Κ16: Ανακοινώθηκε πρόγραμμα επτά αγωνιστικών

ΕΠΣΧ 11 Ιανουαρίου 2023, 11:04

Η ΕΠΣΧ γνωστοποίησε πρόγραμμα επτά αγωνιστικών στο πρωτάθλημα Κ16.

Oinolatris

Πιο συγκεκριμένα, αφορά από την 14η έως και την 19η αγωνιστική, ενώ ενδιάμεσα θα γίνει και η 2η εξ αναβολής αγωνιστική.

Αναλυτικά:

14η αγωνιστική
Σάββατο 14 Ιανουαρίου
13.00 Ιδομενέας – Αρης Σούδας στον Γαλατά
13.00 ΑΠ Σούδας – Πανακρωτηριακός στη Σούδα
13.00 Πλατανιάς – Ιωνία 2000 στο Κολυμπάρι
Θησέας – Κρ. Αστέρας στη Μ. Ελιά
Κυριακή 15 Ιανουαρίου
13.00 Δόξα – ΑΔΝ Κυδωνίας στη Μ. Ελιά
Ρεπό: Mινώταυρος, Ηρακλής, Νέος Κισσαμικός

15η αγωνιστική
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
13.00 Αρης Σούδας – ΑΔΝ Κυδωνίας στη Σούδα
13.00 Πανακρωτηριακός – Δόξα στα Καθιανά
13.00 Μινώταυρος – ΑΠ Σούδας στη Σούδα
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
13.00 Ιωνία 2000 – Ηρακλής στις Μουρνιές
13.00 Θησέας – Νέος Κισσαμικός στη Μ. Ελιά
Ρεπό: Πλατανιάς, Κρ. Αστέρας, Ιδομενέας

16η αγωνιστική
Σάββατο 28 Ιανουαρίου
13.00 ΑΔΝ Κυδωνίας – Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
13.00 Δόξα – Μινώταυρος στη Μ. Ελιά
16.00 Πλατανιάς – Θησέας στο Κολυμπάρι
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
13.00 ΑΠ Σούδας – Κρ. Αστέρας στη Σούδα
13.00 Ιδομενέας – Ιωνία 2000 στον Γαλατά
Ρεπό: Ηρακλής, Αρης, Νέος Κισσαμικός

17η αγωνιστική
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
13.00 Μινώταυρος – ΑΔΝ Κυδωνίας στις Μουρνιές
13.00 Αρης – Πανακρωτηριακός στη Σούδα
13.00 Θησέας – Ηρακλής στη Μ. Ελιά
13.00 Κρ. Αστέρας – Δόξα στο Βαρύπετρο
13.00 Ν. Κισσαμικός ΑΠ Σούδας στο Καστέλι
Ρεπό: Ιωνία, Πλατανιάς, Ιδομενέας

18η αγωνιστική
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
13.00 Ιωνία 2000 – Αρης στις Μουρνιές
13.00 Πανακρωτηριακός – Μινώταυρος στα Καθιανά
13.00 ΑΔΝ Κυδωνίας – Κρ. Αστέρας στους Αγ. Αποστόλους
13.00 Πλατανιάς – ΑΠ Σούδας στο Κολυμπάρι
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
13.00 Ιδομενέας – Θησέας στον Γαλατά
13.00 Δόξα – Νέος Κισσαμικός στη Μ. Ελιά
Ρεπό: Ηρακλής Νερ.

2η εξ αναβολής αγωνιστική
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
11.00 Πανακρωτηριακός – Αρης στα Νεροκούρου
13.00 ΑΠ Σούδας – Νέος Κισσαμικός στα Νεροκούρου
15.00 Δόξα – Κρ. Αστέρας στα Νεροκούρου
11.00 Ηρακλής – Θησέας στα Καθιανά
13.00 ΑΔΝ Κυδωνίας – Μινώταυρος στα Καθιανά

19η αγωνιστική
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
13.00 Κρ. Αστέρας – Πανακρωτηριακός στο Βαρύπετρο
13.00 Νέος Κισσαμικός – ΑΔΝ Κυδωνίας στο Καστέλι
13.00 Πλατανιάς – Δόξα στο Κολυμπάρι
13.00 ΑΠ Σούδας – Ηρακλής στη Σούδα
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου
13.00 Αρης – Μινώταυρος στη Σούδα
Ρεπό: Ιωνία, Θησέας, Ιδομενέας

Estrella
Digital Print Shop
Ζakroshoes
Crepe Factory Chania
Crepaland Greece

Rabona ad