Η κλήρωση του Κυπέλλου Χανίων μέχρι τον τελικό (pics)

Κύπελλο Χανίων | 29 Σεπτεμβρίου 2016, 18:41

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των επόμενων φάσεων του Κυπέλλου Χανίων μέχρι και τον τελικό της διοργάνωσης. Λίγο μετά τις 19:00 ξεκίνησε η κλήρωση στην αίθουσα γενικών συνελεύσεων της ΕΠΣΧ και το athlitiko.gr σας μετέφερε  live τη διαδικασία.

Αναλυτικά όπως σας μετάδωσε το athlitiko.gr τη διαδικασία:

Από την α’ φάση έχουν προκριθεί: Απόλλων, Δόξα Παχιανών (1ος όμιλος), Χάλης, Ασπίδα (2ος όμιλος), Άρης Σούδας, Ηρακλής Νεροκούρου (3ος όμιλος), Γρανίτης, Αστέρας Μανολιόπουλου (4ος όμιλος), Σπάθα, Πανακρωτηριακός (5ος όμιλος), Κρ. Αστέρας, Ποσειδών Καμισιανών-Ραπανιανών (6ος όμιλος), ΑΟ Πλατανιάς, Παλαιόχωρα (7ος όμιλος) και ως καλύτεροι τρίτοι Κορωνίδα (3ος όμιλος) και Κεραμειά (4ος όμιλος).

klirosi b fasis

19:00 Σε περίπου 15′ θα ξεκινήσει η κλήρωση, με την προσέλευση των εκπροσώπων των σωματείων που συμμετέχουν στους “16” του θεσμού να συνεχίζεται
19:15 Θα υπάρξει μικρή καθυστέρηση στη διαδικασία λόγω μη προσέλευσης όλων των εκπροσώπων των ομάδων που θα κληρωθούν
19:22 Ξεκινάει η κλήρωση

mixailidis klirosi

klirosi ds epsx

konstantinidis

19:26 Βγήκαν οι αριθμοί για κάθε ομάδα: 15 Απόλλων, 1 Ασπίδα, 10 Αστέρας Μαν., 8 Γρανίτης, 12 Δόξα Παχ., 5 Ηρακλής Νερ., 2 Κεραμειά, 3 Άρης Σούδας, 14 Κορωνίδα, 9 Κρ. Αστέρας, 6 Παλαιόχωρα, 11 Πανακρωτηριακός, 4 Ερ. Πλατανιάς, 16 Ποσειδών Καμισιανών-Ραπανιανών, 7 Σπάθα, 13 Χάλης

kapokakis klirosi

19:29 Γρανίτης-Πανακρωτηριακός το πρώτο ζευγάρι
Αστέρας Μαν.-Κρ. Αστέρας
Άρης Σ.-Κορωνίδα
Δόξα Παχ.-Κεραμειά
Παλαιόχωρα-Χάλης
ΑΟ Πλατανιάς-Ηρακλής Νερ.
Ποσειδών Κ.Ρ.-Απόλλων
Σπάθα-Ασπίδα

klirosi b fasis2

19:34 Συνεχίζεται η διαδικασία με την κλήρωση για την προημιτελική φάση

Προημιτελικά:
Σπάθα/Ασπίδα-Δόξα/Κεραμειά (25)
Γρανίτης/Πανακρωτηριακός-Ποσειδών Κ.Ρ./Απόλλων (26)
Άρης Σ./Κορωνίδα-Παλαιόχωρα/Χάλης (27)
Αστέρας Μ./Κρ. Αστέρας-Πλατανιάς/Ηρακλής Νερ. (28)

klirosi b fasis3

19:37 Συνέχεια με την κλήρωση των ημιτελικών

Νικητής 26-Νικητής 25 (29)
Νικητής 28-Νικητής 27 (30)

19:41 Το ζευγάρι του τελικού
Νικητής 30-Νικητής 29

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία της κλήρωσης

ds epsx

omades

omades1

Αναλυτικά η κλήρωση

“16”
Γρανίτης-Πανακρωτηριακός (17)
Αστέρας Μαν.-Κρ. Αστέρας (18)
Άρης Σ.-Κορωνίδα (19)
Δόξα Παχ.-Κεραμειά (20)
Παλαιόχωρα-Χάλης (21)
ΑΟ Πλατανιάς-Ηρακλής Νερ. (22)
Ποσειδών Κ.Ρ.-Απόλλων (23)
Σπάθα-Ασπίδα (24)

“8”
Νικητής 24 (Σπάθα-Απόλλων)-Νικητής 20 (Δόξα-Κεραμειά) (25)
Νικητής 17 (Γρανίτης-Πανακρ/κός)-Νικητής 23 (Ποσειδών Κ.Ρ.-Απόλλων) (26)
Νικητής 19 (Άρης Σ.-Κορωνίδα)-Νικητής 21 (Παλαιόχωρα-Χάλης) (27)
Νικητής 18 (Αστέρας Μαν.-Κρ. Αστέρας)-Νικητής 22 (ΑΟ Πλατανιάς-Ηρακλής Νερ.) (28)

Ημιτελικοί
Νικητής 26-Νικητής 25 (29)
(Γρανίτης-Πανακρωτηριακός/Ποσειδών Κρ.-Απόλλων)-(Σπάθα-Απόλλων/Δόξα-Κεραμειά)
Νικητής 28-Νικητής 27 (30)
(Αστέρας Μαν.-Κρ. Αστέρας/Πλατανιάς-Ηρακλής Νερ.)-(Άρης Σ.-Κορωνίδα/Παλαιόχωρα-Χάλης)

Τελικός
Νικητής 30-Νικητής 29

 

Rabona ad