Διαμαντόπουλος και Γρατσάνης οι διαιτητές για ΑΟΧ, Κισσαμικό

Football League 29 Μαρτίου 2017, 15:16

Ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος από την ΕΠΣ Αρκαδίας και ο Βαγγέλης Γρατσάνης από τα Τρίκαλα ορίστηκαν στα ματς του ΑΟΧ απέναντι στον Αρη και του Κισσαμικού κόντρα στον Αιγινιακό για την 24η αγωνιστική της Φούτμπολ Λιγκ.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Ο Διαμαντόπουλος (φωτ.) θα είναι η δεύτερη φορά που θα παίξει τον ΑΟΧ, αλλά πρώτη για φέτος. Πέρσι είχε διευθύνει το χανιώτικο ντέρμπι απέναντι στον Κισσαμικό, που είχε βρει νικήτρια την ομάδα του Καστελίου με 1-0 στα Περβόλια. Από την άλλη, φέτος, ο Διαμαντόπουλος έχει διευθύνει το Σπάρτη-Αρης 0-0. Βοηθοί του ορίστηκαν οι Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) και Λυπερόπουλος (Αθηνών) και 4ος ο Αντωνίου (Αθηνών).

Τώρα, όσον αφορά το ματς του Κισσαμικό με τον Αιγινιακό, ο Γρατσάνης θα βρεθεί για πρώτη φορά στο δρόμο της χανιώτικης ομάδας, έχοντας για βοηθούς, τους Τίκα (Καρδίτσας) και Μανάση (Τρικάλων), ενώ 4ος διαιτητής ορίστηκε ο Τσιμεντερίδης (Κοζάνης).

Αναλυτικά οι διαιτητές για την επόμενη 24η αγωνιστική στη Φούτμπολ Λιγκ είναι οι εξής:

Σάββατο (1/4)

15:00 Πανσερραϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Κελάζογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Μαρόπουλος (Μακεδονίας)

Κυριακή (2/4)

13:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλονή
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας) – Θανασιάς (Ηπείρου)
4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

15:00 Παναιγιάλειος -ΟΦΗ
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Πυλαρινός (Ζακύνθου) – Τίκας (Θεσπρωτίας)
4ος: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου)

15:00 ΑΟΧ – Αρης
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) – Λυμπερόπουλος (Αθηνών)
4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

16:00 Αιγινιακός – Κισσαμικός
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Τίκας (Καρδίτσας) – Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

16:00 Αγροτικός Αστέρας – Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας) – Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

16:00 Σπάρτη – Πανελευσινιακός
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Δεληθοδωρής (Αθηνών) – Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
4ος: Μανούχος (Αργολίδας)

18:00 Καλλιθέα – Λαμία
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής) – Κοτζαμανίδης (Πειραιά)
4ος: Ντουμιτρέσκου (Πειραιά)

Estrella
xoriatiko
Papantonakis Cards