ λ.τρ. Ν.Λουσέι), Βογιατζάκης, Ολ.Μαδαριωτάκης (80’ Περράκης), Σ.Μαδαριωτάκης, Σπανουδάκης, Δεσποτάκης (60’ Πετράκης), Αϊβαζίδης, Καραγιαννάκης, Κουτσουπάκης