mylonakis730x90

ΕΚΑΣΚ

Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ

Δείτε αναλυτικά το τελικό πρόγραμμα των διοργανώσεων της ΕΚΑΣΚ, που περιλαμβάνει αγώνες στις κατηγορίες Ανδρών, Γυναικών, Εφήβων, Κορασίδων, Παίδων, Παμπαίδων και Παγκορασίδων.

Το πρόγραμμα αναλυτικά έχει ως εξής:

Ανδρες
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
18:00 Ακαδημία Ρεθύμνου-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Ρεθύμνου
18:00 Ηράκλειο-Μεσσαρά στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
18:00 ΟΑ Χανίων-Ανδρογέας στο κλ. Κλαδισού
18:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-Εργοτέλης στο κλ. Χερσονήσου
20:00 Δειλινό-Αναγέννηση στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Γυναίκες
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
16:00 ΟΑΧ 2000-Ηρόδοτος στο κλ. Κλαδισού
20:00 Αρκάδι-ΟΦΗ στο κλ. Ρεθύμνου

Εφηβοι
Α' Κατηγορία
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
16:00 Ηράκλειο-ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
16:00 Κύδων-Εργοτέλης στο κλ. Κλαδισού
18:00 ΟΑ Χανίων-ΑΓΟΡ στο κλ. Κλαδισού
22:00 Ανδρογέας-ΟΦΗ στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Β' Κατηγορία
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
13:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-Δειλινό στο κλ. Χερσονήσου
15:00 Ακρωτήρι-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Ακρωτηρίου
20:00 Τηγανίτης-Ακαδημία Ρεθύμνου στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Κορασίδες
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
12:00 Ανδρογέας-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
12:00 ΟΦΗ-Ηρόδοτος στο κλ. ΒΑΚ
14:00 Εργοτέλης-Αρκάδι στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού

Παίδες
Α' Κατηγορία
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
12:00 ΟΑ Χανίων-ΑΓΟΡ στο κλ. Κλαδισού
13:00 Ανδρογέας-ΟΦΗ στο κλ. Πανεπιστημίου
16:00 Ηράκλειο-ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
17:00 Κύδων-Εργοτέλης στο κλ. Χανίων

Β' Κατηγορία - Α' όμιλος
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
14:00 Δειλινό-Χανιά BC στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
14:00 ΟΑΧ 2-Ηράκλειο 2 στο κλ. Κλαδισού
10:30 Ακαδημία Ρεθύμνου-Ακρωτήρι στο κλ. Ρεθύμνου

Β' Κατηγορία - Β' όμιλος
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
12:00 Ανδρογέας 2-ΑΟΚ Ιεράπετρα στο κλ. Ν. Αλικαρνασσού
16:00 ΟΑΣΗ-Πεδιάδα ΑΟΧ στο κλ. Χερσονήσου
16:00 ΟΦΗ 2-Τηγανίτης στο κλ. ΒΑΚ

Τετάρτη 22 Ιανουαρίου
16:00 Κύδων 2-ΟΦΣ Χανίων στο κλ. Σούδας

Παγκορασίδες
Α' όμιλος
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
14:00 ΑΟ Κισσάμου-ΟΑΧ 2000 στο κλ. Ταυρωνίτη
17:00 ΟΑ Χανίων-Αρκάδι στο κλ. Σούδας

Β' όμιλος
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
11:00 Ηρόδοτος-ΟΦΗ στο κλ. Πανεπιστημίου
15:00 Ανδρογέας-ΑΕ Διάπλαση στο κλ. Πανεπιστημίου

Παμπαίδες
1ος όμιλος
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
11:00 ΑΓΟΡ 1-ΑΟΚ Χανιά στο κλ. Ρεθύμνου
13:00 Ακρωτήρι-ΟΑ Χανίων στο κλ. Ακρωτηρίου
17:00 Κύδων-Χανιά BC στο κλ. Σούδας

2ος όμιλος
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
15:30 ΑΟ Κισσάμου-ΟΑΧ 2000 στο κλ. Ταυρωνίτη
17:30 ΑΕ Πλατανιάς-ΑΓΟΡ 2 στο κλ. Ταυρωνίτη

3ος όμιλος
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
10:00 Ανδρογέας-Ηράκλειο 2 στο κλ. Πανεπιστημίου
11:00 Αναγέννηση-ΟΦΗ 1 στο κλ. Αρκαλοχωρίου

4ος όμιλος
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
11:00 Γιούχτας-Μεσσαρά στο κλ. Αρχανών
12:00 Εργοτέλης 2-Ηρόδοτος στο κλ. Πανεπιστημίου
14:00 Ηράκλειο 1-ΟΦΗ 2 στο κλ. Πανεπιστημίου

5ος όμιλος
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
15:00 ΑΕ Διάπλαση-ΑΟΗ ΟΑΣΗ στο κλ. Χερσονήσου