Ανακοινώθηκε (στις ομάδες) το πρόγραμμα από 5η έως 9η αγωνιστική

Football League 8 Νοεμβρίου 2016, 13:52

Νέα ήθη και έθιμα στην Φούτμπολ Λιγκ, ενδεικτικά των ημερών παρακμής που διάγει η διοργανώτρια αρχή.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

Στις ομάδες και όχι στο επίσημο site της Λίγκας, ανακοινωθηκε το πρόγραμμα πρωταθλήματος μεταξύ 5ης και 9ης αγωνιστικής. Η υποβάθμιση του φετινού πρωταθλήματος είναι φανερή και αυτό τονίζεται και από το γεγονός ότι δεν έχει βρεθεί ακόμα τηλεοπτική “στέγη” για το φετινό πρωτάθλημα. Συνεπώς, οι αγώνες θα συνεχίσουν να γίνονται την ίδια μέρα και ώρα, πλην της 6ης και της 7ης αγωνιστικής που θα “σπάσουν” σε δύο μέρες.

Δείτε το πρόγραμμα και τα ματς των ΑΟΧ και Κισσαμικού:

5η αγωνιστική (Κυριακή 20 Νοεμβρίου -15.00)

Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος

Κισσαμικός – Σπάρτη

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

Καλλονή – Πανθρακικός

ΟΦΗ – Α.Ο.Χανιά

Πανελευσινιακός – Άρης

Λαμία – Τρίκαλα

6η αγωνιστική

Σάββατο 26 Νεομβρίου – 15.00

Αιγινιακός – Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός

Σπάρτη – Καλλονή

Άρης Τρίκαλα

Κυριακή 27 Νοεμβρίου – 15.00

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Καλλιθέα – ΟΦΗ

Πανθρακικός – Πανελευσινιακός

Α.Ο.Χανιά – Λαμία

7η αγωνιστική

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου – 15.00

Κισσαμικός – Αιγινιακός

Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας

ΟΦΗ – Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός – Σπάρτη

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου – 15.00

Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός

Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας

Λαμία – Καλλιθέα

Τρίκαλα – Πανθρακικός

Άρης – Α.Ο.Χανιά

8η αγωνιστική (Κυριακή 11 Δεκεμβρίου – 15.00)

Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός

Αιγινιακός – Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος – Λαμία

Σπάρτη – Τρίκαλα

Καλλιθέα – Άρης

Πανθρακικός – Α.Ο.Χανιά

9η αγωνιστική (Κυριακή 18 Νοεμβρίου – 15.00)

Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός

Καλλονή – Κισσαμικός

ΟΦΗ – Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός – Αιγινιακός

Λαμία – Αγροτικός Αστέρας

Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Άρης – Παναιγιάλειος

Α.Ο.Χανιά – Σπάρτη

Πανθρακικός – Καλλιθέα

Estrella
xoriatiko
Papantonakis Cards