Α' ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ 2018-19
Print
1η Αγωνιστική Μινώταυρος 1 : 0 Άρης Σούδας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 2 Άπτερα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα 0 : 1 Γρανίτης    
  Τιτάν 2 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Δάφνη 0 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 0 Κορωνίδα    

2η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας 1 : 2 Μινώταυρος    
  Ηρακλής Νεροκούρου 4 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Άρης Σούδας 4 : 0 Τιτάν    
  Ίκαρος Μουρνιών 6 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Κορωνίδα 2 : 0 Σπάθα    
  Άπτερα 1 : 1 Δάφνη    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 5 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Δόξα Παχιανών 2 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Γρανίτης 1 : 2 Πανακρωτηριακός    

3η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 1 : 0 Κορωνίδα    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 3 Μινώταυρος    
  Τιτάν 0 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 3 Άρης Σούδας    
  Σπάθα 3 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 4 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Δάφνη 1 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Γρανίτης 3 : 2 Άπτερα    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    

4η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 2 : 4 Πανακρωτηριακός    
  Μινώταυρος 1 : 1 Τιτάν    
  Άρης Σούδας 4 : 0 Δάφνη    
  Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 2 Γρανίτης    
  Κορωνίδα 2 : 0 Άπτερα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 0 Σπάθα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Κρ. Αστέρας 1 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

5η Αγωνιστική Σπάθα 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Άπτερα 1 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 0 Τιτάν    
  Κορωνίδα 1 : 6 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Πανακρωτηριακός 5 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 2 Μινώταυρος    
  Γρανίτης 0 : 3 Άρης Σούδας    
  Δάφνη 0 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    

6η Αγωνιστική Τιτάν 2 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Μινώταυρος 5 : 0 Δάφνη    
  Δόξα Παχιανών 1 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 0 : 1 Πανακρωτηριακός    
  Κρ. Αστέρας 1 : 1 Γρανίτης    
  Ίκαρος Μουρνιών 3 : 1 Άπτερα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 3 : 1 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 5 : 1 Κορωνίδα    

7η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Σπάθα 1 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Άπτερα 1 : 4 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 6 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Γρανίτης 3 : 1 Μινώταυρος    
  Δάφνη 0 : 2 Τιτάν    
  Κορωνίδα 0 : 3 Κρ. Αστέρας    

8η Αγωνιστική Κρ. Αστέρας 1 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα 6 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Μινώταυρος 1 : 0 Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 5 Πανακρωτηριακός    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Τιτάν 3 : 5 Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 2 Άπτερα    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 2 Δάφνη    

9η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 0 : 1 Μινώταυρος    
  Άρης Σούδας 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ίκαρος Μουρνιών 1 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Πανακρωτηριακός 3 : 1 Σπάθα    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Γρανίτης 2 : 4 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Άπτερα 0 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 3 : 0 Δάφνη    
  Κορωνίδα 1 : 3 Τιτάν    

10η Αγωνιστική Σπάθα 2 : 1 Άπτερα    
  Μινώταυρος 1 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Κρ. Αστέρας 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Δάφνη 1 : 2 Γρανίτης    
  Τιτάν 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 2 Άρης Σούδας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 0 Κορωνίδα    

11η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 2 Γρανίτης    
  Δόξα Παχιανών 2 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Άπτερα 0 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 0 Μινώταυρος    
  Άρης Σούδας 3 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 2 : 2 Δάφνη    
  Ίκαρος Μουρνιών 4 : 0 Τιτάν    
  Κρ. Αστέρας 4 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 3 Σπάθα    

12η Αγωνιστική Μινώταυρος 5 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Άπτερα 1 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Σπάθα 0 : 0 Άρης Σούδας    
  Γρανίτης 2 : 0 Κορωνίδα    
  Πανακρωτηριακός 3 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Τιτάν 0 : 4 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Δάφνη 2 : 3 Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    

13η Αγωνιστική Άρης Σούδας 2 : 1 Πανακρωτηριακός    
  Μινώταυρος 0 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου 5 : 2 Άπτερα    
  Κρ. Αστέρας 0 : 2 Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών 2 : 3 Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 3 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 1 Κορωνίδα    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 0 Δάφνη    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 1 Τιτάν    

14η Αγωνιστική Κορωνίδα 2 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Άπτερα 1 : 3 Άρης Σούδας    
  Σπάθα 1 : 0 Μινώταυρος    
  Γρανίτης 4 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Δάφνη 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός 5 : 2 Κρ. Αστέρας    
  Τιτάν 1 : 3 Θύελλα Καλάθενων    

15η Αγωνιστική Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Άρης Σούδας 5 : 0 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Μινώταυρος 1 : 1 Πανακρωτηριακός    
  Κρ. Αστέρας 2 : 2 Άπτερα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 0 Γρανίτης    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 0 Κορωνίδα    
  Τιτάν 2 : 3 Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 0 Δάφνη    

16η Αγωνιστική Κορωνίδα 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Δάφνη 1 : 5 Θύελλα Καλάθενων    
  Άρης Σούδας 2 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 3 Σπάθα    
  Δόξα Παχιανών 0 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Άπτερα 1 : 2 Μινώταυρος    
  Γρανίτης 2 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός 3 : 1 Τιτάν    

17η Αγωνιστική Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 1 Γρανίτης    
  Μινώταυρος 1 : 5 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 8 Πανακρωτηριακός    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 0 Ίκαρος Μουρνιών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 2 Κορωνίδα    
  Σπάθα 5 : 1 Δάφνη    
  Κρ. Αστέρας 1 : 2 Άρης Σούδας    
  Τιτάν 2 : 0 Άπτερα    

18η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Άρης Σούδας 3 : 2 Μινώταυρος    
  Γρανίτης 2 : 2 Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας 0 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Κορωνίδα 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Άπτερα 1 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Δόξα Παχιανών 2 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Πανακρωτηριακός 7 : 0 Δάφνη    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Τιτάν    

19η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 2 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Γρανίτης    
  Μινώταυρος 1 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 2 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Τιτάν 0 : 5 Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων 2 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Σπάθα 2 : 1 Κορωνίδα    
  Δάφνη 2 : 4 Άπτερα    

20η Αγωνιστική Ίκαρος Μουρνιών 1 : 3 Θύελλα Καλάθενων    
  Κορωνίδα 0 : 6 Πανακρωτηριακός    
  Μινώταυρος 1 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Δόξα Παχιανών 3 : 2 Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας 3 : 0 Τιτάν    
  Άρης Σούδας 5 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Άπτερα 2 : 0 Γρανίτης    
  Ηρακλής Νεροκούρου 6 : 0 Δάφνη    

21η Αγωνιστική Γρανίτης 3 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Πανακρωτηριακός 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Σπάθα 1 : 4 Ίκαρος Μουρνιών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 5 Κρ. Αστέρας    
  Άπτερα 2 : 2 Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Δάφνη 0 : 4 Άρης Σούδας    
  Τιτάν 0 : 0 Μινώταυρος    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 1 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    

22η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου 4 : 0 Κορωνίδα    
  Δόξα Παχιανών 3 : 0 Άπτερα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 2 : 1 Σπάθα    
  Κρ. Αστέρας 4 : 1 Δάφνη    
  Άρης Σούδας 3 : 0 Γρανίτης    
  Μινώταυρος 3 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Τιτάν 0 : 2 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Ίκαρος Μουρνιών 0 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 0 Θύελλα Καλάθενων    

23η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Πανακρωτηριακός 1 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Κορωνίδα 1 : 1 Άρης Σούδας    
  Γρανίτης 0 : 4 Κρ. Αστέρας    
  Άπτερα 0 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Δάφνη 2 : 5 Μινώταυρος    
  Ηρακλής Νεροκούρου 3 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 1 Τιτάν    
  Σπάθα 3 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    

24η Αγωνιστική Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 4 Πανακρωτηριακός    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Μινώταυρος 0 : 0 Γρανίτης    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 1 Σπάθα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 6 : 0 Άπτερα    
  Τιτάν 2 : 1 Δάφνη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 1 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Άρης Σούδας 3 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Κρ. Αστέρας 3 : 1 Κορωνίδα    

25η Αγωνιστική Πανακρωτηριακός 3 : 0 Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 3 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Γρανίτης 1 : 1 Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών 0 : 3 Κρ. Αστέρας    
  Άρης Σούδας 4 : 1 Ίκαρος Μουρνιών    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 2 Σπάθα    
  Κορωνίδα 0 : 1 Μινώταυρος    
  Άπτερα 3 : 4 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Δάφνη 0 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

26η Αγωνιστική Σπάθα 0 : 5 Πανακρωτηριακός    
  Μινώταυρος 2 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Θύελλα Καλάθενων 4 : 1 Άπτερα    
  Τιτάν 0 : 0 Κορωνίδα    
  Κρ. Αστέρας 1 : 3 Ίκαρος Μουρνιών    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 7 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 3 : 1 Γρανίτης    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 1 Άρης Σούδας    
  Δάφνη 0 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    

27η Αγωνιστική Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 0 : 2 Πανακρωτηριακός    
  Ηρακλής Νεροκούρου 0 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Δόξα Παχιανών 2 : 1 Τιτάν    
  Άπτερα 1 : 1 Σπάθα    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 4 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Γρανίτης 1 : 2 Δάφνη    
  Άρης Σούδας 3 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Κορωνίδα 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 1 Μινώταυρος    

28η Αγωνιστική Σπάθα 1 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Μινώταυρος 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 10 : 1 Άπτερα    
  Δάφνη 2 : 3 Κορωνίδα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 1 : 1 Κρ. Αστέρας    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 1 : 2 Δόξα Παχιανών    
  Γρανίτης 2 : 4 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Θύελλα Καλάθενων 0 : 2 Άρης Σούδας    
  Τιτάν 1 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    

29η Αγωνιστική Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 4 Πανακρωτηριακός    
  Κρ. Αστέρας 2 : 1 Θύελλα Καλάθενων    
  Δόξα Παχιανών 3 : 1 Δάφνη    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 1 : 1 Τιτάν    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 1 Άπτερα    
  Άρης Σούδας 3 : 1 Σπάθα    
  Α.Ε. Κυδωνίας 2 : 1 Μινώταυρος    
  Κορωνίδα 2 : 2 Γρανίτης    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 2 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    

30η Αγωνιστική Άπτερα 4 : 5 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Σπάθα 2 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Γρανίτης 2 : 0 Δόξα Παχιανών    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 2 : 5 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Πανακρωτηριακός 5 : 0 Άρης Σούδας    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 0 Μινώταυρος    
  Κορωνίδα 2 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Δάφνη 1 : 2 Ίκαρος Μουρνιών    
  Τιτάν 4 : 0 Α.Ε. Κυδωνίας    

31η Αγωνιστική Απόλλων Αγ. Ιωάννη 7 : 1 Δάφνη    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 1 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Μινώταυρος 2 : 3 Σπάθα    
  Άρης Σούδας 6 : 1 Άπτερα    
  Ίκαρος Μουρνιών 5 : 1 Γρανίτης    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 0 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κρ. Αστέρας 2 : 6 Πανακρωτηριακός    
  Θύελλα Καλάθενων 1 : 1 Τιτάν    
  Δόξα Παχιανών 2 : 0 Κορωνίδα    

32η Αγωνιστική Δόξα Παχιανών 1 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Γρανίτης 0 : 1 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ. 0 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Ηρακλής Νεροκούρου 2 : 2 Άρης Σούδας    
  Πανακρωτηριακός 4 : 0 Μινώταυρος    
  Κορωνίδα 3 : 5 Ίκαρος Μουρνιών    
  Δάφνη 2 : 3 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Άπτερα 0 : 9 Κρ. Αστέρας    
  Σπάθα 0 : 1 Τιτάν    

33η Αγωνιστική Μινώταυρος 6 : 2 Άπτερα    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 1 Δόξα Παχιανών    
  Κρ. Αστέρας 2 : 3 Ηρακλής Νεροκούρου    
  Απόλλων Αγ. Ιωάννη 5 : 0 Κορωνίδα    
  Θύελλα Καλάθενων 5 : 3 Δάφνη    
  Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ 2 : 2 Άρης Σούδας    
  Σπάθα 3 : 3 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Α.Ε. Κυδωνίας 0 : 3 Γρανίτης    
  Τιτάν 1 : 4 Πανακρωτηριακός    

34η Αγωνιστική Γρανίτης 0 : 2 Θύελλα Καλάθενων    
  Δόξα Παχιανών 0 : 6 Απόλλων Αγ. Ιωάννη    
  Ηρακλής Νεροκούρου 1 : 1 Μινώταυρος    
  Άρης Σούδας 5 : 0 Κρ. Αστέρας    
  Πανακρωτηριακός 7 : 1 Ποσειδώνας Καμ. - Ραπ.    
  Κορωνίδα 4 : 1 Α.Ε. Κυδωνίας    
  Δάφνη 3 : 4 Σπάθα    
  Ίκαρος Μουρνιών 2 : 0 Παγχανιακός - ΔΑΑΟΧ    
  Άπτερα 1 : 1 Τιτάν    
[Πίσω]