Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ (19-20/10)

ΕΚΑΣΚ | 17 Οκτωβρίου 2019, 17:44

Το παιχνίδι Ηράκλειο-Ηρόδοτος δεν θα ανοίξει χρονικά (τελικά) το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Ανδρών της ΕΚΑΣΚ, αφού υπήρξε αλλαγή στην ώρα διεξαγωγής του. 

Αντί για τις 16:00 το τζάμπολ στο κλειστό της Νέας Αλικαρνασσού προγραμματίστηκε για τις 20:00. Η 2η αγωνιστική ολοκληρώνεται την Κυριακή (20/10) με τον αγώνα ανάμεσα στον Κύδωνα και τη Μεσσαρά.

Αναλυτικά το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ είναι το εξής:

19/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

22:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

19/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

20:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

19/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

19/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΟΦΗ 2

19/10/19

Β.Α.Κ.

20:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

19/10/19

Β.Α.Κ.

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

19/10/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19/10/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑΧ 2

ΧΑΝΙΑ BC

19/10/19

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

19/10/19

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΒΟΥΤΕΣ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

19/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

19/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

19/10/19

ΣΗΤΕΙΑΣ

16:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

19/10/19

ΧΑΝΙΩΝ

16:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΔΩΝ2

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

19/10/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19/10/19

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ

20/10/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20/10/19

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

20/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

20/10/19

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20/10/19

Β.Α.Κ.

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20/10/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

15:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

20/10/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20/10/19

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

11:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2

20/10/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

14:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

19/10/19

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

20/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

20/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

20/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

20/10/19

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

10:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

20/10/19

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

13:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΚΡΗΤΗΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

20/10/19

ΧΑΝΙΩΝ

16:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

 

zgas

Rabona ad