kmf athlitiko1

Στίβος

Όλες οι Κρητικές συμμετοχές στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16

Διαβάστε ποιοι αθλητές από τα Κρητικά σωματεία θα πάρουν μέρος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16 που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο.

Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16 θα πραγματοποιηθεί το προσεχές Σαββατοκύριακο (13-14/7) σε δύο ομίλους. Ο βόρειος όμιλος θα φιλοξενηθεί στην Καβάλα και ο νότιος στην Χαλκίδα. Οι αθλητές των Κρητικών σωματείων θα αγωνιστούν στο νότιο όμιλο. Διαβάστε όλες τις "Κρητικές" συμμετοχές ανά αγώνισμα:

Κ16 Αγόρια - 80 μέτρα
Παπαδάκης Γεώργιος (ΟΦΗ)
Μαλιχούτης ΒασΊλειος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Παπαδάκης Φίλιππος Μιχαήλ (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Αγόρια - 150 μέτρα
Στρατουδάκης Εμμανουήλ (ΓΣ Χανίων "Νέαρχος")
Πατραμάνης Άρης (Αθλητική Ακαδημία Ηρακλείου)
Βουλγαράκης Ανδρέας (ΑΟ Κύδων)
Καρακωνσταντής Παναγιώτης (ΑΟ Κύδων)

Κ16 Αγόρια - 300 μέτρα
Φετοκάκης Αριστείδης (ΟΚΑ Αρκάδι)
Κοζής Φίλιππος (ΟΦΗ)
Τσαμπανάκης Παναγιώτης (ΑΟ Λασιθίου)

Κ16 Αγόρια - 600 μέτρα
Πετράκης Πέτρος (ΑΟ Κύδων)
Πάγκαλος Νικόλαος (ΑΟ Λασιθίου)
Τοπι Άγγελος (ΑΟ Λασιθίου)
Λουλάκης Βασίλης (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)
Μαυρογεννάκης Αντώνιος (ΑΟ Κύδων)

Κ16 Αγόρια - 1000 μέτρα
Γκαντάτσιος Μιχαήλ-Παναγιώτης (ΓΕ Ηρακλείου)
Μανουσακης Στυλιανός (ΓΕ Ηρακλείου)
Τσαλέκου Άρης (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Αγόρια - 3000 μέτρα εμπόδια
Ανδρουλιδάκης Γεώργιος (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Αγόρια - Σκυταλοδρομία 4x80 μέτρα
Καρακωνσταντής Παναγιώτης (ΑΟ Κύδων)
Πετράκης Πέτρος (ΑΟ Κύδων)
Μαυρογεννάκης Αντώνιος (ΑΟ Κύδων)
Βουλγαράκης Ανδρέας (ΑΟ Κύδων)
Δημητρουλάκης Εμμανουήλ (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Μαλιχούτης Βασίλειος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Δημητρόπουλος Δημήτριος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Κλέτσας Νικόλαος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Παπαδάκης Αντώνιος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Μήλιος Βασίλειος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)

Κ16 Αγόρια - Σκυταλοδρομία 4x300 μέτρα
Αμαριωτάκης Αναστάσιος (ΑΟ Λασιθίου)
Τοπι Άγγελος (ΑΟ Λασιθίου)
Κουνενος Εμμανουήλ (ΑΟ Λασιθίου)
Πάγκαλος Νικόλαος (ΑΟ Λασιθίου)
Τσαμπανάκης Παναγιώτης (ΑΟ Λασιθίου)
Κοπανάκης Νικόλαος (ΓΑΣ Ιεράπετρας)
Ανδρουλιδάκης Γεώργιος (ΓΑΣ Ιεράπετρας)
Παπαδάκης Φίλιππος Μιχαήλ (ΓΑΣ Ιεράπετρας)
Καραβάτσκι Γιακίμ (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Αγόρια - Άλμα εις μήκος
Χαραλαμπάκης Σάββας (ΟΦΗ)
Παπαγεωργίου Ανδρέας (ΟΚΑ Αρκάδι)
Αγάπης Σόλων (ΟΦΗ)
Καραβάτσκι Γιακίμ (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Αγόρια - Άλμα τριπλούν
Χαραλαμπάκης Σάββας (ΟΦΗ)
Αγάπης Σόλων (ΟΦΗ)

Κ16 Αγόρια - Δισκοβολία 1Κ
Κουβεδάκης Σοφοκλής (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Μαθιουδάκης Ανδρέας (ΟΦΗ)

Κ16 Αγόρια - Σφυροβολία 4Κ
Κουβεδάκης Σοφοκλής (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Μαρμαριτσάκης Σταύρος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Γουμενάκης Κυριάκος (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Τρυπιδάκης Ιωάννης (ΟΦΗ)

Κ16 Αγόρια - Ακόντιο 600 γρ.
Δημητρουλάκης Εμμανουήλ (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Μαμαλάκης Γεώργιος (ΟΚΑ Αρκάδι)
Γκίνης Διονύσιος (ΑΟ Λασιθίου)
Κουνενος Εμμανουήλ (ΑΟ Λασιθίου)

Κ16 Κορίτσια - 80 μέτρα
Σημαντηράκη Ειρήνη (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Πολέντα Αικατερίνη (ΑΟ Κύδων)
Σαριδάκη Ουρανία (ΓΕ Ηρακλείου)
Φεσικ Ελβίρα (ΓΣ Χανίων "Νέαρχος")
Καρτεράκη Εμμανουέλα (ΑΟ Λασιθίου)
Σκουλά Ελευθερία (ΑΟ Κύδων)
Μουντάκη Αθηνά (ΑΟ Κύδων)
Στεφανάκη Ελένη (ΟΦΗ)

Κ16 Κορίτσια - 150 μέτρα
Πλερωνάκη Ανδριανή (Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης)
Ματσάκη Χριστίνα (ΓΣ Χανίων "Νέαρχος")
Παπαδάκη Ειρήνη (ΟΦΗ)
Νικολακάκη Δέσποινα (ΟΚΑ Αρκάδι)
Χουρδάκη Ελευθερία (ΟΚΑ Αρκάδι)
Καφετζογιαννάκη Άννα (ΟΦΗ)
Καντηφεδάκη Μαρία (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος)
Κιοκάι Νίκη (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Κορίτσια - 300 μέτρα
Στραταντωνάκη Εμμανουέλα (Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης)
Σωμαράκη Μαρία (Αθλητική Ακαδημία Ηρακλείου)
Νικολιδάκη Όλγα (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Παναγιωτάκη Δήμητρα (ΓΕ Ηρακλείου)

Κ16 Κορίτσια - 600 μέτρα
Μαρνέλλου Νίκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Αστρινάκη Καλλιόπη (ΟΦΗ)
Βάλλα Ευτυχία (ΑΟ Λασιθίου)
Λούρου Εμμανουέλα (ΟΦΗ)
Μπαρμπαγαδάκη Μαρία (Αθλητική Ακαδημία Ηρακλείου)
Μαυροφόρου Χρυσή (ΑΟ Λασιθίου)
Χέλλεμπουστ-Τσινάρη Βάλια (ΑΟ Λασιθίου)

Κ16 Κορίτσια - 1000 μέτρα
Αποστολάκη Μαρία (ΟΦΗ)
Παπαγιαννάκη Μαρία (ΟΦΗ)
Κλαψινού Μαρία (ΟΚΑ Αρκάδι)
Βραβορίτη Αλεξάνδρα (ΟΚΑ Αρκάδι)

Κ16 Κορίτσια - 2000 μέτρα
Στεφανουδάκη Καλλιόπη (ΟΦΗ)
Πατεράκη Κωνσταντίνα (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος)

Κ16 Κορίτσια - 300 μέτρα εμπόδια
Χλιαουτάκη Χαρίκλεια (ΟΚΑ Αρκάδι)
Κουβίδη Μαρία (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)
Κουνελάκη Άννα (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος)
Γερομαρκάκη Γεωργία (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Κορίτσια - 3000 μέτρα βάδην
Ελληνικάκη Ελένη (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος)

Κ16 Κορίτσια - Σκυταλοδρομία 4x80 μέτρα
Κωνστανταράκη Μαρία (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Νικολιδάκη Όλγα (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Καράκη Μιχαέλα (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Σαμπάνη Βενετία (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Σημαντηράκη Ειρήνη (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Μακρή Ηλιάνα Μιχαέλα (ΟΦΗ)
Αρναουτίδη Ελένη (ΟΦΗ)
Στεφανάκη Ελένη (ΟΦΗ)
Σκορδαλάκη Γεωργία (ΟΦΗ)
Καφετζογιαννάκη Άννα (ΟΦΗ)
Γκαγκα Καλλιόπη (ΟΦΗ)
Παπαδάκη Ειρήνη (ΟΦΗ)
Νκολακάκη Δέσποινα (ΟΚΑ Αρκάδι)
Χουρδάκη Ελευθερία (ΟΚΑ Αρκάδι)
Χλιαουτάκη Χαρίκλεια (ΟΚΑ Αρκάδι)
Κλαψινού Μαρία (ΟΚΑ Αρκάδι)

Κ16 Κορίτσια - Σκυταλοδρομία 4x300 μέτρα
Χέλλεμπουστ-Τσινάρη Βάλια (ΑΟ Λασιθίου)
Μαυροφόρου Χρυσή (ΑΟ Λασιθίου)
Καρτεράκη Εμμανουέλα (ΑΟ Λασιθίου)
Βάλλα Ευτυχία (ΑΟ Λασιθίου)
Στεφανουδάκη Καλλιόπη (ΟΦΗ)
Σκορδαλάκη Γεωργία (ΟΦΗ)
Λούρου Εμμανουέλα (ΟΦΗ)
Γκαγκα Καλλιόπη (ΟΦΗ)
Αποστολάκη Μαρία (ΟΦΗ)
Αστρινάκη Καλλιόπη (ΟΦΗ)

Κ16 Κορίτσια - Άλμα εις ύψος
Βαβουλέ Αικατερίνη (ΑΟ Κύδων)
Ανγινό-Παπαδάκη Ελισάβετ (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Σουρλαντζή Ελένη-Στυλιανή (ΟΦΗ)

Κ16 Κορίτσια - Άλμα επί κοντώ
Σπαράκη Σοφία (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Σταφυλαράκη Αγγελική (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Τσοντάκη Ευτυχία (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)

Κ16 Κορίτσια - Άλμα εις μήκος
Γκαγκα Καλλιόπη (ΟΦΗ)
Μακρή Ηλιάνα Μιχαέλα (ΟΦΗ)
Κουνελάκη Άννα (ΓΣ Βιτσέντζος Κορνάρος)
Σκορδαλάκη Γεωργία (ΟΦΗ)
Φιλανδαράκη Βασιλεία (ΓΑΣ Ιεράπετρας)
Χορευτάκη Μαρία (ΓΑΣ Ιεράπετρας)
Μυλωνάκη Στυλιανή (ΓΑΣ Ιεράπετρας)

Κ16 Κορίτσια - Δισκοβολία
Τσικαλάκη Αικατερίνη (Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης)
Μιχελάκη Κυριακή (ΟΦΗ)
Ψαλλιδάκη Νίκη (Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης)
Φακου Δήμητρα (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Χαλκιαδάκη Μαρία-Χριστίνα (ΓΕ Ηρακλείου)
Τοχταμη Κωνσταντίνα (ΟΦΗ)
Καραγκεζίδη Βικτωρια (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)

Κ16 Κορίτσια - Σφαιροβολία
Παπαδογιωργάκη Αικατερίνη-Ελευθερία (ΑΟ Κισσάμου)
Ζερβού Ειρήνη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)
Κατσικανδαράκη Στυλιανή-Εμμανουέλα (ΑΟ Κισσάμου)
Φακου Δήμητρα (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Αγγελάκη Αγγελική (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Παπαθανασίου Μιχαέλα-Κωνσταντίνα (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Τοχταμη Κωνσταντίνα (ΟΦΗ)

Κ16 Κορίτσια - Ακοντισμός 500 γρ.
Αραμπατζή Δανάη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)
Φακου Άννα-Μαρία (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Τοπι Μαρίνα (Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης)

Κ16 Κορίτσια - Σφυροβολία 3Κ
Τζατζιμάκη Αφροδίτη (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Μιχελάκη Κυριακή (ΟΦΗ)
Χριστοπούλου Κωνσταντίνα (Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης)
Χαλκιαδάκη Μαρία-Χριστίνα (ΓΕ Ηρακλείου)
Παπαθανασίου Μιχαέλα-Κωνσταντίνα (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Χειλουδάκη Κυριακή (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Φραντζεσκάκη Αδαμαντία (ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος)
Τσικαλάκη Αικατερίνη (Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης)

Κ16 Κορίτσια - Πένταθλο
Αναγνωστάκη Ιωάννα (ΟΦΗ)