mylonakis730x90

ΕΚΑΣΚ

Επιστροφή στη δράση και στο... Λίντο

Στη δράση επιστρέφουν ξανά τα περισσότερα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ, ανάμεσα στα οποία και αυτό των Ανδρών. 

Η είδηση όμως που γίνεται γνωστή μέσω των ορισμών των αγώνων είναι η επαναλειτουργία του κλειστού Λίντο για αγώνες, έπειτα από αρκετούς μήνες αναμονής. 

Το πρόγραμμα των Ανδρών έχει ως εξής:

16η αγωνιστική
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
16:00 Ακαδημία Ρεθύμνου-Ανδρογέας στο κλ. Περιβολίων Ρεθύμνου
17:00 Ηράκλειο-Εργοτέλης στο κλ. Λίντο
17:00 Κύδων-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Χανίων
18:00 Αναγέννηση-Μεσσαρά στο κλ. Αρκαλοχωρίου
19:00 Δειλινό-Ηρόδοτος στο κλ. Λίντο
Ρεπό: ΟΑΧ, Πεδιάδα

Αναλυτικά το πρόγραμμα είναι το εξής:

22/02/20

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

22/02/20

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

22/02/20

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΧΑΝΙΑ BC

22/02/20

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

22/02/20

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22/02/20

Β.Α.Κ.

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/02/20

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

22/02/20

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22/02/20

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

22/02/20

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΥΔΩΝ2

22/02/20

 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/02/20

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

22/02/20

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

22/02/20

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

22/02/20

ΧΑΝΙΩΝ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

22/02/20

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

23/02/20

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

23/02/20

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

23/02/20

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

23/02/20

Β.Α.Κ.

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

23/02/20

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

23/02/20

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

23/02/20

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

23/02/20

 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

23/02/20

ΧΑΝΙΩΝ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 

 

karta antonis garden