12η αγωνιστική το χανιώτικο ντέρμπι – Όλο το πρόγραμμα

Football League 5 Σεπτεμβρίου 2016, 20:39

Τη 12η αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί στα Περιβόλια με τυπικά γηπεδούχο τον Κισσαμικό, το χανιώτικο ντέρμπι της ομάδας του Καστελίου με τον Α.Ο.Χανιά.

ARENA-SPORT-CAFE-LOGO

 

Ο Κισσαμικός θα παίξει την πρώτη αγωνιστική με τον ΟΦΗ, ενώ ο ΑΟΧ θα αντιμετωπίσει τον ΟΦΗ την 5η αγωνιστική στο “Γεντί Κουλέ”.

• 1η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Καλλιθέα
Σπάρτη – Πανθρακικός
Παναιγιάλειος – Α.Ο. Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αρης
Αγροτικός – Τρίκαλα
Αιγινιακός – Λαμία
Πανσερραϊκός – Πανελευσινιακός
Κισσαμικός – ΟΦΗ
Αχαρναϊκός – Καλλονή

• 2η αγωνιστική
Σπάρτη – Απόλλων Σμ.
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Α.Ο. Χανιά – Αγροτικός Αστέρας
Aρης – Αιγινιακός
Τρίκαλα – Πανσερραϊκός
Λαμία – Κισσαμικός
Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός
ΟΦΗ – Καλλονή

• 3η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη
Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα
Αιγινιακός – Πανθρακικός
Πανσερραϊκός – Α.Ο. Χανιά
Κισσαμικός – Αρης
Αχαρναϊκός – Τρίκαλα
Καλλονή – Λαμία
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός

• 4η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμ.
Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας
Σπάρτη – Αιγινιακός
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
Πανθρακικός – Κισσαμικός
Α.Ο. Χανιά – Αχαρναϊκός
Αρης – Καλλονή
Τρίκαλα – ΟΦΗ
Λαμία – Πανσερραϊκός

• 5η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος
Κισσαμικός – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Καλλονή – Πανθρακικός
ΟΦΗ – Α.Ο. Χανιά
Πανελευσινιακός – Αρης
Λαμία – Τρίκαλα

• 6η αγωνιστική
Αιγινιακός – Απόλλων Σμ.
Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Σπάρτη – Καλλονή
Καλλιθέα – ΟΦΗ
Πανθρακικός – Πανελευσινιακός
Α.Ο. Χανιά – Λαμία
Αρης – Τρίκαλα

• 7η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Πανσερραϊκός
Κισσαμικός – Αιγινιακός
Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΟΦΗ – Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός – Σπάρτη
Λαμία – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Πανθρακικός
Αρης – Α.Ο. Χανιά

• 8η αγωνιστική
Κισσαμικός – Απόλλων Σμ.
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός
Αιγινιακός – Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος – Λαμία
Σπάρτη – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Αρης
Πανθρακικός – Α.Ο. Χανιά

• 9η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Αχαρναϊκός
Καλλονή – Κισσαμικός
ΟΦΗ – Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός – Αιγινιακός
Λαμία – Αγροτικός Αστέρας
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αρης – Παναιγιάλειος
Α.Ο. Χανιά – Σπάρτη
Πανθρακικός – Καλλιθέα

• 10η αγωνιστική
Καλλονή – Απόλλων Σμ.
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Κισσαμικός – Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός – Λαμία
Αιγινιακός – Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας – Αρης
Αναγέννηση Καρδίτσας – Α.Ο. Χανιά
Παναιγιάλειος – Πανθρακικός
Καλλιθέα – Σπάρτη

• 11η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – ΟΦΗ
Πανελευσινιακός – Καλλονή
Λαμία – Αχαρναϊκός
Τρίκαλα – Κισσαμικός
Αρης – Πανσερραϊκός
Α.Ο. Χανιά – Αιγινιακός
Πανθρακικός – Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Σπάρτη – Παναιγιάλειος

• 12η αγωνιστική
Πανελευσινιακός – Απόλλων Σμ.
ΟΦΗ – Λαμία
Καλλονή – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Αρης
Κισσαμικός – Α.Ο. Χανιά
Πανσερραϊκός – Πανθρακικός
Αιγινιακός – Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας – Σπάρτη
Παναιγιάλειος Αναγέννηση – Καρδίτσας

• 13η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Λαμία
Τρίκαλα – Πανελευσινιακός
Αρης – ΟΦΗ
Α.Ο. Χανιά – Καλλονή
Πανθρακικός – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – Κισσαμικός
Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος – Αιγινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας

• 14η αγωνιστική
Τρίκαλα – Απόλλων Σμ.
Λαμία – Αρης
Πανελευσινιακός – Α.Ο. Χανιά
ΟΦΗ – Πανθρακικός
Καλλονή – Καλλιθέα
Αχαρναϊκός – Σπάρτη
Κισσαμικός – Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός

• 15η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Αρης
Α.Ο. Χανιά – Τρίκαλα
Πανθρακικός – Λαμία
Καλλιθέα – Πανελευσινιακός
Σπάρτη – ΟΦΗ
Παναιγιάλειος – Καλλονή
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός
Αγροτικός Αστέρας – Κισσαμικός
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός

• 16η αγωνιστική
Α.Ο. Χανιά – Απόλλων Σμ.
Αρης – Πανθρακικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Λαμία – Σπάρτη
Πανελευσινιακός – Παναιγιάλειος
ΟΦΗ – Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός

• 17η αγωνιστική
Απόλλων Σμ. – Πανθρακικός
Καλλιθέα – Α.Ο. Χανιά
Σπάρτη – Αρης
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα
Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία
Αγροτικός Αστέρας – Πανελευσινιακός
Αιγινιακός – ΟΦΗ
Πανσερραϊκός – Καλλονή
Κισσαμικός – Αχαρναϊκός

Estrella
Minetta Car Pack
xoriatiko
Papantonakis Cards