Κουκουράκης σε Επισκοπή, Τάσης και Πολυχρόνης στα ντέρμπι

Football League 27 Μαΐου 2021, 14:31

Ο Γιώργος Κουκουράκης ορίστηκε διαιτητής στο εντός έδρας παιχνίδι της Επισκοπής με το Αιγάλεω.

Ο Χανιώτης ρέφερι διεύθυνε και το Επισκοπή-Αστέρας Βλαχιώτη (1-0). Ο Γιώργος Τάσης ορίστηκε στο ντέρμπι του Νότου Ρόδος-Καλλιθέα και ο Φώτης Πολυχρόνης στο ντέρμπι κορυφής του Βορρά, ανάμεσα σε Βέροια και Πανσερραϊκό.

Αναλυτικά:

14η αγωνιστική
Νότιος όμιλος
Σάββατο 29 Μαΐου
16:00 Σαντορίνη-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής) – Τριαντάφυλλος (Κορίνθιας)
4ος διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

Κυριακή 30 Μαΐου
16:00 Επισκοπή-Αιγάλεω
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου) – Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
4ος διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής)

17:00 Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου Σπ. (Αχαΐας) – Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)
4ος διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Παρατηρητής: Κυρίου (Αρκαδίας)

17:00 Ιάλυσος-Ασπρόπυργος
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης) – Δέτση (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Ζαννετίδης (Δωδεκανήσου)

17:00 Ρόδος-Καλλιθέα
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κάλλης – Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
4ος διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Παρατηρητής: Κατσιδώνης (Δωδεκανήσου)

Βόρειος όμιλος
Σάββατο 29 Μαΐου
17:00 Βέροια-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας) – Στάικος (Λάρισας)
4ος διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας)

Κυριακή 30 Μαΐου
17:00 Πιερικός-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών) – Κουκούμης (Καβάλας)
4ος διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Παρατηρητής: Καρακελίδης (Πέλλας)

17:00 ΑΕΠ Κοζάνης-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Τυριακίδης – Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)

17:00 Ολυμπιακός Βόλου-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων) – Παγουρτζής (Πειραιά)
4ος διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Κρίκης (Τρικάλων)

17:00 Καβάλα-Τρίγλια
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Κηλικιώτης (Ξάνθης) – Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Φωτιάδης (Σερρών)

 

 

 

 

Estrella
Auto KCS
Minetta Car Pack
xoriatiko
Papantonakis Cards

Rabona ad