A.O.K. Χανιά

Το πλήρες πρόγραμμα του ΑΟΚ Χανιά - Επίσημα με Αίαντα ο 2ος όμιλος

Επίσημα ο Αίαντας Αυλίδας κάλυψε το κενό του Λοκρού Αταλάντης (ανέβηκε στη Β' Εθνική) στον 2ο όμιλο της Γ' Εθνικής, με την ΕΟΚ να γνωστοποιεί και το πλήρες πρόγραμμα στον όμιλο του ΑΟΚ Χανιά. 

Το πρώτο ματς του νέου πρωταθλήματος για τη χανιώτικη ομάδα είναι προγραμματισμένο στις 13 Οκτωβρίου και ώρα 17:00 στο κλειστό Σχηματαρίου με αντίπαλο τον τοπικό Ερμή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική - 13/10/19
14:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Βούρειος Χίου
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αίαντας Αυλίδας
17:00 Ενωση Ιλίου-Μίλων
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας-Αρης Θήβας
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Νέας Φιλαδέλφειας/Νέας Χαλκηδόνας)

2η αγωνιστική - 20/10/19
13:30 Μίλων-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Ενωση Ιλίου
17:00 Αρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 ΑΣ Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Αίαντας Αυλίδας-Α.Κ. Χαλκίδας

3η αγωνιστική - 27/10/19
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟΚ Χανιά
15:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος Χίου
17:00 Ενωση Ιλίου-Αρης Θήβας
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Πέρα
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 Αίαντας Αυλίδας-Μίλων

4η αγωνιστική - 03/11/19
12:30 Αρης Θήβας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 ΑΣ Πέρα-Ενωση Ιλίου
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αίαντας Αυλίδας
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Μίλων

5η αγωνιστική - 10/11/19
14:00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος Χίου
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΣ Πέρα
17:00 Ενωση Ιλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΟΚ Χανιά
17:00 Μίλων-Αρης Θήβας

6η αγωνιστική - 24/11/19
13:30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-Ενωση Ιλίου
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αίαντας Αυλίδας
17:00 ΑΣ Πέρα-Μίλων
17:00 Αρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά

7η αγωνιστική - 01/12/19
17:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Βούρειος Χίου
17:00 Ενωση Ιλίου-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Αίαντας Αυλίδας-Αρης Θήβας
17:00 Μίλων-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΣ Πέρα

8η αγωνιστική - 08/12/19
12:30 Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-Μίλων
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ενωση Ιλίου
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας-Αίαντας Αυλίδας
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΟΚ Χανιά
17:00 ΑΣ Πέρα-Αρης Θήβας

9η αγωνιστική - 15/12/19
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Ενωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΣ Πέρα
17:00 Μίλων-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Βούρειος Χίου
17:00 Αρης Θήβας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

10η αγωνιστική - 22/12/19
13:30 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-Αρης Θήβας
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- Ενωση Ιλίου
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μίλων
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΟΚ Χανιά
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΣ Πέρα

11η αγωνιστική - 05/01/20
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αργοναύτης Τριγλίας
15:00 ΑΣ Πέρα-Βούρειος Χίου
17:00 Ενωση Ιλίου-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 Αίαντας Αυλίδας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 Μίλων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Αρης Θήβας-Α.Κ. Χαλκίδας

12η αγωνιστική - 12/01/20
12:30 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 Ενωση Ιλίου-Αίαντας Αυλίδας
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- Μίλων
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χανιά
13:30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρης Θήβας
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα

13η αγωνιστική - 19/01/20
14:00 Αίαντας Αυλίδας-Βούρειος Χίου
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ενωση Ιλίου
17:00 Μίλων-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 Αρης Θήβας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 ΑΣ Πέρα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Α.Κ. Χαλκίδας

14η αγωνιστική - 26/01/20
12:30 Αίαντας Αυλίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 Μίλων-Ενωση Ιλίου
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 Αρης Θήβας-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 ΑΣ Πέρα-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

15η αγωνιστική - 02/02/20
13:30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος Χίου
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Μίλων
17:00 Ενωση Ιλίου-ΑΟΚ Χανιά
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Αρης Θήβας
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΣ Πέρα
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Λοκρός Αταλάντης

16η αγωνιστική - 09/02/20
16:00 Βούρειος Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
17:00 Αρης Θήβας-Ενωση Ιλίου
17:00 ΑΣ Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Μίλων-Αίαντας Αυλίδας

17η αγωνιστική - 23/02/20
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αρης Θήβας
15:00 Αργοναύτης Τριγλίας- Βούρειος Χίου
17:00 Ενωση Ιλίου-ΑΣ Πέρα
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 Αίαντας Αυλίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Μίλων-ΑΟΚ Χανιά

18η αγωνιστική - 08/03/20
13:30 ΑΣ Πέρα-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
16:00 Βούρειος Χίου-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ενωση Ιλίου
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Αίαντας Αυλίδας
17:00 Αρης Θήβας-Μίλων

19η αγωνιστική - 15/03/20
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
15:00 Ενωση Ιλίου-Βούρειος Χίου
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Αίαντας Αυλίδας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Μίλων-ΑΣ Πέρα
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Αρης Θήβας

20ή αγωνιστική - 22/03/20
17:00 Βούρειος Χίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Ενωση Ιλίου
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 Αρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Μίλων
17:00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΚ Χανιά

21η αγωνιστική - 29/03/20
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Α.Κ. Χαλκίδας
15:00 Μίλων-Βούρειος Χίου
17:00 Ενωση Ιλίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Αίαντας Αυλίδας-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ
17:00 Αρης Θήβας-ΑΣ Πέρα

22η αγωνιστική - 05/04/20
13:30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ενωση Ιλίου
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- Ερμής Σχηματαρίου
17:00 ΑΣ Πέρα-Αίαντας Αυλίδας
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Μίλων
17:00 Βούρειος Χίου-ΑΟΚ Χανιά
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αρης Θήβας

23η αγωνιστική - 12/04/20
14:00 Αρης Θήβας-Βούρειος Χίου
15:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Ενωση Ιλίου-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 Μίλων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 ΑΟΚ Χανιά-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 ΑΣ Πέρα-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

24η αγωνιστική - 26/04/20
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Ενωση Ιλίου
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αίαντας Αυλίδας
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Μίλων
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΚ Χανιά
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-Αρης Θήβας
17:00 Βούρειος Χίου-ΑΣ Πέρα

25η αγωνιστική - 03/05/20
17:00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ερμής Σχηματαρίου
17:00 Αίαντας Αυλίδας-Ενωση Ιλίου
17:00 Μίλων-Αργοναύτης Τριγλίας
17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
17:00 Αρης Θήβας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
17:00 ΑΣ Πέρα-Α.Κ. Χαλκίδας
17:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Βούρειος Χίου

26η αγωνιστική - 10/05/20
17:00 Ενωση Ιλίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
17:00 Βούρειος Χίου-Λοκρός Αταλάντης
17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Μίλων
17:00 Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΟΚ Χανιά
17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρης Θήβας
17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΣ Πέρα
17:00 Α.Κ. Χαλκίδας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ