Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του 1ου Παγχανιώτικου Παιδικού Τουρνουά

Ακαδημίες 10 Μαΐου 2016, 17:54

Η ΕΠΣ Χανίων, που είναι ανάμεσα στους συνδιοργανωτές του 1ου Παγχανιώτικου Παιδικού Τουρνουά, γνωστοποίησε το πρόγραμμα των αγώνων.

Η διοργάνωση γίνεται για την ενίσχυση του Οργανισμού “Το Χαμόγελο του Παιδιού” και το διήμερο 13 και 14 Μαΐου θα είναι… πλούσιο σε αγωνιστική δράση.

enimerotiki synantisi gia pagxaniotiko toyrnoua1

Το βράδυ της Δευτέρας (09/05) στα γραφεία της ΕΠΣΧ πραγματοποιήθηκε συνάντηση, όπου τα μέλη του Δ.Σ. της Ένωσης ενημέρωσαν τους εκπροσώπους των σωματείων που δήλωσαν συμμετοχή για τις λεπτομέρειες του τουρνουά.

enimerotiki synantisi gia pagxaniotiko toyrnoua2

Ο Α’ αντιπρόεδρος της ΕΠΣΧ Δημήτρης Λυκάκης ευχαρίστησε θερμά τα σωματεία που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα της Ένωσης και δήλωσαν συμμετοχή στο τουρνουά, που έχει φιλανθρωπικό χαρακτήρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[8 Χ 8 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ 25Χ50 – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 20 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 16.30 – 17.10
2. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 16.30 – 17.10
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. – ΔΑΑΟΧ 16.30 – 17.10
4. ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 16.30 – 17.10
5. ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ 17.20 – 18.00
6 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 17.20 – 18.00
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 17.20 – 18.00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[8 Χ 8 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ 25Χ50 – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 25 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ – ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 18.10 – 19.00
2. ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 18.10 – 19.00
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ – ΔΑΑΟΧ 18.10 -19.00
4. ΚΕΡΑΜΕΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ 18.10 – 19.00
5. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 19.10 – 20.00
6. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 19.10 – 20.00
7. ΡΟΔΩΠΟΥ – ΤΙΤΑΝ 19.10 – 20.00

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[9 Χ 9 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟΥ 90 Χ 50 – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 20 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. – ΑΡΗΣ Σ. 08.30 – 09.10
2. Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ – Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.20 – 10.00
3. ΓΡΑΝΙΤΗΣ – ΔΑΑΟΧ 10.10 – 10.50
4. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 11.00 – 11.40
5. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 11.50 – 12.30
6. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΤΙΤΑΝ 12.40 – 13.20

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[11 Χ 11 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 25 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΔΑΑΟΧ 14.30 – 15.20
2. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ – ΙΝΚΑ 15.30 – 16.20
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. – ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 16.30 – 17.20
4. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 17.30 – 18.20
5. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΡΟΔΩΠΟΥ 18.30 – 19.20

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-5-2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ – ΓΗΠΕΔΟ Ε.Α.Κ. ΧΑΝΙΩΝ
[11 Χ 11 – ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ – 2 ΗΜΙΧΡΟΝΑ 25 ΛΕΠΤΩΝ]

ΟΜΑΔΕΣ ΩΡΑ
1. ΑΟ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 19.30 – 20.20

 

Rabona ad