Η συνέχεια στη Γ’ Κατηγορία – Φινάλε στις 29 Απριλίου

Γ' Τοπικό - Γενικά | 26 Δεκεμβρίου 2017, 15:29

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Χανίων το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος για την Γ΄ Κατηγορία. Η αυλαία για το 2018 θα ανοίξει με την 9η αγωνιστική στις 6 Ιανουαρίου και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 29 Απριλίου.

Το πρόγραμμα του β΄ γύρου έχει ως εξής:

9η αγωνιστική
Σάββατο 6 Ιανουαρίου  
(15:00)
Υρτακίνα – Νέος Κισσαμικός στην Κάντανο

Κυριακή 7 Ιανουαρίου
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου – Ασπάλαθος στις Μουρνιές
Πέργαμος – Κουμπές στον Αλικιανό
Καλτσέτο – Αγία Μαρίνα στη Μοναχή Ελιά

(15:00)
Ιωνία 2000 – Τάλως στους Αγίους Αποστόλους

10η αγωνιστική
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
(15:00)
Κουμπές – Υρτακίνα στη Μοναχή Ελιά
Νέος Κισσαμικός – Καλτσέτο στο Καστέλι 

Κυριακή 14 Ιανουαρίου
(15:00)
Πέργαμος – Νέοι Μινωταύρου στον Αλικιανό 
Άρης Βουκολιών – Ιωνία 2000 στον Ταυρωνίτης

11η αγωνιστική
Σάββατο 20 Ιανουαρίου

(15:00)
Υρτακίνα – Πέργαμος στην Κάντανο
Καλτσέτο – Κουμπές στους Αγίους Αποστόλους

Κυριακή 21 Ιανουαρίου
(10:30)
Ιωνία – Ασπάλαθος στους Αγίους Αποστόλους
Αγία Μαρίνα – Άρης Βουκολιών στην Αγία Μαρίνα
(15:00)
Τάλως – Νέος Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη

12η αγωνιστική 
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
(15:00)
Πέργαμος – Καλτσέτο στον Αλικιανό

Κυριακή 28 Ιανουαρίου
(10:30)

Ασπάλαθος – Αγία Μαρίνα στον Αλικιανό 
Άρης Βουκολιών – Νέος Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη

(15:00)
Υρτακίνα – Νέοι Μινωταύρου στην Κάντανο
Κουμπές – Τάλως στη Μοναχή Ελιά

13η αγωνιστική
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
(15:00)
Τάλως – Πέργαμος στον Ταυρωνίτη

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου – Ιωνία 2000 στις Μουρνιές
Κουμπές – Άρης Βουκολιών στην Αγία Μαρίνα

(15:00)
Καλτσέτο – Υρτακίνα στον Αλικιανό
Νέος Κισσαμικός – Ασπάλαθος στο Καστέλι

14η αγωνιστική 
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
(15:00)
Ιωνία 2000 – Αγία Μαρίνα στη Μοναχή Ελιά 
Ασπάλαθος – Κουμπές στους Αγίους Αποστόλους

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
(10:30)
Καλτσέτο – Νέοι Μινωταύρου στη Μοναχή Ελιά 
Πέργαμος – Άρης Βουκολιών στον Αλικιανό

(15:00)
Υρτακίνα – Τάλος στην Κάντανο

15η αγωνιστική 
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
(15:00)
Άρης Βουκολιών – Υρτακίνα στον Ταυρωνίτη
Πέργαμος – Ασπάλαθος στον Αλικιανό

Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
(10:30)

Νέοι Μινωταύρου – Αγία Μαρίνα στις Μουρνιές

(15:00)
Τάλως – Καλτσέτο στον Ταυρωνίτη
Νέος Κισσαμικός – Ιωνία 2000 στο Καστέλι

16η αγωνιστική 
Σάββατο 3 Μαρτίου 

(15:00)
Υρτακίνα – Ασπάλαθος στην Κάντανο

Κυριακή 4 Μαρτίου 
(10:30)
Αγία Μαρίνα – Νέος Κισσαμικός στην Αγία Μαρίνα
Καλτσέτο – Άρης Βουκολιών στους Αγίους Αποστόλους

(15:00)
Τάλως – Νέοι Μινωταύρου στον Ταυρωνίτη
Ιωνία 2000 – Κουμπές στη Μοναχή Ελιά

17η αγωνιστική
Σάββατο 10 Μαρτίου

(15:00)
Ασπάλαθος – Καλτσέτο στους Αγίους Αποστόλους
Πέργαμος – Ιωνία 2000 στον Αλικιανό

Κυριακή 11 Μαρτίου 
(10:30)
Άρης Βουκολιών – Τάλως στον Ταυρωνίτη

(15:00)
Νέοι Μινωταύρου – Νέος Κισσαμικός στις Μουρνιές
Κουμπές – Αγία Μαρίνα στη Μοναχή Ελιά

18η αγωνιστική 
Σάββατο 17 Μαρτίου 

(15:00)
Άρης Βουκολιών – Νέοι Μινωταύρου στον Ταυρωνίτη
Νέος Κισσαμικός – Κουμπές στο Καστέλι 
Ιωνία 2000 – Υρτακίνα στην Αγία Μαρίνα

Κυριακή 18 Μαρτίου
(10:30)
Τάλως – Ασπάλαθος στον Ταυρωνίτη
Αγία Μαρίνα – Πέργαμος στην Αγία Μαρίνα

19η αγωνιστική
Κυριακή 1 Απριλίου 
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου – Κουμπές στις Μουρνιές
Ασπάλαθος – Αρης Βουκολιών στους Αγίους Αποστόλους

(16:00)
Πέργαμος – Νέος Κισσαμικός στον Αλικιανό
Υρτακίνα – Αγία Μαρίνα στην Κάνδανο
Ιωνία 2000 – Καλτσέτο στη Μοναχή Ελιά

20η αγωνιστική
Σάββατο 24 Απριλίου 
(16:30)
Τάλως – Ιωνία 2000 στον Ταυρωνίτη

Κυριακή 25 Απριλίου
(10:30)
Ασπάλαθος – Νέοι Μινωταύρου στα Νεροκούρου
Αγία Μαρίνα – Καλτσέτο στην Αγία Μαρίνα

(16:30)
Κουμπές – Πέργαμος στη Μοναχή Ελιά
Νέος Κισσαμικός – Υρτακίνα στο Καστέλι

21η αγωνιστική
Κυριακή 22 Απριλίου
(10:30)
Νέοι Μινωταύρου – Πέργαμος στις Μουρνιές
Αγία Μαρίνα – Τάλως στην Αγία Μαρίνα

(17:00)
Υρτακίνα – Κουμπές στην Κάνδανο
Ιωνία 2000 – Άρης Βουκολιών στη Μοναχή Ελιά
Καλτσέτο – Νέος Κισσαμικός στους Αγίους Αποστόλους

22η αγωνιστική 
Κυριακή 29 Απριλίου

(10:30)
Άρης Βουκολιών – Αγία Μαρίνα στον Ταυρωνίτη

(17:00)
Πέργαμος – Υρτακίνα στον Αλικιανό
Ασπάλαθος – Ιωνία 2000 στα Νεροκούρου
Κουμπές – Καλτσέτο στη Μοναχή Ελιά
Νέος Κισσαμικός – Τάλως στο Καστέλι

 

 

Estrella

Papantonakis Cards
Nymfi-Restaurant

Rabona ad