ΕΚΑΣΚ: Παιχνίδι πρωτοπόρων στο Ρέθυμνο

Μπάσκετ 10 Νοεμβρίου 2022, 10:32

Το φιλόδοξο Ρέθυμνο υποδέχεται την έως τώρα έκπληξη του πρωταθλήματος Ανδρών, ΟΑΧ, στο παιχνίδι πρωτοπόρων που ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής.

KTEO Κρήτης

Επειτα από την εξ αναβολής 2η… στροφή το πρωτάθλημα συνεχίζεται το Σάββατο (12/11) και το πρόγραμμα είναι το εξής:

Ρέθυμνο, ΟΑΧ οδηγοί στην κούρσα στην ΕΚΑΣΚ

ΑΝΔΡΩΝ – 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 12 Νοεμβρίου
16:00 Χανιά BC-Ιεράπετρα στο κλ. Κλαδισού
18:00 Μεσσαρά-Πεδιάδα στο κλ. Μοιρών
18:00 Ρέθυμνο-OAX στο κλ. Ρεθύμνου
19:00 ΑΣΚΗΣΗ-Ακαδημία στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
19:00 Κύδων-Αγιος Νικόλαος στο κλ. Χανίων
19:00 Ηράκλειο-Ηρόδοτος στο Λίντο

Η εξ αναβολής… δράση στην ΕΚΑΣΚ

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ:

12/11/22 ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
12/11/22 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
12/11/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12/11/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
12/11/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΚΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
12/11/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
12/11/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12/11/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
12/11/22 ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
12/11/22 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
12/11/22 Β.Α.Κ. 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
12/11/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12/11/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
12/11/22 ΜΟΙΡΩΝ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
12/11/22 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΣΚΗΣΗ
12/11/22 ΣΗΤΕΙΑΣ 16:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
12/11/22 ΣΟΥΔΑΣ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
12/11/22 ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12/11/22 ΣΟΥΔΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΣΧ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
12/11/22 ΣΟΥΔΑΣ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ AOK XANΙΑ
13/11/22 ΛΙΝΤΟ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
13/11/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
13/11/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
13/11/22 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΚΥΔΩΝ
13/11/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ BC AOK XANΙΑ
13/11/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
13/11/22 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC ΚΥΔΩΝ2
13/11/22 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
13/11/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΗ 2
13/11/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13/11/22 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
13/11/22 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Rabona ad