legea hor

Η συνέχεια στη Β’ Κατηγορία μέχρι το φινάλε

Β' Τοπικό - Γενικά | 2 Μαρτίου 2017, 23:35

Στις 28 Μαΐου, βάσει προγράμματος, θα ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα στη Β’ Κατηγορία, που παρουσιάζει ενδιαφέρον κυρίως στο ποια ομάδα θα ακολουθήσει τον Γρανίτη (που δείχνει ασταμάτητος) στην Α’ ΕΠΣΧ, αφού και στην ουρά φαίνεται μη… αναστρέψιμη η κατάσταση για τον Τάλω.

planakis

Η διοργανώτρια αρχή ανακοίνωσε το πρόγραμμα από τη 19η μέχρι την 30η αγωνιστική.

Δείτε αναλυτικά τη συνέχει στη Β’ Κατηγορία:

19η αγωνιστική
Σάββατο 4 Μαρτίου
(15:00)
Τιτάν-Χάλης στο Νιο Χωριό

Κυριακή 5 Μαρτίου
(10:30)
Ιδομενέας-Αστέρας Χαλ. στους Αγ. Αποστόλους
Άπτερα-Φωστήρας στη Σούδα
Παγχανιακός-Γρανίτης στη Μοναχή Ελιά

(15:00)
Νέος Ηρακλής-ΑΠ Σούδας στα Νεροκούρου
Τάλως-Σφακιά στον Ταυρωνίτη
ΕΘΚ-Δάφνη στα Καθιανά
Ρεπό: Άμιλλα

20η αγωνιστική
Σάββατο 11 Μαρτίου
(15:00)
Γρανίτης-Χάλης στην Αγ. Μαρίνα

Κυριακή 12 Μαρτίου
(10:30)
Ιδομενέας-Τάλως στους Αγ. Αποστόλους

(15:00)
Σφακιά-ΕΘΚ στο Φραγκοκάστελο
Αστέρας Χαλ.-Νέος Ηρακλής στη Μ. Ελιά
Δάφνη-Άμιλλα στον Εμπρόσνερο
ΑΠ Σούδας-Άπτερα στη Σούδα
Φωστήρας-Παγχανιακός στα Νεροκούρου
Ρεπό: Τιτάν

21η αγωνιστική
Σάββατο 18 Μαρτίου
(15:00)
Νέος Ηρακλής-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
Άπτερα-Αστέρας Χαλ. στη Σούδα
Τιτάν-Δάφνη στο Νιο Χωριό
Χάλης-Φωστήρας στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 19 Μαρτίου
(10:30)
Παγχανιακός-ΑΠ Σούδας στη Μ. Ελιά

(15:00)
Τάλως-ΕΘΚ στον Ταυρωνίτη
Άμιλλα-Σφακιά στον Πλατανιά
Ρεπό: Γρανίτης

22η αγωνιστική
Σάββατο 25 Μαρτίου
(15:00)
ΑΠ Σούδας-Χάλης στη Σούδα

Κυριακή 26 Μαρτίου
(10:30)
Νέος Ηρακλής-Τάλως στα Νεροκούρου
Ιδομενέας-Άπτερα στους Αγ. Αποστόλους
Αστέρας Χαλ.-Παγχανιακός στη Μ. Ελιά

(15:00)
ΕΘΚ-Άμιλλα στα Καθιανά
Σφακιά-Τιτάν στο Φραγκοκάστελο
Δάφνη-Γρανίτης στον Εμπρόσνερο
Ρεπό: Φωστήρας

23η αγωνιστική
Σάββατο 1 Απριλίου
(16:00)
Άπτερα-Νέος Ηρακλής στη Σούδα
Χάλης-Αστέρας Χαλ. στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 2 Απριλίου
(10:30)
Τάλως-Άμιλλα στον Ταυρωνίτη

(16:00)
Τιτάν-ΕΘΚ στο Νιο Χωριό
Παγχανιακός-Ιδομενέας στη Μ. Ελιά
Γρανίτης-Σφακιά στην Αγ. Μαρίνα
Φωστήρας-Δάφνη στα Νεροκούρου
Ρεπό: ΑΠ Σούδας

24η αγωνιστική
Σάββατο 8 Απριλίου
(16:00)
Άμιλλα-Τιτάν στον Πλατανιά

Κυριακή 9 Απριλίου
(10:30)
Άπτερα-Τάλως στη Σούδα
Νέος Ηρακλής-Παγχανιακός στα Νεροκούρου

(16:00)
ΕΘΚ-Γρανίτης στα Καθιανά
Ιδομενέας-Χάλης στους Αγ Αποστόλους
Σφακιά-Φωστήρας στο Φραγκοκάστελο
Δάφνη-ΑΠ Σούδας στον Εμπρόσνερο
Ρεπό: Αστέρας Χαλέπας

25η αγωνιστική
Σάββατο 22 Απριλίου
(16:30)
Τάλως-Τιτάν στον Ταυρωνίτη
Γρανίτης-Άμιλλα στην Αγ. Μαρίνα
Φωστήρας-ΕΘΚ στα Νεροκούρου

Κυριακή 23 Απριλίου
(10:30)
Χάλης-Νέος Ηρακλής στους Αγ. Αποστόλους
Παγχανιακός-Άπτερα στη Μ. Ελιά

(16:30)
ΑΠ Σούδας-Σφακιά στη Σούδα
Δάφνη-Αστέρας Χαλ. στον Εμπρόσνερο
Ρεπό: Ιδομενέας

26η αγωνιστική
Σάββατο 29 Απριλίου
(17:00)
Τιτάν-Γρανίτης στο Νιο Χωριό
Άμιλλα-Φωστήρας στον Πλατανιά
Ιδομενέας-Δάφνη στους Αγ. Αποστόλους

Κυριακή 30 Απριλίου
(17:00)
Άπτερα-Χάλης στη Σούδα
Παγχανιακός-Τάλως στη Μ. Ελιά
ΕΘΚ-ΑΠ Σούδας στα Καθιανά
Σφακιά-Αστέρας Χαλ. στο Φραγκοκάστελο
Ρεπό: Νέος Ηρακλής

27η αγωνιστική
Κυριακή 7 Μαΐου
(10:30)
Χάλης-Παγχανιακός στους Αγ. Αποστόλους
Φωστήρας-Τιτάν στα Νεροκούρου
ΑΠ Σούδας-Άμιλλα στη Σούδα
Αστέρας Χαλ.-ΕΘΚ στη Μ. Ελιά

(17:00)
Τάλως-Γρανίτης στον Ταυρωνίτη
Δάφνη-Νέος Ηρακλής στον Εμπρόσνερο
Σφακιά-Ιδομενέας στο Φραγκοκάστελο
Ρεπό: Άπτερα

28η αγωνιστική
Σάββατο 13 Μαΐου
(17:00)
Χάλης-Τάλως στους Αγ. Αποστόλους
Γρανίτης-Φωστήρας στην Αγ. Μαρίνα
Άπτερα-Δάφνη στη Σούδα
ΕΘΚ-Ιδομενέας στα Καθιανά

Κυριακή 14 Μαΐου
(17:00)
Τιτάν-ΑΠ Σούδας στο Νιο Χωριό
Άμιλλα-Αστέρας Χαλ. στον Πλατανιά
Νέος Ηρακλής-Σφακιά στα Νεροκούρου
Ρεπό: Παγχανιακός

29η αγωνιστική
Σάββατο 20 Μαΐου
(17:00)
Τάλως-Φωστήρας στον Ταυρωνίτη
ΑΠ Σούδας-Γρανίτης στη Σούδα
Ιδομενέας-Άμιλλα στους Αγ. Αποστόλους
ΕΘΚ-Νέος Ηρακλής στα Καθιανά

Κυριακή 21 Μαΐου
(17:00)
Δάφνη-Παγχανιακός στον Εμπρόσνερο
Αστέρας Χαλ.-Τιτάν στη Μ. Ελιά
Σφακιά-Άπτερα στο Φραγκοκάστελο
Ρεπό: Χάλης

30η αγωνιστική
Σάββατο 27 Μαΐου
(17:00)
Φωστήρας-ΑΠ Σούδας στα Νεροκούρου
Γρανίτης-Αστέρας Χαλ. στην Αγ. Μαρίνα
Άπτερα-ΕΘΚ στη Σούδα
Άμιλλα-Νέος Ηρακλής στον Πλατανιά

Κυριακή 28 Μαΐου
(17:00)
Χάλης-Δάφνη στους Αγ. Αποστόλους
Παγχανιακός-Σφακιά στη Μ. Ελιά
Τιτάν-Ιδομενέας στο Νιο Χωριό
Ρεπό: Τάλως

 

karta antonis garden
pallas""