mylonakis730x90

ΕΚΑΣΚ

Οι αλλαγές στην ΕΚΑΣΚ

Το νέο πρόβλημα που παρουσιάστηκε με το κλειστό του Λίντο οδήγησε σε αλλαγές στο πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΚ. 

Στο κλειστό της Ν. Αλικαρνασσού αντί για το Λίντο θα γίνουν οι αγώνες Δειλινό-Ηρόδοτος και Ηράκλειο-Εργοτέλης για το πρωτάθλημα Ανδρών.

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Ανδρών διαμορφώνεται ως εξής:

16η αγωνιστική
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
16:00 Ακαδημία Ρεθύμνου-Ανδρογέας στο κλ. Περιβολίων Ρεθύμνου
17:00 Ηράκλειο-Εργοτέλης στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
17:00 Κύδων-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Χανίων
19:00 Δειλινό-Ηρόδοτος στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Τρίτη 3 Μαρτίου
19:00 Αναγέννηση-Μεσσαρά στο κλ. Αρκαλοχωρίου
Ρεπό: ΟΑΧ, Πεδιάδα

Το τελικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

22/02/20 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
22/02/20 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
22/02/20 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
22/02/20 Β.Α.Κ. 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
22/02/20 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ AOK XANΙΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
22/02/20 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
22/02/20  ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
22/02/20 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ2
22/02/20 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
22/02/20  ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
22/02/20 ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
22/02/20 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
22/02/20 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
22/02/20 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
23/02/20 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
23/02/20 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
23/02/20 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
23/02/20 Β.Α.Κ. 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
23/02/20 Β.Α.Κ. 11:30 Β ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
23/02/20 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
23/02/20 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ AOK XANΙΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
23/02/20  ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 18:00 Β ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟΡ 2 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
23/02/20  ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 16:00 Β ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟΡ 1 ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
23/02/20  ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
23/02/20 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
23/02/20 ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23/02/20 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 Β ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

 

  • αγώνας παμπαίδων ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ μεταφέρεται στις 29/2/2020.

karta antonis garden