A.O.K. Χανιά

Πρεμιέρα εκτός με Ερμή Σχηματαρίου - Ολο το πρόγραμμα της Γ' Εθνικής

Ο Ερμής Σχηματαρίου θα είναι ο πρώτος αντίπαλος για τον ΑΟΚ Χανιά στο νέο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής, το οποίο κάνει πρεμιέρα στις 13 Οκτωβρίου.

Η χανιώτικη ομάδα είχε την ευκαιρία να γνωρίσει τους αντιπάλους της στο πλαίσιο της κλήρωσης που διεξήχθη την Δευτέρα το μεσημέρι σε κεντρικό ξενοδοχείο στην Αθήνα, επομένως καταρτίζεται το πρόγραμμα εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου, η διάρκεια της οποίας περιλαμβάνει 26 αγωνιστικές, με την τελευταία να διεξάγεται στις 10 Μαΐου 2020.

Ο πρωταθλητής Κρήτης για την σεζόν που πέρασε ΑΟΚ, θα δώσει το πρώτο του ματς στα Χανιά στις 20 Οκτωβρίου, φιλοξενώντας την Ενωση Ιλίου.

Συνοπτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική - 13/10/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Λοκρός Αταλάντης
Ενωση Ιλίου-Μίλων
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά
Αργοναύτης Τριγλίας-Αρης Θήβας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Α.Κ. Χαλκίδας-Βούρειος Χίου

2η αγωνιστική - 20/10/19
Μίλων-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΑΟΚ Χανιά-Ενωση Ιλίου
Αρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου
ΑΣ Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Βούρειος Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-Α.Κ. Χαλκίδας

3η αγωνιστική - 27/10/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟΚ Χανιά
Ενωση Ιλίου-Αρης Θήβας
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Πέρα
Αργοναύτης Τριγλίας-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος Χίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Λοκρός Αταλάντης-Μίλων

4η αγωνιστική - 3/11/19
Αρης Θήβας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΑΣ Πέρα-Ενωση Ιλίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Ερμής Σχηματαρίου
Βούρειος Χίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Α.Κ. Χαλκίδας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Λοκρός Αταλάντης
ΑΟΚ Χανιά-Μίλων

5η αγωνιστική - 10/11/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΣ Πέρα
Ενωση Ιλίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος Χίου
Αργοναύτης Τριγλίας--Α.Κ. Χαλκίδας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΑΟΚ Χανιά
Μίλων-Αρης Θήβας

6η αγωνιστική - 24/11/19
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Βούρειος Χίου-Ενωση Ιλίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Λοκρός Αταλάντης
ΑΣ Πέρα-Μίλων
Αρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά

7η αγωνιστική - 1/12/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Βούρειος Χίου
Ενωση Ιλίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Αργοναύτης Τριγλίας- ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Λοκρός Αταλάντης-Αρης Θήβας
Μίλων-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
ΑΟΚ Χανιά-ΑΣ Πέρα

8η αγωνιστική - 8/12/19
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ενωση Ιλίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου
Αργοναύτης Τριγλίας- Λοκρός Αταλάντης
Βούρειος Χίου-Μίλων
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΟΚ Χανιά
ΑΣ Πέρα-Αρης Θήβας

9η αγωνιστική - 15/12/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ενωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Ερμής Σχηματαρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Λοκρός Αταλάντης-ΑΣ Πέρα
Μίλων-Α.Κ. Χαλκίδας
ΑΟΚ Χανιά-Βούρειος Χίου
Αρης Θήβας-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας

10η αγωνιστική - 22/12/19
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Αργοναύτης Τριγλίας- Ενωση Ιλίου
Ερμής Σχηματαρίου-Λοκρός Αταλάντης
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μίλων
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΟΚ Χανιά
Βούρειος Χίου-Αρης Θήβας
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΣ Πέρα

11η αγωνιστική - 5/1/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αργοναύτης Τριγλίας
Ενωση Ιλίου-Ερμής Σχηματαρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Μίλων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Αρης Θήβας-Α.Κ. Χαλκίδας
ΑΣ Πέρα-Βούρειος Χίου

12η αγωνιστική - 12/1/20
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Ενωση Ιλίου-Λοκρός Αταλάντης
Αργοναύτης Τριγλίας- Μίλων
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χανιά
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρης Θήβας
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα
Βούρειος Χίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας

13η αγωνιστική - 19/1/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ενωση Ιλίου
Λοκρός Αταλάντης-Βούρειος Χίου
Μίλων-Ερμής Σχηματαρίου
ΑΟΚ Χανιά-Αργοναύτης Τριγλίας
Αρης Θήβας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΣ Πέρα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Κ. Χαλκίδας

14η αγωνιστική - 26/1/20
Λοκρός Αταλάντης-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Μίλων-Ενωση Ιλίου
ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου
Αρης Θήβας-Αργοναύτης Τριγλίας
ΑΣ Πέρα-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Βούρειος Χίου-Α.Κ. Χαλκίδας

15η αγωνιστική - 2/2/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Μίλων
Ενωση Ιλίου-ΑΟΚ Χανιά
Ερμής Σχηματαρίου-Αρης Θήβας
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΣ Πέρα
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος Χίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Λοκρός Αταλάντης

16η αγωνιστική - 9/2/20
ΑΟΚ Χανιά-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Αρης Θήβας-Ενωση Ιλίου
ΑΣ Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Αργοναύτης Τριγλίας
Βούρειος Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Α.Κ. Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μίλων-Λοκρός Αταλάντης

17η αγωνιστική - 23/2/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αρης Θήβας
Ενωση Ιλίου-ΑΣ Πέρα
Ερμής Σχηματαρίου-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Αργοναύτης Τριγλίας- Βούρειος Χίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Α.Κ. Χαλκίδας
Λοκρός Αταλάντης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μίλων-ΑΟΚ Χανιά

18η αγωνιστική - 8/3/20
ΑΣ Πέρα-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Ενωση Ιλίου
Βούρειος Χίου-Ερμής Σχηματαρίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Αργοναύτης Τριγλίας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΟΚ Χανιά-Λοκρός Αταλάντης
Αρης Θήβας-Μίλων

19η αγωνιστική - 15/3/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Ενωση Ιλίου-Βούρειος Χίου
Ερμής Σχηματαρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Αργοναύτης Τριγλίας- Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Μίλων-ΑΣ Πέρα
ΑΟΚ Χανιά-Αρης Θήβας

20ή αγωνιστική - 22/3/20
Βούρειος Χίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Α.Κ. Χαλκίδας-Ενωση Ιλίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ερμής Σχηματαρίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αργοναύτης Τριγλίας
Αρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Μίλων
ΑΣ Πέρα-ΑΟΚ Χανιά

21η αγωνιστική - 29/3/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Α.Κ. Χαλκίδας
Ενωση Ιλίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Λοκρός Αταλάντης-Αργοναύτης Τριγλίας
Μίλων-Βούρειος Χίου
ΑΟΚ Χανιά-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας
Αρης Θήβας-ΑΣ Πέρα

22η αγωνιστική - 5/4/20
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ενωση Ιλίου
Αργοναύτης Τριγλίας- Ερμής Σχηματαρίου
ΑΣ Πέρα-Λοκρός Αταλάντης
Α.Κ. Χαλκίδας-Μίλων
Βούρειος Χίου-ΑΟΚ Χανιά
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Αρης Θήβας

23η αγωνιστική - 12/4/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Ενωση Ιλίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Λοκρός Αταλάντης-Ερμής Σχηματαρίου
Μίλων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΑΟΚ Χανιά-Α.Κ. Χαλκίδας
Αρης Θήβας-Βούρειος Χίου
ΑΣ Πέρα-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας

24η αγωνιστική - 26/4/20
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Ερμής Σχηματαρίου-Ενωση Ιλίου
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Λοκρός Αταλάντης
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Μίλων
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΚ Χανιά
Α.Κ. Χαλκίδας-Αρης Θήβας
Βούρειος Χίου-ΑΣ Πέρα

25η αγωνιστική - 3/5/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ερμής Σχηματαρίου
Λοκρός Αταλάντης-Ενωση Ιλίου
Μίλων-Αργοναύτης Τριγλίας
ΑΟΚ Χανιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Αρης Θήβας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΑΣ Πέρα-Α.Κ. Χαλκίδας
ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας-Βούρειος Χίου

26η αγωνιστική - 10/5/20
Ενωση Ιλίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Βούρειος Χίου-Λοκρός Αταλάντης
Ερμής Σχηματαρίου-Μίλων
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΟΚ Χανιά
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρης Θήβας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΣ Πέρα
Α.Κ. Χαλκίδας-ΦΕΑ Ν. Φιλαδέλφειας