Αποτελέσματα 12ης ημέρας στον Τσιβαρά

Εργασιακό | 30 Ιουλίου 2016, 1:34

Με τις νίκες των Νιού Χωριού Joymachine και του Τάλω συνεχίστηκε το ερασιτεχνικό τουρνουά μπάσκετ που διεξάγεται στον Τσιβαρά Αποκορώνου.

Αναλυτικά τα παιχνίδια της Παρασκευής (29/7):

ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ JOYMACHINE – ΤΣΙΒΑΡΑΣ: 56-46

1ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 16-10 2ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 14-12 3ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 17-11 4ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 9-13

Νιο Χωριό Joymachine(Λιμαντζάκης): Πάλλας, Γρίβας, Μπασιάς Γ. 2, Κανιαδάκης, Κολιόπουλος 11(1), Δασκαλάκης 1, Μπασιάς Μ. 12, Ρηγάκης 8(1), Αδοντάκης, Βλαχάκης 13, Τσαϊρίδης 9

Τσιβαράς(Πλακουράκης Μπ.): Βροντάκης, Ερηνάκης 5(1),Δημόπουλος, Μακρής 2, Σγουράκης 1, Μουντάκης 11(1), Ανεζάκης 13, Λιονουδάκης, Σπανουδάκης 8,Πλακουράκης Λ. 2,Παπαβασιλείου 2, Χριστουλάκης 2

ΤΑΛΩΣ-ΒΑΜΟΣ: 53-50

1ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 13-8 2ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 13-14 3ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 11-13 4ο ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ 16-15

Τάλως(Γιαννιουδάκη): Παντελάκης 4, Ξενάκης 2, Πετράκης 13, Φράγκος 14, Σαλούστρος 7(1), Κατσανεβάκης 13, Μπολιεράκης, Τσιτσιράκης, Αγγελάκης

Βαμος(Δημοπούλου): Μεντάκης 8, Φυντριλάκης 2, Σερεμέτης 2, Αρκολάκης 6, Καζάνης Β. 4, Ρίζος 6(1), Ζάζας 2, Κονταδάκης 2, Μαρτσάκης 19, Ντουντουλάκης 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ 8 263-152 (+109)
ΤΣΙΒΑΡΑΣ 5 154-101 (+53)

ΤΑΛΩΣ 5 142-174 (-32)
ΒΑΜΟΣ 5 202-246 (-44)
ΑΣΗ ΓΩΝΙΑ 3 100-186 (-86)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
U.S.APOKORONAS 8 242-186 (+56)
Π.Σ. ΚΑΛΥΒΩΝ 5 180-148 (+32)
ΣΑΜΩΝΑΣ 5 148-141 (+7) 
ΕΛΟΡΟΥΣ 5 152-208 (-56)
ΑΛΜΥΡΙΔΑ 4 164-203 (-39)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΟΥΡΝΑΣ 6 241-188 (+53)
ΚΟΥΡΗΤΕΣ 5 200-173 (+27)
ΡΑΜΝΗ 4 231-210 (+21)
ESPRESSO MINI MARKET 3 152-253(-101)

Αύριο, 30/07 και ώρα 21:30 θα διεξαχθεί η κλήρωση της προημιτελικής φάσης στην αίθουσα του σχολείου του χωριού. Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι των ομάδων να δώσουν το παρόν.

Οι ομάδες που συμμετέχουν θα χωριστούν σε 2 γκρουπ δυναμικότητας.

1) Πρώτο γκρουπ δυναμικότητας:
– Οι τρεις πρώτες ομάδες των τριών ομίλων.
– Η καλύτερη δεύτερη ομάδα και των τριών ομίλων.*

2) Δεύτερο γκρουπ δυναμικότητας:
– Οι δύο υπολειπόμενες δεύτερες ομάδες των τριών ομίλων.
– Οι δύο τρίτες ομάδες από τον Α’ & Β’ όμιλο.

* Η καλύτερη δεύτερη ομάδα θα προκύψει από τις διαφορές των πόντων στους αγώνες της με την πρώτη και την τρίτη ομάδα του ομίλου της.

karta antonis garden
zgas

Rabona ad