Μετά από 2 χρόνια ξανά Κουτσιαύτης στο ΑΕΚ-ΟΦΗ

Super League 1 7 Νοεμβρίου 2022, 16:15

Ο Αριστομένης Κουτσιαύτης ορίστηκε διαιτητής για τον ΟΦΗ στην ΟΠΑΠ Αρένα απέναντι στην ΑΕΚ.

Ο διαιτητής από την Αρτα επιστρέφει σε αγώνα του ΟΦΗ μετά από δύο σεζόν, όπου μάλιστα ένα από τα τρία παιχνίδια που είχε παίξει τότε ήταν και πάλι το ματς με την ΑΕΚ που είχε διεξαχθεί την 1η Νοεμβρίου 2020 στο Ολυμπιακό στάδιο, με την Ενωση να επικρατεί με 2-1.

Ακολούθησαν οι αναμετρήσεις Λάρισα-ΟΦΗ 0-1 και ΟΦΗ-Λάρισα 2-3 εκείνη τη χρονιά.

Από ‘κει και πέρα, ο Τσαγκαράκης ορίστηκε διαιτητής στη Νίκαια μεταξύ Ιωνικού-ΠΑΟΚ, ενώ ο επίσης Χανιώτης, Σινιοράκης θα είναι β’ βοηθός στο ματς του Αγρινίου ανάμεσα σε Παναιτωλικό-Παναθηναϊκό.

Αναλυτικότερα οι ορισμοί της 12ης αγωνιστικής έχουν ως εξής:

Τρίτη 8 Νοεμβρίου

20:00 Αρης-Λαμία
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αρκαδίας) – Μαυρουδής (Ηρακλείου)
4ος διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
VAR: Φωτιάς (Πέλλας)
AVAR: Μωυσιάδης (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Τριτσώνης (Αθηνών)

Τετάρτη 9 Νοεμβρίου

17:00 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Μεϊντανάς (Αχαΐας) – Σινιοράκης (Χανίων)
4ος διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
VAR: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
AVAR: Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Δάλλας (Ηπείρου)

18:00 Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας/Λευκάδας) – Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
VAR:Κουμπαράκης (Κυκλάδων)
AVAR: Κωσταράς (Αιτ/νιας)
Παρατηρητής: Γκαϊτατζής (Δράμας)

20:00 ΑΕΚ-ΟΦΗ
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Αρτας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νιας) – Σπυρόπουλος Παντ. (Αν. Αττικής)
4ος διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
VAR: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
AVAR: Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
Παρατηρητής: Σπυρόπουλος Ιωαν. (ΚΕΔ/ΕΠΟ)

20:00 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας) – Βεργέτης (Αργολίδας)
4ος διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
VAR: Περράκης (Αθηνών)
AVAR: Ψαρρής (Ζακύνθου)
Παρατηρητής: Γκάγκας (Λάρισας)

Πέμπτη 10 Νοεμβρίου

19:00 Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Νιδριώτης (Αθηνών) – Κορώνας (Πειραιά)
4ος διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
VAR: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
AVAR: Στεφανής (Καρδίτσας)
Παρατηρητής: Λιαχούδης (Μακεδονίας)

21:30 Ιωνικός-ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής) – Καραλής (Ηλείας)
4ος διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
VAR: Ευαγγέλου (Αθηνών)
AVAR: Κόλλιας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου)

Estrella
10 years theatro
Gyrothalassia
Chania cash
KTEO Κρήτης
Minetta top plus
/blentcoffee

Rabona ad