Επιτυχημένη συμμετοχή για τον ΝΟΧ στην Ημερίδα “Τσέτσο Γκολομέεβ”

Κολύμβηση | 4 Ιουλ 2016, 14:21

Με επιτυχία συμμετείχε ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων στην Ημερίδα Κολύμβησης "Τσέτσο Γκολομέεβ" που διεξήχθη το σαββατοκύριακο 2 με 3 Ιουλίου στο Ηράκλειο.

Η αγωνιστική ομάδα του ΝΟΧ έλαβε μέρος με αρκετές συμμετοχές πραγματοποιώντας την τελευταία πρόβα πριν την πραγματοποίηση του πανελληνίου πρωταθλήματος Κατηγοριών, που ακολουθεί τις επόμενες ημέρες.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για τον Ν.Ο. Χανίων είναι τα εξής:

• 100μ. πεταλούδα
Ανδρών
12. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 01:07.21

• 200μ. πεταλούδα
Γυναικών
2. Χατζηδάκη Βασιλική 02:32.50

• 50μ. ύπτιο
Ανδρών
13. Κοντόπουλος Στυλιανός 00:34.51
16. Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:38.13
Γυναικών
4. Δρουμπάκη Ευαγγελία 00:32.30
14. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 00:36.44
17. Ματζοράκη Καλλιόπη 00:37.77

• 100μ. ύπτιο
Ανδρών
4. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 01:04.70
6. Κάχρης Αλέξανδρος 01:09.12
10. Κοντόπουλος Στυλιανός 01:16.17
13. Διακολουκάς Δημήτριος 01:19.31
14. Μιχαηλίδης Βασίλειος 01:20.03
Γυναικών
2. Δρουμπάκη Ευαγγελία 01:08.68
7. Καβαλιεράκη Κατερίνα (ΠΑΟΚ) 01:15.07
8. Πλοκαμάκη Νικολέτα 01:15.75
13. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 01:17.92
15. Ματζοράκη Καλλιόπη 01:19.26
17. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 01:24.35

• 200μ. ύπτιο
Ανδρών
4. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 02:18.07

• 50μ. πρόσθιο
Γυναικών
3. Πετράκη Χρυσή 00:36.27

• 100μ. πρόσθιο
Ανδρών
11. Τζουγκράκης Στυλιανός 01:17.71

• 200μ. πρόσθιο
Ανδρών
11. Τζουγκράκης Στυλιανός 02:50.67
Γυναικών
3. Πετράκη Χρυσή 02:47.90
5. Χατζηδάκη Βασιλική 02:49.09
11. Πετράκη Νίκη 03:06.06
12. Λεβεντάκη Παναγιώτα 03:08.47

• 50μ. ελεύθερο
Ανδρών
10. Δημουλιός Αθανάσιος 00:26.16
Γυναικών
15. Πλοκαμάκη Νικολέτα 00:30.69

• 100μ. ελεύθερο
Ανδρών
9. Δημουλιός Αθανάσιος 00:56.91
18. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 01:01.95
Γυναικών
8. Καβαλιεράκη Κατερίνα (ΠΑΟΚ) 01:04.27
20. Θεοδοσάκη Σοφία 01:12.29

• 200μ. ελεύθερο
Γυναικών
10. Καβαλιεράκη Κατερίνα (ΠΑΟΚ) 02:21.59

• 400μ. ελεύθερο
Ανδρών
8. Χαλκιαδάκης Στέφανος 04:45.21
Γυναικών
4. Νταουντάκη Αννα 05:01.37
5. Θεοδοσάκη Σοφία 05:30.25

• 800μ. ελεύθερο
Γυναικών
2. Πλοκαμάκη Νικολέτα 09:38.06
3. Πετράκη Νίκη 10:48.74
4. Λεβεντάκη Παναγιώτα 10:50.59

• 200μ. μικτή ατομική
Ανδρών
9. Κάχρης Αλέξανδρος 02:24.62
16. Τζουγκράκης Στυλιανός 02:35.91
18. Διακολουκάς Δημήτριος 02:55.50
Γυναικών
9. Νταουντάκη Αννα 02:49.10
10. Περβολαράκη Ελένη 02:50.15
12. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 03:04.95

karta antonis garden

Rabona ad