Επιτυχημένη συμμετοχή στην Ημερίδα του ΕΓΟΗ για τον ΝΟΧ

Κολύμβηση | 11 Ιανουαρίου 2016, 14:25

Με επιτυχία συμμετείχε ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων στην Ημερίδα Ορίων Κατηγοριών Κολύμβησης που διοργάνωσε το Σάββατο 9 Ιανουαρίου στο Ηράκλειο ο ΕΓΟΗ.

Οι αθλητές και της αθλήτριες του Κώστα Τζιλιβάκη σημείωσαν αρκετά καλές επιδόσεις ενώ είχαν την ευκαιρία να συνεχίσουν την προετοιμασία εν όψει του Χειμερινού πρωταθλήματος που ακολουθεί τον επόμενο μήνα. Ειδικότερα, υπήρξαν νέα όρια από αθλητές που δεν τα είχαν καταφέρει σε προηγούμενους αγώνες κι έτσι θα μπορέσουν να δώσουν το παρών στη σημαντική διοργάνωση που ακολουθεί.

Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση για το Ναυτικό Ομιλο είναι μία νέα Ημερίδα που θα γίνει στα τέλη του Γενάρη.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

50μ. πεταλούδα
ΑΝΔΡΩΝ
1. Εμμανουήλ Χαλκιαδάκης 00:27.85
2. Απόστολος Παπαστάμος 00:28.15
3. Αθανάσιος Δημουλιός 00:29.19

100μ. πεταλούδα
ΑΝΔΡΩΝ
1. Απόστολος Παπαστάμος 01:03.25
3. Αθανάσιος Δημουλιός 01:06.99
6. Αλέξανδρος Κάχρης 01:11.07

200μ. πεταλούδα
ΑΝΔΡΩΝ
1. Εμμανουήλ Χαλκιαδάκης 02:15.35

50μ. ύπτιο
ΑΝΔΡΩΝ
4. Νικόλαος Κολοκοτρώνης 00:30.55
7. Ιωσήφ Λεδάκης 00:32.17
11. Στυλιανός Κοντόπουλος 00:35.21
14. Βασίλειος Μιχαηλίδης 00:36.66
15. Δημήτριος Διακολουκάς 00:39.82
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2. Ευαγγελία Δρουμπάκη 00:32.28
3. Χρυσή Πετράκη 00:34.08
5. Αντωνία Πετράκη 00:35.90
9. Νικολέτα Πλοκαμάκη 00:36.34
10. Καλλιόπη Ματζοράκη 00:37.34
12. Νίκη Λεδάκη 00:37.71
14. Ευτυχία Καζάση 00:37.92
21. Ελένη Περβολαράκη 00:39.51
24. Ευαγγελία Κουργιαντάκη 00:40.88

100μ. ύπτιο
ΑΝΔΡΩΝ
3. Νικόλαος Κολοκοτρώνης 01:06.88
4. Ιωσήφ Λεδάκης 01:08.98
7. Αλέξανδρος Κάχρης 01:11.46
8. Στέφανος Χαλκιαδάκης 01:13.47
10. Στυλιανός Κοντόπουλος 01:18.21
11. Βασίλειος Μιχαηλίδης 01:19.04
14. Δημήτριος Διακολουκάς 01:21.83
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2. Ευαγγελία Δρουμπάκη 01:13.83
3. Νικολέτα Πλοκαμάκη 01:14.75
4. Αντωνία Πετράκη 01:17.40
6. Νίκη Λεδάκη 01:19.97
8. Ελένη Περβολαράκη 01:21.50
9. Καλλιόπη Ματζοράκη 01:21.78
10. Ευτυχία Καζάση 01:22.18
12. Σοφία Θεοδοσάκη 01:24.42
14. Ευαγγελία Κουργιαντάκη 01:26.01

200μ. ύπτιο
ΑΝΔΡΩΝ
2. Νικόλαος Κολοκοτρώνης 02:24.38
3. Ιωσήφ Λεδάκης 02:28.28
5. Αλέξανδρος Κάχρης 02:28.60
7. Βασίλειος Μιχαηλίδης 02:41.84
8. Στυλιανός Κοντόπουλος 02:47.74
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Νικολέτα Πλοκαμάκη 02:36.18
2. Ευαγγελία Δρουμπάκη 02:38.36
3. Αντωνία Πετράκη 02:46.88
4. Νίκη Λεδάκη 02:48.18
5. Ραφαέλα Κουργιαντάκη 02:48.66
6. Καλλιόπη Ματζοράκη 02:52.29
7. Ελένη Περβολαράκη 02:52.62
8. Ευτυχία Καζάση 02:54.10

50μ. πρόσθιο
ΑΝΔΡΩΝ
5. Στυλιανός Τζουγκράκης 00:37.73
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2. Χρυσή Πετράκη 00:37.69
11. Αντζελα Ζγκουρού 00:43.95

100μ. πρόσθιο
ΑΝΔΡΩΝ
4. Στυλιανός Τζουγκράκης 01:23.34
13. Δημήτριος Διακολουκάς 01:35.48
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2. Χρυσή Πετράκη 01:20.61
10. Νίκη Πετράκη 01:29.64
12. Αντζελα Ζγκουρού 01:35.10

200μ. πρόσθιο
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. Χρυσή Πετράκη 02:52.82
7. Νίκη Πετράκη 03:12.07

50μ. ελεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
5. Αθανάσιος Δημουλιός 00:26.42
29. Στέφανος Χαλκιαδάκης 00:31.68
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16. Αννα Νταουντάκη 00:33.13
17. Ραφαέλα Κουργιαντάκη 00:34.03

100μ. ελεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
4. Απόστολος Παπαστάμος 00:58.78
6. Αθανάσιος Δημουλιός 00:59.41
13. Παναγιώτης Χατζησωτηράκης 01:06.25
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13. Αννα Νταουντάκη 01:11.44

200μ. ελεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
1. Εμμανουήλ Χαλκιαδάκης 02:03.86
2. Απόστολος Παπαστάμος 02:04.05
5. Παναγιώτης Χατζησωτηράκης 02:13.71
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7. Σοφία Θεοδοσάκη 02:42.42

400μ. ελεύθερο
ΑΝΔΡΩΝ
2. Παναγιώτης Χατζησωτηράκης 04:43.72
5. Στέφανος Χαλκιαδάκης 04:56.01
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2. Σοφία Θεοδοσάκη 05:36.09

200μ. μικτή ατομική
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4. Αννα Νταουντάκη 02:59.83

karta antonis garden