Δύο πανελλήνια ρεκόρ ο Κάχρης! Τα πλήρη αποτελέσματα των Ημερίδων σε Χανιά και Ηράκλειο

Κολύμβηση | 19 Δεκεμβρίου 2016, 23:32

Την κατάρριψη δύο πανελληνίων ρεκόρ στα 100 και 200 μέτρα ύπτιο, σε μια πολύ μεγάλη επιτυχία για τον ίδιο τον αθλητή και τον Ναυτικό Ομιλο Χανίων, κατάφερε ο Αλέξανδρος Κάχρης στο πλαίσιο της "Εκτακτης Ημερίδας Αγωνιστικών & Προαγωνιστικών Κατηγοριών" που διοργάνωσε η ΠΕΚΥΚΡ την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου στην 25άρα πισίνα του Κολυμβητηρίου Χανίων.

Ο Κάχρης σημειώνει έτσι δύο πολύ μεγάλες επιδόσεις στην κατηγορία Παμπαίδων Β, με τους χρόνους του να είναι 02:10.19 στα 200μ. ύπτιο και 01:01.63 στα 100μ. του ίδιου αγωνίσματος, ρεκόρ τα οποία σφράγισε το ένα μετά το άλλο και μέσα σε διάστημα λίγων μονάχα ωρών! Ειδικότερα πάντως στα 200μ., ο Κάχρης κατάφερε να καταρρίψει το πανελλήνιο ρεκόρ που είχε ο συναθλητής του στο Ναυτικό Ομιλο, Απόστολος Παπαστάμος και είχε πετύχει το 2014!

Αυτή η επιτυχία για τον Κάχρη “χαρακτήρισε” την αγωνιστική δραστηριότητα για την ομάδα Κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου αυτό το σαββατοκύριακο, καθώς προηγουμένως, το Σάββατο 17/12, πήρε μέρος στην “Διασυλλογική Ημερίδα Αγωνιστικών Κατηγοριών” που πραγματοποιήθηκε στο Ηράκλειο.

Tzilivakis

Κώστας Τζιλιβάκης. 

Σύμφωνα με όσα τονίζει ο προπονητής του Ν.Ο. Χανίων, Κώστας Τζιλιβάκης: «Είναι πάρα πολύ όμορφο να έχουμε αθλητές στο Ναυτικό Ομιλο που καταρρίπτουν πανελλήνια ρεκόρ. Ειδικότερα στα 200μ. ύπτιο ο Κάχρης “παίρνει” το ρεκόρ από έναν άλλο πολύ μεγάλο κολυμβητή, τον Παπαστάμο. Είναι “ευλογία” για την ομάδα μας να έχουμε τέτοιες επιδόσεις και ειδικότερα, συνεχόμενες. Οι ημερίδες τόσο αυτή που πραγματοποιήθηκε στο Ηράκλειο όσο και αυτή που ακολούθησε στα Χανιά έγιναν με στόχο να προετοιμαστούμε για τους αγώνες που μας περιμένουν τους επόμενους δύο μήνες. Θεωρώ πως είμαστε σε καλή κατάσταση όλη η ομάδα. Από εκεί και πέρα, μαζί με τον Παπαστάμο θα φύγουμε σε προετοιμασία με την Εθνική ομάδα από τις 2 έως τις 15 Ιανουαρίου στη Θεσσαλονίκη και θα δούμε τι θα μπορέσουμε να καταφέρουμε».

Συνολικά στις δύο ημερίδες πήραν μέρος δεκάδες κολυμβητές και κολυμβήτριες του Ναυτικού Ομίλου, οι oποίοι κατάφεραν να σημειώσουν πολύ καλές επιδόσεις. Επίσης, στην ημερίδα στα Χανιά αγωνίστηκε η Προαγωνιστική ομάδα, με τις συμμετοχές εκ μέρους του ΝΟΧ να ήταν πάρα πολλές στις ηλικίες 9 – 12 ετών.

Ακολουθούν τα αποτελέσματα στις δύο ημερίδες για τον Ν.Ο. Χανίων.

• Η ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

50μ. ύπτιο

Ανδρών

6ος Κοντόπουλος Στυλιανός 00:34.20

10ος Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:37.26

Γυναικών

4η Ματζοράκη Καλλιόπη 00:36.16

5η Πολύμερου Ελπίδα-Ολυμπία 00:36.41

6η Κουργιαντάκη Ραφαέλα 00:36.54

8η Θεοδοσάκη Σοφία 00:37.22

10η Τζουγκράκη Χρυσή 00:40.30

100μ. ύπτιο

Ανδρών

2ος Παπαστάμος Απόστολος 01:02.81

9ος Μιχαηλίδης Βασίλειος 01:15.66

11ος Διακολουκάς Δημήτριος 01:16.70

12ος Κοντόπουλος Στυλιανός 01:17.10

Γυναικών

1η Δρουμπάκη Ευαγγελία 01:12.76

6η Κουργιαντάκη Ραφαέλα 01:19.12

10η Πολύμερου Ελπίδα-Ολυμπία 01:21.70

11η Ματζοράκη Καλλιόπη 01:21.83

12η Θεοδοσάκη Σοφία 01:22.64

18η Τζουγκράκη Χρυσή 01:33.29

200μ. ύπτιο

Ανδρών

5ος Διακολουκάς Δημήτριος 02:40.12

6ος Μιχαηλίδης Βασίλειος 02:45.08

Γυναικών

1η Δρουμπάκη Ευαγγελία 02:38.52

2η Πολύμερου Ελπίδα-Ολυμπία 02:44.73

3η Κουργιαντάκη Ραφαέλα 02:47.48

4η Ματζοράκη Καλλιόπη 02:48.19

6η Θεοδοσάκη Σοφία 02:55.87

50μ. πρόσθιο

Ανδρών

24ος Μουζουράκης Γεώργιος 00:45.87

25ος Ριτζάκης Ιωσήφ 00:46.25

Γυναικών

7η Πετράκη Νίκη 00:41.72

100μ. πρόσθιο

Ανδρών

16ος Ριτζάκης Ιωσήφ 01:35.35

Γυναικών

5η Λεβεντάκη Παναγιώτα 01:29.54

200μ. πρόσθιο

Ανδρών

1ος Παπαστάμος Απόστολος 02:35.52

11ος Ριτζάκης Ιωσήφ 03:27.12

50μ. πεταλούδα

Ανδρών

1ος Δημουλιός Αθανάσιος 00:27.35

Γυναικών

7η Περβολαράκη Ελένη 00:34.87

100μ. πεταλούδα

Ανδρών

1ος Δημουλιός Αθανάσιος 01:01.85

Γυναικών

2η Περβολαράκη Ελένη 01:18.48

50μ. ελεύθερο

Ανδρών

2ος Δημουλιός Αθανάσιος 00:25.72

12ος Τζουγκράκης Στυλιανός 00:29.04

18ος Κοντόπουλος Στυλιανός 00:29.88

44ος Μουζουράκης Γεώργιος 00:34.57

100μ. ελεύθερο

Ανδρών

1ος Παπαστάμος Απόστολος 00:56.56

7ος Τζουγκράκης Στυλιανός 01:02.50

18ος Μουζουράκης Γεώργιος 01:15.92

Γυναικών

2η Γρηγοράκη Ελένη 01:05.70

4η Περάκη Φανή-Κυριακή 01:06.93

200μ. ελεύθερο

Ανδρών

2ος Χαλκιαδάκης Στέφανος 02:12.78

6ος Τζουγκράκης Στυλιανός 02:17.03

Γυναικών

2η Πλοκαμάκη Νικολέτα (Α.Ο. Ηλυσιακός) 02:18.35

4η Νταουντάκη Αννα 02:27.32

5η Περάκη Φανή-Κυριακή 02:27.64

6η Λεβεντάκη Παναγιώτα 02:34.21

7η Πετράκη Νίκη 02:34.62

400μ. ελεύθερο

Ανδρών

2ος Χαλκιαδάκης Στέφανος 04:32.69

Γυναικών

1η Πλοκαμάκη Νικολέτα (Α.Ο. Ηλυσιακός) 04:50.99

2η Νταουντάκη Αννα 05:02.91

5η Γρηγοράκη Ελένη 05:13.19

6η Περάκη Φανή-Κυριακή 05:16.66

7η Πετράκη Νίκη 05:19.41

8η Λεβεντάκη Παναγιώτα 05:22.01

800μ. ελεύθερο

Ανδρών

2ος Χαλκιαδάκης Στέφανος 09:27.27

Γυναικών

1η Πλοκαμάκη Νικολέτα (Α.Ο. Ηλυσιακός) 10:03.83

200μ. μικτή ατομική

Ανδρών

7ος Διακολουκάς Δημήτριος 02:53.84

Γυναικών

1η Χατζηδάκη Βασιλική (Α.Ν.Ο. Αργυρούπολης) 02:32.08

3η Περβολαράκη Ελένη 02:55.53

400μ. μικτή ατομική

Γυναικών

1η Χατζηδάκη Βασιλική (Α.Ν.Ο. Αργυρούπολης) 05:23.71

 

• Η ΕΚΤΑΚΤΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ-ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

 

50μ. ύπτιο

Ανδρών

3ος Κολοκοτρώνης Νικόλαος 00:29.48

4ος Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:33.93

5ος Διακολουκάς Δημήτριος 00:35.48

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Μαλεκάκης Νικόλαος 00:39.85

2ος Σαββίδης Κωνσταντίνος-Αγγελος 00:47.80

3ος Βαρυπατάκης Ιωάννης 00:47.83

4ος Αντωνογιαννάκης Φίλιππος 00:49.30

5ος Θωμάκης Νικόλαος 00:50.34

8ος Ανδρεαδάκης Ανδρέας 00:52.39

9ος Σκουνάκης Αντώνιος 00:52.46

11ος Κωνσταντίνου Ανδρέας 00:53.32

12ος Κουτσουκλάκης Χρήστος 00:53.86

13ος Βαζάκας Δημήτρης-Παναγιώτης 00:55.51

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Κανδανολέων Ελεάννα 00:50.42

2η Νικολουδάκη Μαρία Αμαρυλλίς 00:51.03

3η Κωνσταντινίδου Μαρία – Αγγελική 00:51.21

4η Κυριακουλάκη Μελίνα 00:53.08

5η Φυλλαδιτάη Μελίνα00:53.93

7ηΘεοδοσάκη Ευαγγελία 00:55.70

9η Χαβρέ Αλεξάνδρα 00:56.18

11ηΣεργάκη Κυριακή 00:56.63

12η Μαραγκουδάκη Αναστασία 00:58.16

13η Βαρυπατάκη Αννα 00:58.50

14η Μαραβέλια Ιωάννα 00:59.62

15η Παραδά Μαρία 01:01.29

16η Μετζιδάκη Αγγελική 01:02.22

100μ. ύπτιο

Ανδρών

2ος Κάχρης Αλέξανδρος 01:01.63

3ος Κολοκοτρώνης Νικόλαος 01:02.31

4ος Διακολουκάς Δημήτριος 01:12.20

5ος Μιχαηλίδης Βασίλειος 01:13.13

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Καπής Ευτύχιος 01:22.27

2ος Τρουλάκης Γεώργιος 01:24.43

3ος Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 01:25.78

4ος Πισσαδάκης Χρήστος 01:26.46

5ος Μαλεκάκης Νικόλαος 01:28.02

6ος Καλογερής Γεώργιος 01:38.37

7ος Πιτσουλάκης Ευάγγελος 01:40.28

8ος Βαρυπατάκης Ιωάννης 01:40.51

9ος Κολομβοτζάκης Δημήτριος 01:44.63

10ος Σαββίδης Κωνσταντίνος-Αγγελος 01:48.55

Γυναικών

1η Πλοκαμάκη Νικολέτα (Α.Ο. Ηλυσιακός) 01:08.22

2η Δρουμπάκη Ευαγγελία 01:09.68

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Δεληογλάνη Αστερία-Στυλιανή 01:17.32

2η Μαλεκάκη Αργυρώ01:22.95

3η Μπαλαντίνου Βιολέτα-Αικατερίνη 01:24.44

4η Κόρακα Δέσποινα 01:25.48

5η Περάκη Γεωργία 01:27.60

6η Σερλιδάκη Ηλιάνα 01:36.26

7η Γιαννουλάκη Αναστασία 01:38.32

8η Κονταξάκη Ελευθερία 01:41.47

9η Κυριακοπούλου Νικολέτα 01:43.35

10η Λεωνίδου Ανδριάνα 01:43.56

11η Καμισάκη Αργυρώ 01:46.45

12η Τσίγκου Ελευθερία 01:46.50

200μ. ύπτιο

Ανδρών

1ος Κάχρης Αλέξανδρος 02:10.19

3ος Μιχαηλίδης Βασίλειος 02:35.20

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Νικολακάκης Κωνσταντίνος 02:48.11

2ος Τρουλάκης Γεώργιος 02:57.54

3ος Μαλεκάκης Νικόλαος 03:06.16

Γυναικών

1η Πλοκαμάκη Νικολέτα (Α.Ο. Ηλυσιακός) 02:28.47

2ηΠεράκη Φανή-Κυριακή 02:41.31

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Μπαλαντίνου Βιολέτα-Αικατερίνη 03:01.70

50μ. πρόσθιο

Ανδρών

1ος Τζουγκράκης Στυλιανός 00:33.96

3ος Ριτζάκης Ιωσήφ 00:44.11

Προαγωνιστική Αγόρια

5ος Κωνσταντίνου Ανδρέας 00:57.43

Σκουνάκης Αντώνιος 00:57.43

8ος Τρουλάκης Αντώνιος 00:58.62

9ος Κοπασάκης Νικόλαος 01:00.39

10ος Κουτσουκλάκης Χρήστος 01:00.87

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Κόρακα Δέσποινα 00:46.49

2η Παϊτάκη Αρτεμησία 00:47.63

3η Σερλιδάκη Ηλιάνα 00:48.65

4η Τζινευράκη Ευτυχία 00:49.46

5η Λεωνίδου Ανδριάνα 00:53.25

7η Πουλιδάκη Ευαγγελία 00:57.98

9η Κουρή Ηλέκτρα 00:58.97

11η Κόρακα Πολυξένη 00:59.77

12η Φουντουλάκη Χρυσή 01:00.64

100μ. πρόσθιο

Ανδρών

1ος Παπαστάμος Απόστολος 01:06.89

2ος Τζουγκράκης Στυλιανός 01:14.43

4ος Ριτζάκης Ιωσήφ 01:34.54

5ος Μουζουράκης Γεώργιος 01:35.72

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 01:37.90

2ος Λιονάκης Μιχαήλ 01:41.67

3ος Δήμου Δημήτριος 01:59.44

4ος Τρουλάκης Αντώνιος 02:00.38

5ος Κωνσταντίνου Ανδρέας 02:03.42

Γυναικών

2η Χατζηδάκη Βασιλική (Α.Ν.Ο. Αργυρούπολης) 01:19.72

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Δεληογλάνη Αστερία-Στυλιανή 01:35.03

2η Κόρακα Δέσποινα 01:42.27

3η Παϊτάκη Αρτεμησία 01:43.05

4η Τζινευράκη Ευτυχία 01:45.81

5η Γιουρμετάκη Πέτρα-Ιωάννα 01:55.42

6η Πουλιδάκη Ευαγγελία 02:00.44

7η Γιαννουλάκη Αναστασία 02:02.33

8η Φουντουλάκη Χρυσή 02:05.38

200μ. πρόσθιο

Ανδρών

1ος Παπαστάμος Απόστολος 02:23.47

3ος Ριτζάκης Ιωσήφ 03:23.76

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Χολετσίδης Αλέξανδρος 03:45.36

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Βυζιράκη Ελένη 03:37.04

2η Τζινευράκη Ευτυχία 03:42.64

50μ. πεταλούδα

Ανδρών

2ος Τσίγκος Κωνσταντίνος 00:36.59

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Μέντης Γεώργιος 00:36.63

2ος Νικολακάκης Κωνσταντίνος 00:36.83

3ος Λιονάκης Μιχαήλ 00:40.28

Γυναικών

1η Γρηγοράκη Ελένη 00:34.07

2η Περάκη Φανή-Κυριακή 00:34.14

3η Δρουμπάκη Ευαγγελία 00:34.23

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Μπαλαντίνου Βιολέτα-Αικατερίνη 00:41.26

100μ. πεταλούδα

Ανδρών

1ος Χαλκιαδάκης Στέφανος 01:06.89

2ος Τσίγκος Κωνσταντίνος 01:23.19

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Μέντης Γεώργιος 01:24.57

Γυναικών

1η Χατζηδάκη Βασιλική (Α.Ν.Ο. Αργυρούπολης) 01:08.01

2η Γρηγοράκη Ελένη 01:14.95

3η Περάκη Φανή-Κυριακή 01:16.35

200μ. πεταλούδα

Γυναικών

1η Περβολαράκη Ελένη 02:46.87

50μ. ελεύθερο

Ανδρών

2ος Παπαστάμος Απόστολος 00:25.31

3ος Βουγιουκαλάκης Χρήστος 00:25.47

4ος Κολοκοτρώνης Νικόλαος 00:26.50

5ος Κοντόπουλος Στυλιανός 00:28.22

7ος Μουζουράκης Γεώργιος 00:33.73

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Τζουγκράκης Ιωάννης 00:33.62

2ος Καπής Ευτύχιος 00:34.47

3ος Πισσαδάκης Χρήστος 00:35.66

4ος Τρουλάκης Γεώργιος 00:36.37

5ος Ιγνατίου Γεώργιος 00:38.16

6ος Χολετσίδης Αλέξανδρος 00:39.15

8ος Αντωνογιαννάκης Φίλιππος 00:42.60

9ος Κοπασάκης Νικόλαος 00:42.69

10ος Θωμάκης Νικόλαος 00:43.69

14ος Βαζάκας Δημήτρης-Παναγιώτης 00:48.96

15ος Βυζιράκης Σταύρος00:49.48

16ος Ανδρεαδάκης Ανδρέας00:50.73

Γυναικών

2η Ματζοράκη Καλλιόπη 00:31.48

3η Θεοδοσάκη Σοφία 00:32.28

4η Πολύμερου Ελπίδα-Ολυμπία 00:32.60

5η Τζουγκράκη Χρυσή 00:37.38

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Περάκη Γεωργία 00:35.71

2η Βυζιράκη Ελένη 00:35.92

3η Μαλεκάκη Αργυρώ00:36.95

4η Μήτρου Σοφία 00:38.09

5η Καμισάκη Αργυρώ 00:43.61

6η Τσίγκου Ελευθερία 00:44.99

7η Γιουρμετάκη Πέτρα-Ιωάννα 00:45.00

8η Πουλιδάκη Ευαγγελία 00:45.19

10η Κωνσταντινίδου Μαρία – Αγγελική 00:45.55

13η Κουρή Ηλέκτρα 00:47.98

14η Κανδανολέων Ελεάννα 00:48.58

15η Θεοδοσάκη Ευαγγελία 00:49.61

18η Νικολουδάκη Μαρία Αμαρυλλίς 00:51.16

19η Σεργάκη Κυριακή 00:51.23

20ή Κυριακουλάκη Μελίνα 00:51.28

21η Παραδά Μαρία 00:51.78

22η Μαραγκουδάκη Αναστασία 00:51.97

23η Φυλλαδιτάη Μελίνα00:52.09

24η Μαραβέλια Ιωάννα 00:52.69

25η Χαβρέ Αλεξάνδρα 00:53.09

26η Βαρυπατάκη Αννα 00:55.82

28η Μετζιδάκη Αγγελική 01:01.98

100μ. ελεύθερο

Ανδρών

1ος Παπαστάμος Απόστολος 00:53.82

2ος Βουγιουκαλάκης Χρήστος 00:54.98

3ος Δημουλιός Αθανάσιος 00:55.86

4ος Χαλκιαδάκης Στέφανος 01:00.67

5ος Κοντόπουλος Στυλιανός 01:02.36

7ος Τσίγκος Κωνσταντίνος 01:13.53

8ος Μουζουράκης Γεώργιος 01:14.97

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Καπής Ευτύχιος 01:16.35

2ος Πισσαδάκης Χρήστος 01:17.70

3ος Πιτσουλάκης Ευάγγελος 01:26.62

4ος Ιγνατίου Γεώργιος 01:28.06

5ος Χολετσίδης Αλέξανδρος 01:28.47

6ος Μηλιάκης Αντώνιος 01:32.43

7ος Κολομβοτζάκης Δημήτριος 01:33.26

8ος Κοπασάκης Νικόλαος 01:37.03

9ος Καβαλιεράκης Νικόλαος 01:54.44

Γυναικών

2η Δρουμπάκη Ευαγγελία 01:06.78

3η Ματζοράκη Καλλιόπη 01:09.60

4η Θεοδοσάκη Σοφία 01:10.69

5η Πολύμερου Ελπίδα-Ολυμπία 01:10.90

6η Τζουγκράκη Χρυσή 01:25.96

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Μαραγκουδάκη Ναυσικά 01:13.49

2η Ανδρεαδάκη Αιμιλία 01:18.93

3η Βυζιράκη Ελένη 01:20.24

4η Μήτρου Σοφία 01:25.09

5η Σερλιδάκη Ηλιάνα 01:28.45

6η Κονταξάκη Ελευθερία 01:28.49

7η Κυριακοπούλου Νικολέτα 01:33.34

8η Λεωνίδου Ανδριάνα 01:33.35

9η Καμισάκη Αργυρώ 01:35.55

10η Κόρακα Πολυξένη 01:40.05

11η Τσίγκου Ελευθερία 01:41.33

12η Κουρή Ηλέκτρα 01:49.11

13η Νικολουδάκη Μαρία Αμαρυλλίς 01:55.08

200μ. ελεύθερο

Ανδρών

1ος Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ01:58.14

2ος Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 02:06.25

3ος Κοντόπουλος Στυλιανός 02:17.92

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Τζουγκράκης Ιωάννης 02:45.41

2ος Λιονάκης Μιχαήλ 02:52.64

3ος Μηλιάκης Αντώνιος 03:17.35

4ος Δήμου Δημήτριος 03:18.24

Γυναικών

2η Κουργιαντάκη Ραφαέλα 02:23.16

3η Ματζοράκη Καλλιόπη 02:29.70

4η Πολύμερου Ελπίδα-Ολυμπία 02:30.57

5η Θεοδοσάκη Σοφία 02:30.87

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Μαραγκουδάκη Ναυσικά 02:42.21

2η Μήτρου Σοφία 03:01.05

3η Παϊτάκη Αρτεμησία 03:01.13

400μ. ελεύθερο

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Τζουγκράκης Ιωάννης 05:51.22

2ος Μέντης Γεώργιος 05:53.41

Γυναικών

1η Κουργιαντάκη Ραφαέλα 05:28.11

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Μαραγκουδάκη Ναυσικά 05:31.92

800μ. ελεύθερο

Γυναικών

1η Γρηγοράκη Ελένη 10:01.29

200μ. μικτή ατομική

Προαγωνιστική Αγόρια

1ος Αντωνογιαννάκης Ιωάννης 03:09.11

Γυναικών

1η Πετράκη Νίκη 02:44.81

2η Δρουμπάκη Ευαγγελία 02:46.03

Προαγωνιστική Κορίτσια

1η Δεληογλάνη Αστερία-Στυλιανή 02:56.28

2η Μαλεκάκη Αργυρώ03:08.35

3η Ανδρεαδάκη Αιμιλία 03:16.40

4η Περάκη Γεωργία 03:22.79

400μ. μικτή ατομική

Γυναικών

1η Πετράκη Νίκη 05:34.88

2η Περβολαράκη Ελένη 05:36.33

karta antonis garden