mylonakis730x90

ΕΚΑΣΚ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Ανδρών της ΕΚΑΣΚ

Το απόγευμα της Δευτέρας (02/09) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της ΕΚΑΣΚ. Το πρωτάθλημα της σεζόν 2019-20 θα διεξαχθεί με 13 ομάδες μετά την αποχώρηση του Ακρωτηρίου από το πρωτάθλημα με την έναρξη να έχει οριστεί για τις 12/10.

Ακολουθεί το πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1ος Γύρος

1η Αγωνιστική

Ανδρογέας - Πεδιάδα
Εργοτέλης- Τηγανίτης
Ηροδοτος - Ακαδημία Ρεθύμνου
Ιεράπετρα - Ηράκλειο
Μεσσαρά - Δειλινό
Αναγέννηση - ΑΟ Κύδων

Ρεπό: ΟΑΧ

2η Αγωνιστική

Πεδιάδα - ΟΑΧ
Τηγανίτης - Ανδρογέας
Ακαδημία Ρεθύμνου- Εργοτέλης
Ηράκλειο - Ηροδοτος
Δειλινό - Ιεράπετρα
ΑΟ Κύδων Κυδων - Μεσσαρά

Ρεπό: Αναγέννηση

3η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Τηγανίτης
Ανδρογέας - Ακαδημία Ρεθύμνου
Εργοτέλης - Ηράκλειο
Ηροδοτος - Δειλινό
Ιεράπετρα - ΑΟ Κύδων
Μεσσαρά - Αναγέννηση

Ρεπό: Πεδιάδα

4η Αγωνιστική

Ακαδημία Ρεθύμνου- ΟΑΧ
Ηράκλειο - Ανδρογέας
Δειλινό - Εργοτέλης
ΑΟ Κύδων - Ηροδοτος
Αναγέννηση - Ιεράπετρα
Τηγανίτης - Πεδιάδα

Ρεπό: Μεσσαρά

5η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Ηράκλειο
Ανδρογεας - Δειλινό
Εργοτελης-ΑΟ Κύδων
Ηροδοτος - Αναγέννηση
Ιεράπετρα - Μεσσαρα
Πεδιάδα - Ακαδημία Ρεθύμνου

Ρεπό: Τηγανίτης

6η Αγωνιστική

Δειλινό - Οα Χανιων
ΑΟ Κύδων - Ανδρογέας
Αναγέννηση - Εργοτέλης
Μεσσαρά - Ηροδοτος
Ηράκλειο - Πεδιάδα
Ακαδημία Ρεθύμνου- Τηγανίτης

Ρεπό: Ιεράπετρα

7η Αγωνιστική

ΟΑΧ - ΑΟ Κύδων
Ανδρογέας - Αναγέννηση
Εργοτελης - Μεσσαρα
Ηροδοτος - Ιεραπετρα
Πεδιάδα - Δειλινό
Τηγανιτης - Ηράκλειο

Ρεπό: Ακαδημία Ρεθύμνου

8η Αγωνιστική

Αναγέννηση - ΟΑΧ
Μεσσαρά - Ανδρογέας
Ιεράπετρα - Εργοτέλης
ΑΟ Κύδων - Πεδιάδα
Δειλινο - Τηγανιτης
Ηράκλειο - Ακαδημία Ρεθύμνου

Ρεπό: Ηροδοτος

9η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Μεσσαρά
Ανδρογέας - Ιεράπετρα
Εργοτελης - Ηροδοτος
Πεδιάδα - Αναγέννηση
Τηγανίτης - Κυδων
Ακαδημία Ρεθύμνου- Δειλινό

Ρεπό: Ηράκλειο

10η Αγωνιστική

Ιεράπετρα - ΟΑΧ
Ηροδοτος - Ανδρογέας
Μεσσαρά - Πεδιάδα
Αναγέννηση - Τηγανίτης
ΑΟ Κύδων - Ακαδημία Ρεθύμνου
Δειλινό - Ηράκλειο

Ρεπό: Εργοτέλης

11η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Ηροδοτος
Ανδρογέας - Εργοτέλης
Πεδιάδα - Ιεράπετρα
Τηγανίτης - Μεσσαρά
Ακαδημία Ρεθύμνου- Αναγέννηση
Ηράκλειο - ΑΟ Κύδων

Ρεπό: Δειλινό

12η Αγωνιστική

Εργοτελης - ΟΑΧ
Ηροδοτος - Πεδιάδα
Ιεράπετρα - Τηγανίτης
Μεσσαρά - Ακαδημία Ρεθύμνου
Αναγέννηση - Ηράκλειο
ΑΟ Κύδων - Δειλινό

Ρεπό: Ανδρογέας

13η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Ανδρογέας
Πεδιάδα - Εργοτέλης
Τηγανίτης - Ηροδοτος
Ακαδημία Ρεθύμνου- Ιεράπετρα
Ηράκλειο - Μεσσαρά
Δειλινό - Αναγέννηση

Ρεπό: ΑΟ Κύδων

2ος γύρος

1η Αγωνιστική

Πεδιάδα - Ανδρογέας
Τηγανίτης - Εργοτέλης
Ακαδημία Ρεθύμνου- Ηροδοτος
Ηράκλειο - Ιεράπετρα
Δειλινό - Μεσσαρά
ΑΟ Κύδων - Αναγέννηση

Ρεπό: ΟΑΧ

2η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Πεδιάδα
Ανδρογέας - Τηγανίτης
Εργοτέλης- Ακαδημία Ρεθύμνου
Ηροδοτος-Ηράκλειο
Ιεράπετρα-Δειλινό
Μεσσαρά- ΑΟ Κύδων

Ρεπό: Αναγέννηση

3η Αγωνιστική

Τηγανίτης - ΟΑΧ
Ακαδημία Ρεθύμνου-Ανδρογέας
Ηράκλειο - Εργοτέλης
Δειλινό - Ηροδοτος
ΑΟ Κύδων - Ιεράπετρα
Αναγέννηση - Μεσσαρά

Ρεπό: Πεδιάδα

4η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Ακαδημία Ρεθύμνου
Ανδρογέας-Ηράκλειο
Εργοτέλης-Δειλινό
Ηροδοτος - ΑΟ Κύδων
Ιεράπετρα - Αναγέννηση
Πεδιάδα - Τηγανίτης

Ρεπό: Μεσσαρά

5η Αγωνιστική

Ηράκλειο - ΟΑΧ
Δειλινό - Ανδρογέας
ΑΟ Κύδων - Εργοτέλης
Αναγέννηση - Ηροδοτος
Μεσσαρά - Ιεράπετρα
Ακαδημία Ρεθύμνου- Πεδιάδα

Ρεπό: Τηγανίτης

6η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Δειλινό
Ανδρογέας - ΑΟ Κύδων
Εργοτέλης- Αναγέννηση
Ηροδοτος - Μεσσαρά
Πεδιάδα - Ηράκλειο
Τηγανίτης- Ακαδημία Ρεθύμνου

Ρεπό: Ιεράπετρα

7η Αγωνιστική

ΑΟ Κύδων - ΟΑΧ
Αναγέννηση - Ανδρογέας
Μεσσαρά - Εργοτέλης
Ιεράπετρα - Ηροδοτος
Δειλινό - Πεδιάδα
Ηράκλειο - Τηγανίτης

Ρεπό: Ακαδημία Ρεθύμνου

8η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Αναγέννηση
Ανδρογέας - Μεσσαρά
Εργοτέλης- Ιεράπετρα
Πεδιάδα - ΑΟ Κύδων
Τηγανίτης - Δειλινό
Ακαδημία Ρεθύμνου - Ηράκλειο

Ρεπό: Ηροδοτος

9η Αγωνιστική

Μεσσαρά - ΟΑΧ
Ιεράπετρα - Ανδρογέας
Ηροδοτος - Εργοτέλης
Αναγέννηση - Πεδιάδα
ΑΟ Κύδων - Τηγανίτης
Δειλινό - Ακαδημία Ρεθύμνου

Ρεπό: Ηράκλειο

10η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Ιεράπετρα
Ανδρογέας - Ηροδοτος
Πεδιάδα - Μεσσαρά
Τηγανίτης - Αναγέννηση
Ακαδημία Ρεθύμνου- ΑΟ Κύδων
Ηράκλειο - Δειλινό

Ρεπό: Εργοτέλης

11η Αγωνιστική

Ηροδοτος - ΟΑΧ
Εργοτέλης- Ανδρογέας
Ιεράπετρα - Πεδιάδα
Μεσσαρά - Τηγανίτης
Αναγέννηση - Ακαδημία Ρεθύμνου
ΑΟ Κύδων Κυδων - Ηράκλειο

Ρεπό: Δειλινό

12η Αγωνιστική

ΟΑΧ - Εργοτέλης
Πεδιάδα - Ηροδοτος
Τηγανίτης - Ιεράπετρα
Ακαδημία Ρεθύμνου- Μεσσαρά
Ηράκλειο - Αναγέννηση
Δειλινό - ΑΟ Κύδων

Ρεπό: Ανδρογέας

13η Αγωνιστική

Ανδρογεας - ΟΑΧ
Εργοτέλης- Πεδιάδα
Ηροδοτος - Τηγανίτης
Ιεράπετρα - Ακαδημία Ρεθύμνου
Μεσσαρά - Ηράκλειο
Αναγέννηση - Δειλινό

Ρεπό: ΑΟ Κύδων

karta antonis garden